Hellvape MD mtl rta

Sziasztok!
Ismét én…
Kezdem feladni ezt az építősdit! :pensive:
Mindegyik rta ilyen hangos? Fröcsög a likvid a számba, olyan erős a torokhatás, hogy majd megfulladok…
Ha épp sikerül jól megépíteni és nem fröcsög, akkor meg nagyon erős. Már jóval fentebb emeltem a tekerést a levegőzéstől, hogy enyhítse a torokhatást, de kb semmivel nem lett jobb. Ni80-as mtl clapton coil 0,9 ohm. Azt hittem, hogy az rta-k sokkal jobbak lesznek a porlasztós megoldásnál, de eddig a közelébe sem ér. Sem ízben, sem sehogyan sem.
Lehet én vagyok béna, vagy tényleg ne várjam azt mint egy porlasztós tanknál?

1 kedvelés

Szia Anita! Milyen tekerést próbáltál? A tekerést a levegőzőhöz minél közelebb 1-2mm max akkor kevesebb a Th. A köpködés a kevés vattát ok lehet!

3 kedvelés

Szia :blush:először is nem feladni :stuck_out_tongue_winking_eye:
Ha felemeled nagyobb a th .
Ha fröcsög akkor kevés a vatta
Sima szálhuzal nekem jobban bejött bármelyik tankomhoz

6 kedvelés

Igyekszem, igyekszem, de mindig az a vége, hogy szívom inkább a porlasztós tankom.
Nem tudtam a th-t mivel enyhítem, de mivel teljesen le volt állítva, onnan már csak fentebb lehet, ezért állítottam feljebb, hátha…

2 kedvelés

Szia @Anita fröcsögés ahogy fentebb említette a@Zolika az vattának tudható be én is a szálhuzalt ajánlom …

3 kedvelés

Meg kell idéznünk @Donat -ot ő tud segíteni,neki van Md-je​:blush:

3 kedvelés

Úgy csak a th nő és vesztesz az ízből :blush:

3 kedvelés




Hátha ebből okosabbak leszünk!

8 kedvelés

Talán mint ha…kevés lenne a vatta első fotón a jobb lukacskájában így elsőre :thinking:a másodikon sztem magasan van a tekerés azért nincs ízed és olyan lapos a vattád próbálj vállat csin. neki :blush:

7 kedvelés

Jó jó, újravattázom, a tekercset lejjebb állítom.
Azért van fent, mert előtte lent volt, és pffff hát úgy köhögök tőle, hogy jajajjj. De próbálkozom akkor mégegyszer (meg nyilván majd még sokszor)! :sweat_smile:

6 kedvelés

Próbálj ki nikotin sót, annak kevesebb a thja. Vagy kevesebb nikotin kell…

3 kedvelés

Nikotin sót használok már egy ideje, kb 7,5-ösre keverve

3 kedvelés

Akkor próbálk ki 5-tel milyen.

3 kedvelés

Ha a porlasztós tankkal vagy megszokva akkor kissé nehézkes lesz az átállás, de az rta kazánok jobbak. Csak el kell teljen egy kis idő amig rájössz, a részletekre, nyugi, idővel menni fog az is… Viszont itt jó helyen vagy. Itt mindenki azon van, h segítsen.

8 kedvelés

Szerencsésen eltörtem a coilt, rakhatok újat, de legalább így megtudom mutatni, hogy ez így jó-e? :


6 kedvelés

Olyan aranyosak vagytok!!! :heart:
Pedig már 2 napja szenvedek, csak nem mertem írni, merthogy tuti csak én lehet ilyen pancser és tiszta gáz… :pleading_face:

3 kedvelés

Mehet az még lejjjebb…

4 kedvelés

Tessék írni itt sok jó ember van :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Akkor olvass vissza a sorok között, és látni fogod, h én mennyit szenvedek a brunhilde mtl kazánommal. De egy dolog tiszta… Nem adom fel könnyen.
Ha megfekszem is, de akkor is megépítem,… Nehogy már a nyúl vigye a puskát…

5 kedvelés

Így 3 jével. :joy:

2 kedvelés