Mtl mod választás

Sziasztok!

Tudtok nekem ajánlani egy jó MTL kazánt?

Porlasztósban gondolkodnék első körben, de ha nagyon tudtok érvelni a költséghatékony jelzőn kívül, lehet megfogtok és építős lesz. Igazából ha 1,5-2 hetente cserélek egy 1000-2000 ft os porlasztót nem fog földhöz vágni. Na de mondom az sztorit :smiley:

Újrakezdő vagyok, régen volt pár építős mtl kazánom. Hellyel közzel sikerült megcsinálni de vagy folyt, vagy hamar megégettem a vattát mert keményre csinaltam. Stb… tudom én vagyok a béna de megakarom kímélni magam mert sem időm sem türelmem nincs épp munka közben baszakodni vele.

Jelenleg dl ezek egy vaporesso luxe 2 skrrs tankal, de sok helyen nem jó ha gyors begőzölök pl szobába, autóban stb jól jönne egy kis ízes mtl.
Ide szeretném hozzáfűzni azért írtam feljebb a 1,5-2 hetet mert nekem a dl ben a 0,2ohm qf meshed porlasztó annyit bír kb.

A mod az maradna a luxe 2, azt ha jól gondolom mind1 milyen ha ilyen kis teljesítményeken használjuk?

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszaitokat.

Legyen szép napotok.

Üdv,
Prepi

Szia!

A tekerés költséghatékony :grinning:
Persze attól is függ, hogy mit szívsz belőle. Ha 2 hetet kibír, gondolom inkább gyümölcs vonalon mozoghatsz. Szóval amíg nem kokszolós dolgokat szívsz és nincs kedved vesződni, addig szerintem oké a porlasztó.
Én régen, amíg porlasztóztam Vaporesso cuccokat használtam és tök elégedett voltam velük. Azt nem tudom, hogy most hogy áll a dolog. Asszem poris mtl-nek Nautilust szoktak ajánlgatni, de majd jön valaki és megmondja :smile:

4 kedvelés

Szerintem pont a leírt használatra találták ki a podokat, és akkor a tankok cserélgetésével sem kell szenvedned, ha csak 1 modod van. :slight_smile: Pár napja használok egy Xlim Pro-t, bátran ajánlom, iszonyat jó ízeket hoz, és 1,2-es fejjel simán lehozhatja a napot az akksi.

5 kedvelés

Szia! Ahogy @Deepfreeze is említette, Aspire Nautilus 3 v. 3s, jó választás lehet. Nekem porlasztós mtl- ben a kedvencem. Tág határok között állitható a levegőzés. Nálam ez a szaladgálós cucc, szerinem még soha nem folyt meg. 0.7 mesh porlasztóval használom, 20 watton. Alatta egy Geekvape Aegis Max100 mod, Samsung 40t akkuval.

5 kedvelés

Na akkor szerintem megvan akkor a választásom, de mi a különbség a 3 es a 3 s kozott? Amúgy köszi mindenkinek a választ :slight_smile:

2 kedvelés

ilyen egyszerű :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szia! Ahogy @Zolika belinkelt. Kb. az ár, a méhsejtes fémpalást. Meg elvileg a kapacitás. A theliquidcity-ről rendeltem, és emlékeim szerint a dobozban élből van hozzá egy 4 ml-s pót palást.

3 kedvelés

ilyen is van…

2 kedvelés

Hát ha ez is olyan jól sikerült, mint a millenium rta:rofl:

Olasz oldalon nagyon dícsérik,gondolom presztizsből……de van ellenvetés is hogy semmivel nem jobb a nautilustól csak a harangokkal :man_shrugging:

2 kedvelés

azért az sokat tud hozni egy tankon ízben…

2 kedvelés

Nálam még egyik gyártónak sem sikerült ezt elérnie, hiába cserélgettem. De Toddnak is van több videója, ahol ő sem érzett semmit.

ja van akinek nem adja…én érzem a változást…(bár ne érezném,olcsóbb lenne) :grinning:

Mondjuk annyira nem is vagyok ráfeszülve a témára, hogy hónapokig teszteljem, meg elemezzem.

A Dip.-nál érzem,a se tipusú harangot édesebbnek érzem,a többinél szárazabbnak

én meg igen… :blush:

Én sem tesztelem,csak volt ami nem ízlett belőle,másik haranggal meg igen :joy:vagyis akkor mégis teszt lett volna​:thinking:

Finnyásak vagytok, az a baj. :rofl:

én végig megyek az összes lehetőségen amin csak lehet…pár huzal pár vatta pár íz.Még jó,hogy nincs sok nekem… :grinning:

ez igaz de nagyon…még az elektronika se mind1