Mtl rta --> köhögés!

Sziasztok!

Tovább küzdöttem ezzel az építősdivel…
Próbáltam többféle huzalt, tekerést, magot, vattát! A helyzet mindig ugyanaz. Fulladok, köhögök tőle, erősnek tűnik. Csökkentettem a nikotint is, hátha az, de ez sem vált be.
Járt már valaki így, mit tudnék még megpróbálni?
A gtx tankomtól nem köhögök, semmi bajom.
1,5 éve tettem le az analógot, mert várandós lettem (soha nem gondoltam volna, hogy valaha sikerül majd letennem),és így elég nagy volt a motiváció, hogy ne dohányozzak! Szülés után nem akartam visszatérni az analógra, de hiányzott a nikotin, viszont azt sem akartam, hogy a babám a büdös cigit érezze rajtam, így az iqos mellett döntöttem. Mielőtt csúnyán néznétek rám, 3 hétig tudtam szoptatni, aztán elapadtam sajnos, így már semmi nem korlátozott benne, hogy a hiányomat valahogy pótoljam. Na szóval iqos. A heets nagyon drága, aztán gondoltam, hogy akkor e-cigi! Ez tök jól is megy fél éve kb. Nem értem, hogy miért köhögök az rta-tól, a porlasztós tankomtól meg semmi bajom!
Azt hozzáteszem, hogy a környezetemben senki nem köhög tőle, csak én! Szóval ha más nem köhög tőle, akkor a hiba bennem lesz. De mi?! :thinking:
Ha bárki tapasztalt hasonlót, szívesen meghallgatnám!
Előre is köszönöm a válaszokat és további szép napot Nektek!

5 kedvelés

Passz. Esetleg lehetne tesztelés képen mentes liquiddel próbát tenni, hogy akkor mi a helyzet.

4 kedvelés

Eleinte köhögtet, kapar, aztán hozzá szoksz​:blush: (a porlasztosak enyhébb gőzt és ízt produkálnak) Esetleg próbálj 30/70 pg/vg arányt, nekem ez bejött!

6 kedvelés

Esetleg jó lenne tudni mi a konfiguráció, milyen teljesítménnyel hajtod, ilyesmi.

5 kedvelés

7 kedvelés

Na erre még nem gondoltam! 50/50-es alappal és 50/50-es niksóval keverem a dolgokat. Lehet alapot kell váltanom? :thinking:

5 kedvelés

Nekem a pg irritalja a torkom​:grin:

4 kedvelés

Hali.
Én 80vg/20pg alapot használok. Ehhez jön a pg-ben áztatott aroma, ami max 5%. és 50/50 alapú nikotin. (100ml-hez, max 2x10ml, 20mg/ml.) sosem köhögök tőle… :smiling_face: :smiling_face:

7 kedvelés

Viszont ez szubjektív… Kinek ki jön be… :smiling_face:

4 kedvelés

Ennél pedig lágyabb és neutrálisabb levest el se tudok képzelni.
Milyen tank?
A 13 wattot ha leveszed 9-10-re?
Engem a pg köhögtetett, a vg folytott anno.
3 nap és megszoktam, 70/30 pg/vg.

5 kedvelés

Hellvape MD mtl rta. Lehet itt lesz a gond, kipróbálok 70/30-as levest! Nálam is ez van, köhögős-folytós! Csak fura, hogy porlasztós tanknál semmi gondom ezzel!

5 kedvelés

Levettem 10-re, így azért valamelyest jobb!

3 kedvelés

Az gyenge, itt a teljesítményt veheted le, hogy hasonlítson hozzá.
Próbálj ki mindent, bátran, mert ezt meg kell fejteni, hogy élvezet legyen. :+1:

6 kedvelés

Igyekszem megfejteni! Azért is írtam ide, mert azt gondoltam mást már nem lehet változtatni, erre tessék, az alapra nem is gondoltam! De egyébként ízben is gyenge nekem, a gtx one még mindig simán lepipálja!

2 kedvelés

Tekerés is túl magasan van, lehet…
Íz gyenge, th sok. :thinking:

7 kedvelés

Múltkor az miatt is kaptam itt segítséget, állítgatom azt is. Minden nap csinálok új tekerést, próbálkozok, próbálkozok…
Megvettem a szép lost vape modot, hozzáillő lilás hellvape tankot, erre ez van. Mindig az a vége, hogy inkább szívom a gtx one-t. Közben meg dühöngök, hogy ennyi pénzt “kidobtam” rá, és nem használom, csak néha néha beleszívok és nyugtázom, hogy ez még mindig sz@r! :see_no_evil:
Pedig olyan gyönyörűséges szett lett ez nekem! :pensive:

8 kedvelés

Fog az sikerülni, csak ki kell variálnod mi a jó neked :hugs: Fél éve varialok​:rofl::rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Mielőtt belekezdtem az rta világába, a legvadabb rémálmaimban sem gondoltam volna, hogy ez ennyire bonyolult lesz. Gondoltam megtanulom az építést, és élvezem a vapelést, sokkal finomabb ízekkel, mint eddig. De úgy pofára estem, hogy csak na!

5 kedvelés

Ah ne csüggedj :blush: Az a baj, hogy mindenkinek más a jó, így csak kb. tudunk tanácsot adni, ki kell tapasztalni és hát ez ilyen​:grin:

6 kedvelés

Nekem volt olyan nap h 5-ször tekertem meg a hildámat amíg olyan nem lett amilyet vártam tőle… Addig nekem is volt… "kutyeég… Nem is egyszer… :smiling_face: :smiling_face: :smiling_face:

Így is most kicsit feljebb mentem a wattal mint kellene…

10 kedvelés