MTL RTA, RDA kibeszélő

Sziasztok! Ugye nem haragszotok, ha felélesztem ezt a témát, mivel tavalyelőtt karácsonyi csomagomban volt 2 db RDA is. Most, hogy újra vásároltam nikotint is, meg már nyugger vagyok, nem feltétlenül kell része legyen az életemnek a hatalmas nagy tank. Mert vannak olyanok is, a By-ka V7 egyik tartozéka 7 ml -es, a nagy Dvarwok 4 ml -esek. Ezek jók voltak melóba, meg ha az ember elmegy hazulról, nem kényelmes az utcán töltögetni. Emlegettétek anno nekem hogy csináljak squonk - ot az RDA-kból, de annak házi kialakítása meghaladja a képességeimet, készen meg nem is nagyon láttam. Félek is amúgy a pumpálgatósditól, hogy nem úsznám meg szárazon. Inkább csak csepegtetek. Itthon székben ülve, amikor nálam az utántöltő, könnyedén megoldom. Indokaim hogy miért is szeretném őket intenzívebben befogni, egyrészt ízesebek a nagy kazánoknál, és jobb a TH -juk is, meg talán takarékosabban lehetne bánni a liquiddel. Az egyik az ilyen Wotofo / STNG: https://www.wotofo.com/pages/wotofo-stng-mtl-rda A másik meg egy Chtulhu 1928 -as. Eleinte a Chtulhu tetszett jobban, mert abba több liquid fér, minimum olyan 1 ml-es tartálya van, a STNG viszont egy teljesen új, annak jók a tömítései, Chtulhut fel kellett újítani, hogy ne folyjon. Felújítottam bennük a tekeréseket, 28 GA SS316 szálhzalból 2 mm-es átmérőre. Szerintetek is a vékonyabb tekerést könnyebben körbe tudja járni a levegő, s jobb íze lesz, mint a 2,5 átmérőre tekert claptonnal? Van köztetek, aki az RDA-kat tartósabban használja, nem csak kóstolásra? Most, hogy újra van nicotin, hirtelen fontos lett a TH. A nagyobb Dvarw-ok ezért átmenetileg fiókba kerültek. A By-kákon most érzik a high -end, hogy TH-sabbak a Dvarwoknál. Azokál a tekerést talán feljebb kéne emelni. A Dvarwok ráadásul a nic nélküli (Akkor viszont sokkal több gőz kell!) pöfékelésekhez claptonnal lettek szerelve, egyelőre nem akarom újra tekerni, majd ha emezeket megunom, vagy nikotinszegény periódus jön vissza nálam valamiért, arra hagyom.

5 kedvelés