Mod és akkumulátor melyiket válasszam

Ja meg az aegis solo, na ez vastag igazán.

Meg volt itt már minden is, swag 2 pont jó lenne, ha még lehetne kapni.

1 kedvelés

Gyönyörű mindegyik​:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Aliexpress néztem, már nem éri meg rendelni, csak olyan dolgokat, amit máshol nem lehet kapni, ugyanannyiba kerül csak cidrizhet a posta miatt és sok időben.

1 kedvelés

Nem para, áfa már benne az árban plusz 400 forint, csak 1 hónap. Már én is csak eu-ból rendelek, főleg a franciáknál elég jó árak vannak, igaz az aranykorban a kínai áraknak nem volt párja. Szerencsémre már vége. :grin:

4 kedvelés

Szia ! Nézz körül az oldalon tettem egy ajánlást hátha segít!

4 kedvelés

Jól emlékeztem, van egy ezüst pico eladó, 7k, ha érdekel, igaz ez szürke…

https://vaperina.cc/t/eleaf-istick-pico-75-mod/7003?u=ispy

4 kedvelés

Köszi, ez elkerulte a figyelmemet, pedig néztem az eladó dolgoknal​:slightly_smiling_face: megkerdezem meg van még neki, mert még közelben is lenne

4 kedvelés

Szia @Ivett
Nem rosszból eskü,de mielött Picot vennél mindenképpen kérd,hogy fényképezzék le ahogy kiirja a software verziót a mod,mert rengeteg hamis van már belőle,ami nem az igazi használatban,tudom tapasztalom már a 2.nak száll el 3hónap alatt a - gombja,mondjuk én használom,na de akkor is,egy igazi Pico éveket elmegy​:pensive:A többi gondom a clonal nem is ecsetelném,siralmas egy hulladék​:triumph:

4 kedvelés

Köszönöm a tanácsot, itt árulja valaki újonnan. És mit nézzek a verzió számon?

3 kedvelés

A clonál,ha fejre áll az ember sem tud kicsalni firware verziót a képernyőre,mert nem Eleaf software van rajta,persze ebből kifolyólag,esélytelen usb-vel a frissítése is.Szval,ha ki tud írni a képernyőjére verzió számot akkor rendben van és eredeti,ez a legegyszerűbb modja.

4 kedvelés

Ah most már értem​:slightly_smiling_face:
Köszi :v:

3 kedvelés

Sokszori,nem emlékszem már hányszor kell tűzgombot nyomni hozzá 20 vagy 40-en​:slightly_smiling_face:Lényeg,hogy pl a powerem így írja ki a Pico is így kellene,hogy írja​:v:

6 kedvelés

Köszi, közben utána jártam 2x tűzgomb​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Lehet, verziót nem néztem :rofl:

3 kedvelés

Ha a Picoról van szó az erdetin is van kuka…

4 kedvelés

Köszi, megjegyzem​:slightly_smiling_face: most megvizsgalom a képeket amit föltett, hátha látszanak az árulkodó jelek​:thinking::joy:

2 kedvelés

Ott van a doboz oldalán a szám lehet ellenőrizni

5 kedvelés

Nem semmi…

2 kedvelés

hát van benne valami

2 kedvelés

Sziasztok! Előzményben olvastam,hogy ajánlottatok mod és akksi párokat. Voopoo Vinci X2-be mit ajánlotok?

1 kedvelés

Szerintem a szokásos lg hg 2, sony vtc 5, vtc 6, samsung q30 mehet bele.

1 kedvelés