Innokin Ares 2. LE MTL RTA Flint rossz íz

Sziasztok,

Körülbelül 2 órája szenvedek vele. De csak hányingerkelő ízeket kapok, az arom ízét egyáltalán nem érzem.
A dobozban lévő előre megtekert kanthalal kezdtem, a benne lévő vattával.
Most SS361-at tekertem, japán vattával. De az eredmény ugyanaz.
Hol lehet a hiba?

6 kedvelés

Hát ha nem égett az íze, akkor sztem mégiscsak a liquid lehet a ludas.

7 kedvelés

Hello,ha új a tank és nem mostad el hasznalat előtt rendesen, akkor a megmunkálás közben használt és lerakódott anyagok (pl hűtőfolyadék) is okozhatnak rossz ízt.

6 kedvelés

10 szívás után barnulni kezdett a vatta, meg a huzal. 15w 0.9ohm
Többi liquiddel is ez a helyzet, sima porlasztósban érzem az ízeket.

2 kedvelés

Az előretekert huzal értéke ohm értéke pontos? A zacsira is 0.9 ohm van írva? Ez akár zárlat is lehet.

5 kedvelés

Igen, 1.0ohm a zacsin, és a kijelzőn 1,03 ohm volt.

6 kedvelés

De azt hiszem rájöttem közben, nem tudta felvenni a vatta rendesen a liquidet, mert én szerencsétlen az egészet megpedertem. Most tesztelem nélküle.

4 kedvelés

A második tippem a túl sok vatta lett volna. :slightly_smiling_face: Ez az! Menni fog! :heart_eyes:

3 kedvelés

Szia, a liquid lehet rossz, nem csepegteted meg jól a vattát mielőtt elsőre használnád,vagy nagyon összefogdosod a vattát. Fél tankkal szívjál el belőle, hogy megérezd milyen lesz. Ha akkor sem ízlik, akkor a liquid és a vatta is kuka.

4 kedvelés

Feladtam, ahogy bekapcsolom egyből hányinger. Már az ebéd is visszaköszönt.
Párszor cseréltem huzalt, meg vattát… De mindig ugyanaz az a vége. Most már nem pirul meg a vatta így, hogy kevesebbre vettem a vattát.

4 kedvelés

5 Fajta liquiddel csináltam már… Nincs íz, csak elmondhatlanul szar utóíz. A számon érzem az ízt, ha megnyalom, és ennyi.

2 kedvelés

5 kedvelés

Nincs ez cseppet magasan? :thinking:

4 kedvelés

3 kedvelés

Így milyen?

3 kedvelés

Szia!
Nekemis van ilyen tankom.A tömitéseket is szedd ki úgy mosd el citromos vízbe természetesen a tömitéseket is külön.Utána probáld saját drip tipel.A tank záró részt amit el kell tolni azt is szedd le.

6 kedvelés

Megtaláltam, hogy honnan jön a rossz íz, és az maga a szellőző része.

5 kedvelés

Bele volt rakodva a kosz?

4 kedvelés

Nem tudom, de megszívtam… és pont az az ízt érzem ott elmosás után is, mint mikor használom.

5 kedvelés

Levehető az alsó levegő gyűrű?

3 kedvelés