Aspire nautilus kérdés

Sziasztok!
Kinéztem két porlasztós kazánt és érdekelne a véleményetek, tapasztalatok, hogy melyik lenne jobb választás. Lényeg, hogy ne fojjon, jó íz visszaadása legyen és tartós is legyen. Mtl felhasználásra lenne.
Aspire Nautilus 3 S
Aspire Nautilus GT Tank Anniversary Edition
Melyik porlaszó lenne a leg ideálisabb hozzájuk.
Köszi.

3 kedvelés

7 kedvelés

Szia! 0,7 mesh porlasztóval Isteni

Szia Tom! Én ránéznék a Pioneer S-re is! Tágabb keretek közt tudsz mozogni vele porlasztók tekintetében!

2 kedvelés

Nautilushoz én szerettem az 1.8 ohmos porit.Volt egy analóg feelingje.

Mondjuk most nekem is 1.8 van benne :grin::joy:

2 kedvelés

Szerintem valahol meg van egy dobozzal belőle ,4 vagy 5 darab.Odaadnám szívesen ,de ez macerás :rofl:

Ezt nekem szántad ezt a mondatot? Érdekelhet ha megoldható :grin:

Hát ezaz ,hogy nem nagyon​:sweat_smile:Küldtem volna én már oda a “közösbe “ ráunt dolgokat,de a regisztrált posta aranyárban van,a simát meg úgyis ellopja a postásotok​:rofl:

Postán maradó is jó :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Ezt itt Írországban nem értenék​:sweat_smile:

A Nautilus kazánok nagyon jók, csak az Anniversary Edition kivételével elég csúnyácskák.
Ez persze az én véleményem.
Osztom @Elek_Segits véleményét a Pioneer S-sel kapcsolatban. Nézd meg szerintem.
A Nautilus porlasztóknál mindig az fogy el, ami a kedvenced. :slight_smile:

4 kedvelés

Köszönöm a válaszokat. A pioneer s nek utánna nézek. Melyik porlasztóból érdemes rendelni hozzá ami megdízhatóan működik, nem hibás a fele csomag?
A hildám kap mé egy hét próbaidőt és ha továbbra is bepisil akkor tuti csere lesz vagy egy porlasztósra vagy valami használhatóbb rta-ra. :frowning:

2 kedvelés

Szerintem a legjobb a pnp ill. a GTX RBA bele.

1 kedvelés

Mindenképp a 0.7 mesh, (szuk dl ) és az 1.0 mesh mtl-re

Az enyém mar nem fénylik ennyire, viszont mar lassan 3 eves lesz.

1 kedvelés


1ohm-os BVC porival nagyon jó ízeket ad!

2 kedvelés

Sziasztok, Nautilus 3 tankot használok L200-as moddal. A problémám az, hogy a találkozásnál állandóan tocsog a liquidtól, vagyis a mod teteje és a tank levegőnyílásai is. Hiába cserélek porlasztót, húzom meg jobban a csatlakozásokat semmi nem változik. Kész nicsalt és kevert 70/30-as lötyinél is ez a jelenség, már nincs ötletem, hogy mi lehet a gond. Tömítést nem tudom esetleg hol kellene benne cserélni. Tudtok vmi megoldást javasolni? Előre is köszönöm.

Eddig én is Nautilus 3-at használtam, eleinte 0.7 Ohm mesh, később 0.3 Ohm mesh porlasztóval, legnagyobb levegőn.
Kb 3 hónapig hajtottam, soha nem folyt meg. Minimális könnyezés volt a levegőnyílásnál, de ennyi.
Múlt héten beújítottam egy Dead Rabbit M tankot, megtetszett, gondolkoztam is, eladjam e a Nautilust. Sajna a képen szereplő driptip az enyészeté lett. Van még hozzá 1 vagy 2 darab 0.3-as, meg 5db 0.7-es porlasztó.
Ha esetleg ez is érdekes lehet, megbeszélhetjük.
kép