Mtl rta --> köhögés!

Kéz csókolom Anita !

Nekem is a NI80 as huzallal hasonló problémáim vannak ! Nem tudom használni !
Arról sem feledkezzünk meg amit Zoli76 írt fentebb ! "Tekerés is túl magasan van, lehet…
Íz gyenge, th sok. " Nagymértékben szerepet játszik , főleg hogy ízeket sem produkál az RTA !

7 kedvelés

Már rendeltem ss huzalt és kanthalt is!
Meglátjuk! Ha ez sem fog beválni, bár szerintem nagy rá az esély, hogy így már jó lesz, akkor próbálok a levessel is kísérletezni! :grin:
Neked is fulladós-köhögős tüneteid voltak?

6 kedvelés

Igen ! Kapar és fullaszt ! Én azóta nem használom ! :innocent: :blush:

6 kedvelés

Én még ki se próbáltam, kíváncsi leszek… De a fémallergia tényleg szívás.
Mivel sose NI80-aztam, nem jutott eszembe.

4 kedvelés

Most én is kanthalt 28ga sima szálhuzalt tettem a hildába…

2 kedvelés

Ha kevesebb wattal jobb akkor az azt jelenti, hogy az mtl clapton lesz sok neked. Többet porlaszt mint egy sima szálhuzal.

6 kedvelés

Sziasztok!
Megjöttek ma a huzalok, gyorsan tekertem is egyet! :grin:
Kinga javaslatára sima szálhuzalt tekertem!
Jelentem, hogy sokkal de sokkal jobb a helyzet!
Nem köhögök rögtön minden slukknál!
Próbálok most az alapleven is állítani!
Akkor a pg is okozhat allergiát/érzékenységet? És akkor úgy kellene kevernem pl, 70ml vg-30 ml pg?

7 kedvelés

Majdnem… Hozzá kell még számolni az aroma mennyiséget is., de elvileg igen…

2 kedvelés

Én vettem 100 ml alapelvet. 70vg/30pg. Ehhez tettem 2*10ml 20mg-os 50/50 nikotin, és 6 ml aromát. (elosztottam 2 felé, és úgy 3-3ml aroma,) és így nekem tökéletes mtl-re.

4 kedvelés

Annyira nem szoktam ezzel szöszölni, bár lehet kellene! Azzal sem szoktam foglalkozni, hogy mennyivel hígul a nikotin is benne. Úgy voltam vele, hogy az nem sok, annyi belefér. Na most. Volt még 15 ml 50/50-es nikotinos alapom, mivel ez 50/50-es és a nikotin sóm is az, így úgy gondoltam, hogy akkor rákeverek 40 ml vg-t és 10 ml pg-t plusz 20 ml 50/50es booster. Ez így megközelítőleg jó lesz? Nem akartam sok mennyiséget, elvégre csak tesztelem! :grin:

2 kedvelés

Plusz jön az aroma, csak még nem tudom mit is keverjek, de általában 10%-ban keverhetős aromáim vannak.

4 kedvelés

Én azért tettem bele csak 3ml-t mert az én aromámat, 3-6%-ban kell keverni… :smiling_face: Így 5%-ban keverem. Mert az ares 2 és a hildának kissé erősebb íz kell. :smiling_face:

2 kedvelés

Plusz ne feledd közelebb tenni a tekerést a légréshez…majdnem érjen hozzá (max 1mm-re)

4 kedvelés

De örülök, hogy sokat javult a helyzet. Szerencsére időben kiderült, s nem lett nagyobb probléma. :slight_smile:

6 kedvelés

Én is nagyon örülök, és nagyon szépen köszönöm! Magamtól biztos nem jöttem volna rá…

6 kedvelés

Megérte odafigyelni a suliban. Szakmán tanultunk bizonyos vegyszerek/fémek élettani hatásáról, esetleges allergiás reakció, és amint megláttam, hogy Ni80, ki is égett a villanykörte a fejem felett :smiley:

9 kedvelés

Ilyenekről írhatnál nekünk @NudliJani pár mondatot. :blush: Ha van kedved és időd. Elég érdekes és fontos témának ígérkezik.

3 kedvelés

Esetleg egy új topic? :smiling_face::smiling_face::grin:

Minek? Bárhova megirhatja, Kinga már megszokta, majd takarít. Kit érdekel? :joy: Iga? :grin:

Egyébként a Wikibe gondoltam…

3 kedvelés

Ha neked így is jó…??
:thinking::smiling_face::grin:

2 kedvelés