Milyen tankot vegyek?

Sziasztok, nemrég vettem egy Vapefly Nicolas 2 MTL tankot, de nem igazán vagyok elbűvölve. A porlasztók 800-1000 pöfékelésnél nem bírnak többet (naponta simán 500 puff megvan). Régebben voopoo drag x-et használtam, azzal volt hogy 3-4ezer szívást is bírt egy porlasztó. 50/50-es 6mg erősségű alapot használok.

A kérdésem az lenne, hogy tudnátok ajánlani valami jó kis MTL tankot, ami szépen hozza az ízeket és a porlasztót sem kell két naponta cserélni? Nem olcsó mulatság így ez az egész :smiley: Nautilus 3S tankot néztem, elég sok porlasztó elérhető hozzá, csak a kérdés hogy meddig bírná? Vagy jobb ötlet volna egy építős tank? (Ahhoz viszont teljesen hülye vagyok)

Nautilus tankok rendben vannak. Nekem is ezt ajánlották korábban.
Nekem GT van, 1,6 ohmos porlasztóval használom.
A liquidtől sok függ, nem édes, mentol-gyümölccsel sokat kibír.
Szerintem porlasztós fronton jó választás.

2 kedvelés

Nautilus gt van nekem is, régebben használtam, már rta vonalon vagyok. De simán 3-4 hétig is birja egy porlasztó, amit én használtam, 0.7 mesh és 1.0 mesh. Ezek nálam nagyon jól hozták az elvárt eredményt…
Amúgy meg a voopoo pnp porlasztók sokáig bírják…ez köztudott…

2 kedvelés

Ha nincs kedvem tekerni,akkor csak a nautilus!
1.6 ohm porlasztó,11 watt nekem teljesen megfelel!
Porlasztó gyümölcsös likviddel minimum 2 hét! Ja,es pori kapható a legtöbb dohányboltban! Nálunk pl 1190 ft 1 db porlasztó!

3 kedvelés

Köszönöm szépen a segítséget, örömmel hallom hogy gyümölcsös Liquidekkel jól bírja, valószínűleg ez lesz a megfelelő cucc számomra. Egyébként most égett meg egy vm1es porlasztóm a drag xbe egy nap után, lehet selejtes volt :confused:

1 kedvelés