Mod választás MTL felhasznáshoz

K.b. egy èves samsung 40T akksival használom,ja ès láncslukkoló vagyok,ha ez számit valamit.

Köszönöm szépen az infókat! Mindenképp ránézek erre is, de a srácok a korábbi hozzászólásaikkal már eléggé ráfeszítettek a 21700-as modokra. :grin:

Köszönöm János!
Ha tényleg hímestojás, akkor ez a mod nálam sajnos kiesik. Mondjuk a mostanit sem ütöm kalapáccsal, de nem szeretnék még plusz energiát arra fordítani, hogy babusgatom az eszközt (annál jóval lustább, és ittasabb vagyok néha :see_no_evil:).

2 kedvelés

Mostanában sokan veszik ezt, hátha.

5 kedvelés

Még egy nap, és annyi ajánlat lesz, hogy vaper legyen a talpán, aki eldönti! :dash::laughing:
Én úgy gondolom, hogy mind jó mod amiket ajánlottunk, innen én a kinézet / ár alapján döntenék. Illetve nekem az egy akksis megoldások állnak kézre.
(Az aegis mellé még hozzátenném, hogy többször is leesett targoncáról menet közben, a tank üveg ripityára tört, a modon karcolás se esett.)

5 kedvelés

A jelenleg könnyen fellelhető modok közül akkor a Thelema Solo v. Aegis max 2 ami neked jó lehet. A quest chip kb. a legjobb elérhető olcsó megoldás mostanában, sokoldalú, jó akkukezelés, értelmezhető TC; a geekvape féle AS is elég megbízható darab.
A Foxy One egy kicsit kényesebb, tud kopni szépen, a chip teljesen ok, de nincs TC, viszont ez a legkissebb és az előző kettőhöz képest egy ergonómiai csoda, messze a legjobb a használati érzet(ez személyes vélemény​:slightly_smiling_face: + minimál design, nekem ez a nagy kedvenc)
De ha nem akarsz egy csomó pénzt beleönteni ebbe az egészbe, akkor a probléma megoldása egy külső töltő+csereakku(igen, a pokol tüzén…:japanese_ogre::japanese_ogre:)

4 kedvelés

Ma én is a Thelemával szemeztem és valószínűleg ő lesz a befutó. Nem utolsó sorban azért is, mert, modostól, tankostól, töltőstől, akkustól be tudok szerezni mindent a liqudhallról. Egyedüli apró szépséghiba, hogy a liqidhallon a 21700-as akksikból nincs olyan fenenagy kínálat, de szerintem adok a sonynak egy esélyt… Mi baj lehetne, ha úgy töltöm, mint bármelyik normális ember? :upside_down_face:

3 kedvelés

Csak egy picit borzolnám tovább a kedélyeket…:grin:
https://www.lepetitvapoteur.com/en/mod-box-/10962-thelema-solo-discovery-pack.html

4 kedvelés

Hát nekem túl szép ez a mod. :sweat_smile: Mindig az az érzésem, hogy ha elejtem ennek rotty… Túl csicsa és túl innovatív… Én ilyen régimódi gyerek vagyok na…Aksikezelésével nincs gond sztem… 40W-300-350 puff körül teljesít…Én egy csomó funkcióját nem használnám, ettől függetlenül azt mondom, hogy egy jó mod, csak nekem túl “sok” és túl “hímes tojás”…pont azt szeretem az Aegis Max-ban is hogy elég puritán…egy üzletkötős v irodista palinak biztos jó de nekem karabantóként (festés, szerelés, fűkaszalás, stb) fontos hogy ne kelljen babusgatni a dolgaimat… A telefonom is por- csepp- és ütésálló…

4 kedvelés

Tegyük hozzá, hogy a Foxy One már szinte nem is kapható. 1 helyen látok per pillanat ahonnan postázzák is hozzánk…és az is csak 2 színben, 50Eur+pk-ért

1 kedvelés

A Foxy One nekem is nagyon tetszik és itt még akciós is ebben a színben:

Álltalam többször próbált, megbízható bolt.

Én is a munkakörnyezetem miatt, bő egy év után, elkeztem barátkozni az “ugyan nem zsebbarát, de legalább nem is műanyag” modokkal. Nincs semmi baj, ha van benne anyag. Megtérülni látszik…

ui.: @Janos_Groszeibl és @Zolika Sokat gondolok ilyenkor rátok:

4 kedvelés

Köszönöm :hugs:
Nálam még mindíg szuperül műkszik,igaz már nem mehetek vele rangos helyre(nem is járok :rofl:)mert eléggé látszik rajta a használat :stuck_out_tongue_winking_eye:viszont az akkukezelés (21700) bőven hozza a napomat mtl-ben pedig azon veszem a levegőt is :grin:

5 kedvelés

Örülök ha néha eszedbe jutok​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Most vehetem meg mindkettőt… Álljatok már le! :joy:

2 kedvelés

Üdv a klubban…!

2 kedvelés

Egy mod nem mod :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Nos,csak nem hagyott nyugodni a dolog,főleg azért nem, mert nem szeretnék itt hamis információkat megosztani.Arról nem is beszélve,nehogy valaki a “nem valami jó aksi kezelése” miatt húzza le a listájáról a Kroma 217-et.
A teljesen feltöltött, egy éves samsung 40T akkumulátorral újrateszteltem.
Így 12 Watt-on 0,6 Ohm értékű szálhuzal tekeréssel,684 puffot sikerült kihoznom belőle.

(Csak ritkán használom ezt a modot,és biztos,hogy az akksi sem volt 100%-ra feltöltve).

6 kedvelés

Én 1Ohm felett használom…így akkor nem rossz az aksi kezelése​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Köszi! Kövit megpróbálom 1 ohm fölétekerni. :+1:

4 kedvelés

A Power 2C akkus és teszi a “dolgát” :wink:


5 kedvelés