Mtl rta --> köhögés!

Szerintem ilyen szempontból mazochista :grin: a Kinga…
Tudom, voltam mod, admin. Van varázsa :sweat_smile:

1 kedvelés

Nem érzem többnek magam tőle. :thinking: De van varázsa, csak nem tudom mi.

3 kedvelés

De láttad a szmájlit is, ugye? :grin:

Különben nem kis meló, amit végzel, nonstop köszönet és tisztelet ezért. :+1:

f9875619d6868ed3192e114998a5a495

3 kedvelés

Láttam persze. :blush: Nincs ezzel baj. Csak néha jól esne, ha oda írnátok ahova kéne. :joy: De természetesen állok mindenki rendelkezésére. Átrakom, ha nem oda való. :kissing_heart:

Köszönöm, ez jól esik. :smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

Ez tök jól néz ki… :+1::smiling_face:

2 kedvelés

A koponya se rossz :grin:

2 kedvelés

Kár,hogy nem értem rá olvasgatni.Egyből írtam volna,hogy Kanthalt vegyél.Én az ss-t sem próbálgatnám.Abban is van nikkel.
Nekem ilyen gyorsan nem jönnek ki az allergiák mint neked,pedig 4++++ nikkel allergiám van.De sok éve semmit nem használok(tudásom szerint)amiben van nikkel,így,ha érintkezik a bőröm a farmeron nikkellel,nem okoz gondolt.

3 kedvelés

Vettem kanthalt is. De most a gyenge íz miatt pihentetem a dolgot!

1 kedvelés

Igen,olvastam.Ahigy az ss-t is​:slightly_smiling_face:Arra írtam,hogy én nem is próbálkoznék vele​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én is elkezdtem egyre sűrűbben köhögni, de nálam a 70/30 VG/PG 60/40re váltása hozta elő…öntök hozzá még VG-t és ha igaz akkor tünetmentes leszek egyből

2 kedvelés

Bocsi, elsikkadt, pedig válaszolni akartam.

Szóval: Többet nem is tudok nyilatkozni a témában. Agresszív allergiánál anafilaxiás sokk is előfordulhat, szóval aki tudja, hogy fémérzékeny, az óvatosan próbálkozzon BÁRMILYEN nikkel tartalmú huzal/porlasztó használatával. A Ti huzal ami még necces, de az az állítólagos spontán gyulladása miatt (azt nem szokták edzeni tudtommal) + TiO2 egészségre ártalmas mivolta miatt. Igazából a Ti huzalhoz sose jutottam hozzá, nem is sűrűn előforduló példány, sose kísérleteztem vele.

PG allergia úgy látom volt már tárgyalva a fórumban, azt nem részletezném.

1 kedvelés

És az SS huzallal jobb lett végül? Volt idő kitapasztalni hosszabb távon mostmár. :slight_smile:

2 kedvelés

Igen, sokkal jobb lett! Most pihentetem az építést, de sokkal jobb lett a helyzet, amég azt szívtam! A következő tesztelés a kanthal lesz! Köszönöm az érdeklődést! :blush:

1 kedvelés

Mi a helyzet így fél év után?
Ha megoldódott, mi hozta az eredményt?
Nagyon hasznos lenne…
Előre is Köszönöm!

1 kedvelés

Szia!

Igazából letettem az építésről. Nem tudom, hogy én voltam béna vagy mi volt, de nem hozta azt az élményt, mint gyári porlasztós kazánnal. Így visszatértem a porlasztósra. Hogy a köhögés attól volt-e, hogy nikkeles huzalt használtam, hát a fene tudja! Most is van, hogy köhögök, de szerintem csak attól, hogy sokat szívom!

BLaci üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. dec. 9., Pén 18:29):

2 kedvelés

Szia. Én is majdnem letettem az építésről, de anyagiak miatt abból kellett építkeznem, ami van. Belefutottam abba, hogy bármit, bárhogy csinálok irritálja a torkom. Le se tudtam tüdőzni, ahogy elkezdtem letüdőzni egyből ki is “köptem”, köhögtem, annyira irritálta a torkom. Kivéve a bishop, annál sokkal jobb a helyzet. Viszont dvarw-nál kínlódtam. Ennél is és más tanknál is észrevettem, hogy nem lesz kevesebb a TH akárhogy lenyomom a tekercset. Vagyis lehet, hogy nem a TH, de a torok irritáció nem szűnik meg. Feljebb emelve nagyobb afc-vel nekem pl sokat javult. A dvarw-ot majnem elküldtem nyugdíjba, de a kísérletezésnek hála maradt :slight_smile: A nagyobb, 1,5-es afc és a 3,5 ml tank cseréje a nagyobbra megoldotta. Úgy szívom mintha nem is létezne TH meg torok irritáció :slight_smile: Sokat változik a szervezet analóg után, akár hetente, iszonyat sokat, hónapokat kell kísérletezni… A segítségek csak útmutatás, minden szervezet más. Az tény, hogy a porlasztósok nagyon jól el vannak találva… ha nem lenne drága a tekeréshez képest akkor én is porlasztóznék lehet… Minden esetre ha újra építésen gondolkodnál és hiányozna valami akkor írj, max pár km-re lakom :slight_smile:

5 kedvelés