MTL vélemény

Sziasztok.

Évek óta Dl -es vagyok.Volt màr minden féle fajta… Épitős… Poris…szóval minden.

Jelenleg egy LOST VAPE GRUS modom van, egy Zeus Sub ohmmal. Imàdom.

Mtlem soha nem volt… Ma ràvettem magam hogy veszek egyet. Nem vettem meg a legújabbat… legdràgàbbat… Nautilus 2…

A kérdésem az lenne hogy kinek mi a véleménye róla?

Személy szerint nem rossz, de mintha az ízvisszaadàsa…nem olyan lenne mint a dl nem…(karakteresebb). Köszönöm hogy elolvastad,és a tippeket,tapasztalatokat .

1 kedvelés

Pont ugyan ebben a helyzetben vagyok .
Csak DL tankjaim vannak és gondoltam,veszek egy MTL-t.
De más okok miatt ,jön a tél és vezetés közben egyre jobban zavar a sok gőz .
Majd mesélj ,mit vettél és mi a véleményed ?

Nem tudom. 0.7ohm… a gyàri ami benne van… Dohànyos Ry4 50 -50 6mgs… Nem igazàn érzékelhető mint a Zeusba… Lehet mellé nyúltam…:unamused:

2 kedvelés

Én MTLbe a Zeus MTL tankot használom. Ízre nekem hozzá amit kell 1.2 Ohm porlasztoval használom 9.5 watton.

3 kedvelés

Köszi. Az mennyire valós hogy a gyümölcsösökkel jobban bírja a pori és az íz is jobb?:thinking::grinning:

1 kedvelés

Most fogy el benne 60 ml 9mg heisenberg. Ízre és gozre nem változott. Lehet bírná még a porlaszto de íz csere jön :sweat_smile:

Szerintem itt is az a helyzet, hogy ez a tank alapvetően egy mtl tank, a 0.6-os pori meg már inkább a tág mtl. Viszont a nautilusok mindig is klasszik mtl tankok voltak, és a jobbik fajtából. Szerintem mielőtt veszel még 3 másik tankot, előtte próbálj ki egy 1 ohmos vagy feletti porlasztót. És a levegőt is először vedd le teljesen, majd próbálj játszani a levegő-watt párossal hol a legjobb.

3 kedvelés

Köszönöm. Megpróbàlom… Mondjuk az azt hiszem 1,8ohmos… annak elég 5+10 watt?

1 kedvelés

Rajta van a porin a min-max tartomány, alulról indulj és lépésben menj felfelé, amíg neked nem jó.

2 kedvelés

Én szabálytisztelő állampolgárként a porlasztó gyári adataival de azon belül maxon szoktam használni plusz nekem emellé a közepesen szűk/tág (kinek hogy esik jobban) levegőzés jön be legjobban. 1.8-as porlasztót még nem próbáltam de az 1-1,2-esek nekem 14-18 watton ízlenek és gőzölnek leginkább.