MTL RTA tankok keresek, de

Idővel biztos lesz kisebb ml-re is igényem, mint 4ml.
De az tuti fun szintként a kertben, vagy film közben. Otthonról már nem mernék elmenni 2ml-es tankkal. Még nem, mert a saját fogyasztási szokásaim is ismeretlen még. De alapvetően még a liquid fogyási szintje is ismeretlen még… Van, hogy nagyon szívom, és 8ml fogy, vagy hogy csak pár nagyobb slukkot a szokásosnél, és de hát most töltöttem fel. Miközben 0.8ohm 18.5w mellett mindig.

5 kedvelés

Üdv!
Kayfun Prime,az nem cserélhető afc-s és sok tankot maga mögé utasít ízben,én bánom,hogy megváltam tőle​:pensive:Vagy Taifun Gtr is jó,nekem ezekkel volt tapasztalatom,amik tank kapacitásban is megfelelhetek.

5 kedvelés

Kayfuntól falra mászom, amóta Gőzlérparaszt képtelen volt kimondani rendesen. :joy:
Kezdő RTA-sként ez az ár nálam már nem fér bele. 30 max, az amit még szívesen kifizetek érte, mert az Ares 2 limited editionnél 7órát szenvedtem vele, mire megtaláltam a hiba forrását. Aztán még nekem kell volna ultrahangos meg a franc tudja milyen mosásokat végeznem rajta. Így ment vissza a feladónak.

2 kedvelés

Szia Ádám!

Az első tankjaimnál ugyan így fő szempont volt a nagy űrtartalom. Dvarw Fl Klón dl & mtl 5-6ml.

Kb 3 hónap után kezdek rájönni, hogy az igazán jó ízekben a kis tankok, szűk kazánok, hosszú de kis átmérőjű kémények gazdái jeleskednek mtl-ben.
Lehet, hogy a magasabb űrtartalmat mint kritériumot elkéne hagyni…??? :thinking:

Egy 60ml-es chubby palack a zsebbe és a csajok is majd többször fordulnak meg utánad. :kissing_heart: :grinning_face_with_smiling_eyes:

“Gondoltam magamba. Vagy ez halladszódott???” :wink:

3 kedvelés

Ataman v3 klón csájnából 9k, igazán remek kis kazán, könnyű építeni, borzalmas tölteni és a YFTK verziót kell keresni.

Pioneer is jó tank, bár építeni talán nehezebb a kis kazántér miatt, levegőállítás borzalmas, a topcap leszedése fájdalmas, ha szorulos fajta.

Dvarw mtl fl klón olcsó (csájna 6k), faék, bár nálam mostanában háttérbe szorult, de azért még egy jó tank.

Purity plust tudok adni próbára, ha gondolod, nem veszi senki meg, csak porosodik nálam vagy a dvarw klónt, azt sem használom most.

2 kedvelés

Háát, ha nagyobb kazán…
@anon40018559 és @Vaperina_Kinga írta a Siren-t. Ránéztem (Mindig így kezdődik, igaz? :crazy_face:)
Siren V3 kit-ben??? Zseb-barát az biztos, de csak ha már kifizetted… :thinking:
Nem csúnya, adnak hozzá ezt-azt és 30e+meg egy kicsi
http://vaperz.hu/index.php/2020/12/23/az-uj-digiflavor-siren-3-gta-a-z1-sbs-moddal-erkezik/
https://eliq.hu/termek/digiflavor-z1-sbs-siren-3-gta/

…de az sem lehet véletlen, hogy a Siren V4 már megy össze-fele. Gondolom az ízek meg föl-felfele :cake:

1 kedvelés

Kesobb kifejtem, hogy miert igy gondolkodom, es alapvetoen miert ez az irany.

Harmincezeeeer??Nemaaa…na gyorsan tedd be ezt a kosarba​:rofl:

2 kedvelés

Ennyi!
Ezek mennek magyariban.

Futás a kumulusra,én rta nélkül vettem,habár semmi szükségem nem volt rá:rofl:

2 kedvelés


Változott a huzalbefogatás, változott a levegőzője. De még mindig hülyék, mert a huzalt még mindig abba a résbe kell betenni, ha túlhúzod, letörik. A külső, az érdekes, hogy acél, de a belső pólus, nálam törékeny spiáter ötvözet volt Siren2 -be. Ettől még most is nálam a kedvenc. A jó íze miatt. Na, az Ares2 huzalbefogatója sem különb.

1 kedvelés

Hát…
Elsőrban van egy stílosom az életvitelemből adódóan. Legyen matt, fekete, vagy feketéhez köthető árnyalatok. Nagyon makacs vagyok benne… Ezért lett az Ares amolyan must have.
Alapvetően mindent feketére csinálnék, vagy szénszálasra. :joy:
Szóval, a csicsás dolgok taszítanak, ezért tank terén nagyon nehéz megfelelni nekem.
A zsebes dolog meg nem tudna játszani. Jobb zsebemben 2 telefon, bal zsebemben lakás/iroda/raktár/szervíz kulcsa+az ecigi.
Bal hátsó zsebemben meg a pénztárca.
Kocsi kulcsot már sikerült eltüntetnem carplay miatt. Pénztárcát nem vinnék magammal, de sajna az iratok miatt nem tehetem. Szerencsére hamarosan jön egy egységes EU e-igazolványi rendszer. Nagyon rossz az időérzékem, nem tudom beosztani az időm. Így a 2ml necces lenne :joy:

Az íz meg mindenképpen sokadlagos, amíg nem találom meg, hogy mi lesz az én ízvilágom.

Ok. Mindent értek és azt is látom, hogy minden kritériummal szűkül a kör, körvonalazódik a fantomkép.
Egy jó tank-profilozó, tapasztaltabb kolléga kell ide, de meg lesz az… :mag_right:
Itt a Vaperinán meteorológiailag minden napos az ötlet-cunami, ha vape-ről van szó, a segítség garantált.

Kíváncsi leszek a választásodra!

4 kedvelés

Az eddigi Ares mellett a Bishopnak van a legnagyobb esélye.
De nem kapkodom el, de az már biztos, hogy fused coiloknál maradok. Tekerés később.

3 kedvelés

Említett valaki egy másik témában. Mi is volt a baj az Ares-sel? Csak olyan rébuszokban emlegetnek, hogy kezdőnek azért nem ajánlja az építőst, nehogy ő is megjárja, mint a Rayne az Ares2 vel. Elég dodonai jóslat-szerű válasz volt ez, amin azóta is gondolkodom. :crazy_face: