Mtl és Dl RTA tank

Sziasztok!

Szeretnék rta kazánokat újítani, dl-t és mtl-t is, ebben szeretnék tanácsot kérni, hogy ki mit ajánl. Mivel nekem kellene dl, ezért én már elkezdtem szemezgetni geekvape kazanokkal, de nem tudom mennyire jók, esetleg mi az amit érdemes beszerezni. Feleségem mtl-s, ezért ebben a kategóriában nem is nagyon tudtam merre induljak márkát tekintve. Egyúttal a tapasztaltabbak véleményére lennék kíváncsi, hogy milyen vattàt és huzalt érdemes vásárolni? Előre is köszönöm a tanácsokat! Szép napot!

1 kedvelés

Szia @bornfree!
Mtl-ben tudok tanacsot adni. Szerintem jó ár-érték arányú és finom ízű, rengeteg levegő beállítási lehetőséggel a Berserkert tudnám ajánlani ezen belül a v2 minit!
Szerintem a legegyszerübb a megépítése, egyedül a vattazast kell kitapasztalni!
https://www.vaporism.cz/vandy-vape/vandy-vape-berserker-mini-v2-mtl-rta/
Vattának a Cotton clouds-ot és huzalnak a ni80 28ga, vagy az ss verziót!

8 kedvelés

Szia!
Mtl vonalon ezt ajánlom.Jól variálható levegőzés,sok kiegészítő.Egyszerű építeni.Megbizható soha nem folyt.
https://m.cigabuy.com/product/detail/20622

6 kedvelés

Látom megelőztek​:grin:

6 kedvelés

Egyre gondoltunk @Janchee! :joy:

6 kedvelés

Szia,

vattának ott van még a super sorb, tudom ajánlani.

Tankhoz meg tudni kéne mennyi a keret.

Húzalt én csak ss316l-t használok, 28 ga, 4 éve, mást nem tudok ajánlani sajnos. :grin:

7 kedvelés

Én mostanság teljesen átálltam a mujira.Könnyű dolgozni vele kevesebb megy kárba.Tartós is,hamar betörik.Innen szoktam rendelni.Huzal is van sokféle.Most pont van 15% kedvezmény

6 kedvelés

Adokveszekbe vannak fent kayfun klónok olcsón, szerintem az is megfontolandó.

3 kedvelés

Nekem van egy Geekvape Ammit 25 DL tankom. Nem mondom eleinte meggyűlt vele a bajom, de aztán kitapasztaltam és ma már barátságban élünk. :slight_smile:
Ha nem akarsz túl sok problémát, akkor DL-ben az Augvape Intake-t ajánlom jó szívvel. Jó ízeket produkál és mivel felső levegőzésű folyni sem bír.

MTL-ben a Berserker Mini jó választás, vagy a nagy kedvencem a Brunhilde MTL.

2 kedvelés

Kezdésnek nem ajánlom, vannak könnyen kezelhetőbb tankok.

3 kedvelés

Kezdésnek ajánlom, nekem elsőre is tök könnyű volt :slight_smile:
Bár nekem nem szoktak különösebb tekerési gondjaim lenni, lehet, hogy ez a szupererőm :sweat_smile:
De jó, neked végülis mindig igazad van :rofl:

5 kedvelés

Egyrészt igen, mindig igazam van, másrészt meg elég sok hildás panasz volt itt az oldalon, melegedés, vattázás, íz kérdésben stb. Nem azt mondom, hogy nem jó tank, csak nem ezzel kell kezdeni, az elején fontos a sikerélmény szerintem.

Én ezért tudom ajánlani a exvape expromizer v1.4-et, mert ezt még én is elsőre beüzemeltem, ami nagy szó, mert veled ellentétben nekem az a szupererőm, hogy semmit nem tudok elsőre megtekerni. :grin:

7 kedvelés

Az egy másik oldal, ahol sok problémázás volt, nem ez :sweat_smile:
Itt bárki megmondhassa, hogy milyen jó kis tank ez :slight_smile:

1 kedvelés

Én Geek Vape Zeus zx-et ajánlom dl rta- ként ,könnyű építeni nem vatta érzékeny sigle/dualban építhető és azért jó ízvisszaadással bír…

2 kedvelés

Különbem meg ha könnyű tekerésre meg vattázásra vágysz, akkor van ez Kayfun Lite, ajánlom figyelmedbe :rofl:
Tudom, hogy még nem volt alkalmad kipróbálni, de egyszer majd szerezz be egyet :laughing:

4 kedvelés

Mtl vonalon meg viszont Aromamizer classc mtl rta-t

6 kedvelés

Hmmm, kayfun? :thinking: Lehet veszek egyet. :grin: Egy feketét. :joy:

3 kedvelés

Ajánlanám a byka v9 klónt is, de sajnos nem kapni Európában sehol, mert a vaperina tagok felvásárolták az összeset. :grin:

De a viccet félretéve, a berserker jó választás lehet. :+1:

Nekem is volt, igaz nem használtam egy percet se. :grin:

6 kedvelés

Illetve a galaxies is jó lehet.

https://liquidhall.com/vapefly-galaxies-mtl-rta-tank

2 kedvelés

Levegő betétek kivételével szűk dl-re is alkalmas és egy nagyon jo ízvisszaadással bír rta

1 kedvelés