Most akkor mit tegyek? Berserker vs lötyi probléma

10watt-ról?

1 kedvelés

Cotton bacon, még nincs fél tank, ami lement vele, lehet várni kéne még egy egész átmegy?

1 kedvelés

Igen 10wattrol kezdtem

Hát igen, be kell törnie, legalább egy tank menjen át rajta. Ez nem biztos, hogy megoldja, de érdemes lenne másik vattát venned, vannak azért jobbak már, mint a bacon.

2 kedvelés

VG/PG arány nálam sohasem számított, de azért volt már dryhitem, mert nem jól ritkítottam, vagy igazítottam, és összecsomósodott a vatta.

1 kedvelés

Aha értem, most picit megnyugtattal, lehet a vatta a ludas

Ránézésre egyébként kevés ez a vatta, bár jobb lenne látni szárazon. Csináld újra…

2 kedvelés

Értem, néznem kell egy jobb vattat

2 kedvelés

Szerintem is vatta gond lesz ez. Márminthogy kevés.

1 kedvelés

Azért ne dobd ki egyből. :grin:

Szerintem pont az a baj, hogy kevés és nem tud elég levest szállítani ezért. Ha sűrű a leves, akkor ki kell ritkítani a végét, de ha nincs dryhit, akkor fel tudja az szívni.

Szóval…

  1. vattázd újra, több vattával
  2. teszted egy tank erejéig
  3. utána gyere vissza :stuck_out_tongue:
3 kedvelés

Igen, direkt kevesebbet raktam most, hatha jó lesz. Már 2 vattazast csináltam több vattaval. De ezt nem értem, hogy folszivja, mert nincs dryhit, de íze nincs! Az aroma külön válik a lötyitől? Vagy hogy van ez?

2 kedvelés

Ha nem tudja szállítani, akkor dryhit…ha van gőz, de nincs íz, akkor a vattázás a gond. Vagy nem tört be a vatta, vagy nem működik jól ebben a tankban. Vagy mittudomén. Lehet túl sok a levegő.

4 kedvelés

Értem, hát azért próbaképp, beszerzek egy masik vattat is

2 kedvelés

Szerintem nagyon magas a vatta esése . Én amikor áthúzom és már megvan méretre akkor állúról kezdem tömködni szép óvatosan lefelé Ebből az alakul ki hogy lesz egy szép kerek pamacs a tetején ami már ritkább .Igy lentről könnyeben jön szépen fel a leves és mindigg van _) Az én türköm ez de kíváncsi vagyok a véleményedre. Esetleg a tétjéén amikor végeztél ritkíthatod. Egy nagyon keveset. Szóval ne tömd meg ilyen fentről le mert nem lesz egyenletes a vattád. Oldóról próbáld meg lehúzni a helyére.

2 kedvelés

Köszönöm, megprobalom ezt is

A CB már nem azt hozza amit pár éve. Nekem is van, próbálgattam eredetit is és klón vattát is, egyszerűen nincs íze. Ez a tank pedig különösen érzékeny a vattázásra. Én valami lazább vattát javasolnék. A CB egyébként is DL vatta. Coil Master Pro Cotton vagy Vapefly Cotton Cloud’s amik jók lehetnek ebbe. Az a baj, hogy az egész vapepiac inkább a DL-re épül, ezért csak elvétve találni olyan vattát ami MTL-ben is jól hozza. Azt a kettőt, amiket fentebb írtam, azokat használom és minden íz tökéletes vele. A Vapefly vatta népszerűbb, de esetleg találnál CM vattát én mindenképp javaslom a kipróbálását. :slightly_smiling_face: Illetve még a Super Sorb amire azt írták itt a fiúk, hogy jó MTL-be is. Nekem érkezik egy dobozzal, ha isten is úgy akarja meg is érkezik. :slightly_smiling_face: Még azt tudom javasolni, mert rengeteg a pozitív visszajelzés.

És még valami:
VG többlethez több aromát szokás adni. Hány %-ban kevertél? :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

A CANNA COTTON mit gondolsz ? Nekem nagyon bejön . Sok van benne meg könnyű vele dolgozni. Bár a kender kicsit idegesítő az elején amig be nem törik. De utána én nagyon szeretem :slight_smile: Úgy halottam hogy mtl re is nagyon jó

2 kedvelés

Köszönöm Kinga!
Direkt olyan aromát raktam bele utána, aminek ismerem az ízét, mert amikor neked írtam először, hogy minden oké, akkor egy újat próbáltam, de fura volt az íze( mármint tobbet vártam tőle). Szóval beleraktam a spirit of the woods aromát, ami megérett, ismerem a doggybol az ízét, hát totál semmi :smirk:
Igen tudom, hogy Vg- vel picit több aroma kell, úgy vannak keverve.
Köszönöm a vatta tippeket, meg is nézem, hogy merre van :kissing_heart:

Szia! Vg többletes alaphoz ,lehet másnak "sok"de 5 %-al több aromát szoktam keverni.
2es mag 6 tekerés igaz SS,vatta cotton clouds


A vatta épphogy leér,klassz íze van így is .

5 kedvelés

Ilyeneket szoktál -e nézni? https://www.youtube.com/watch?v=DOS6EjwkkSk
Öröm látni, ahogyan ez a gyerek vattáz. Addig én sem néztem egyet sem, amíg csak a Siren tankom volt, ott csak le kell lógatni, és elvágni. De azért nem ártott volna. Mert ezeken a videókon látod a mennyiséget, hogyan ritkítja, és hogyan dugja le a tálba. Én először voltam olyan szerencsétlen, hogy a vatta vége felfelé állt, pedig annak a tálka alján a helye. :smiley: Amit küldött nekem Kinga, az is príma vatta. Most minden tankomban az van. ( Ott a képemen a csengetett a futárban, nevét majd csak akkor jegyzem meg, ha elfogy.)

1 kedvelés