Innokin mod

Sziasztok mod vásárlás előtt állok, mi a véleményetek az Innokin Kroma 217 ről ? vagy inább valami mást ? Fontos lenne számomra hogy 21700 akkuval működjön.

Tc nincs ha ez nem zavar mind márka jó hírű.

4 kedvelés

Szia Bèla!
Itt leírtam a vèlemènyem róla:

3 kedvelés

Mostanában nem gázolunk térdig az új 21700-as modokban… Amit most kapsz: Target 100, Thelema Solo,Geekvape Max
Ezek mind 35-45€között mozognak, tudásra nagyjából ugyanazt nyújtja mind.
Vagy marad a kínából rendelés, ott kifoghatsz érdekes darabokat :smile:

4 kedvelés

Más árkategóriában van azért 21700as mod,igaz az örök darab gond nincs vele.

5 kedvelés

Na igen… Mi az “árkategória”?:thinking:

4 kedvelés

260euró körül indulnak a Danik…

4 kedvelés

Én tudom :smile:
DNA cc.100$+, SxMini SL v2 80$-tól…
Csak hol a fájdalomhatár?

5 kedvelés

Ja igen tényleg van DNA és Yihi is ezt mindig elfelejtem… :man_shrugging: ezeknél is nagyon nem mindegy a test amiben vannak a deszkák…

6 kedvelés


Napi használtaban több mint fél éve. Rendben működik. Az akkufedél tényleg jó stabil, ezt én pozitívként értékelem. Nem mellesleg (szubjektív) nagyon tetszetős külcsín.
A V5 is napi használat amióta megkaptam. (Köszönöm ismét Jani! @Janos_Groszeibl )

5 kedvelés

örülök,hogy nálad szabadon él itt dobozba zárva sinylődött…

5 kedvelés

A danik nekem felejtősek , ugyanis kisnyugdíjas vagyok de most szemezek egy thelema solo 100 al persze nem dna val, esetleg erről ha valami tapasztalat ?

Nehéz, masszív, egész tisztességes chip lakik benne.
Cc.8-9 hónapig volt hurcolászós melós mod, panasz nem volt rá az akkufedél megoldáson kívül. Azt valahogy gyárilag el@#$&ták, hosszirányban van kb. 0.5-1mm kottyanása. Élhető, nem is feltétlenül zavaró, inkább a tudat, hogy olyan amilyen :stuck_out_tongue_winking_eye:( mágnes fogja, nem lötyög alapállapotban, csak mikor fogást váltasz rajta, néha megmozdult- azt nagyon utáltam​:sweat_smile:)

5 kedvelés

Pedig összeségében a dani az olcsó.Sajnos több kínai modot veszel majd mert tönkre mennek.Én ezt csak tapasztalatból mondom.Elhiszem,hogy drágának tűnik elsőre.
LostVape nem a jó márkák közé tartozik volt több darabom…

4 kedvelés

Ha alsó polcról válogatunk, akkor azért oda igazítjuk az igényeket is​:woozy_face:
Nagyjából mi a rászánt keret??
(utálok más zsebében turkálni :flushed:)

2 kedvelés

Dovpo odin 2 most jött ki.

3 kedvelés

Nem létezik, csak mítosz. :rofl:

2 kedvelés

Innokinból kromám volt, a minősége, khmm, khmm, mondjuk annó 12k-ért csájnából jó volt, de a tűzgombja elég hulladék volt.

3 kedvelés

Már régóta szemezek vele, masszív felépítésűnek látszik…

2 kedvelés

Geekvape aegis max 2
21700 akkut használ,elég masszív bárki bármit mond :grin:nincs baj az akkufedéllel,legalábbis nekem.
Nekem van és használom is.
Yihi sx sl class
Zq essent……nem kell róla beszélnem gondolom :smiling_face:
És :man_shrugging: 21700 dicodes :muscle:
Ilyen sorrendben növekszik az ár :grin:

5 kedvelés