Mod és akkumulátor melyiket válasszam

Egy kérdés, ha valaki ráér és akkor befejezem ezt a témát.
Hogy a voopoo pnp tank az valami hibrid?
Mert az egyik oldalon mtl van írva, a másikon meg dl:thinking:

1 kedvelés

Használható mindkét formátumban! Pl: ha jól kevered a lapokat 20-ból ki is tudod hozni! És az itt felsorolt eszközöknél jóval komolyabb!

1 kedvelés

Van belőle mtl és dl is. Az mtl-nek szűkebb a szipkája, illetve mtl porit lehet bele választani. Mondjuk mindkettőbe belemegy bármelyik PnP porlasztó :sweat_smile:

Szállítás: már nem tudom hol írta, de a megrendelés leadása előtt nekem már egyértelmű volt, hogy DPD

3 kedvelés

Köszönöm szépen :heart:
A Gtx ugye a saját tankjával.(Mással sztem nem cíp)
Yihi sxmini mx class mod és Kyfun lite plus 2021 klón tank.Majd Ijoy captain link mod és Berserker v1 tank​:wink:

3 kedvelés

Ah értem, nagyszerű! Köszönöm szépen a segítséget és a válaszokat neked és mindenkinek. Azt hiszem nyitok majd egy tank témát is :joy::joy:

2 kedvelés

Én 3 év után is utálom. :rofl: :rofl: :rofl:

2 kedvelés

Utálom én most is​:joy::joy::joy::joy:Csak téged nem hívlak már fel közben​:joy::joy::joy::heart::heart:
De egy misét megérne 1x,hogy megírd,hogy te,hogy élted meg az "együtt"építéseinket​:joy::joy::joy::joy:
És mondom…a Berserker-t most sikerült elbacnom a Fiber vattával,mert elfogyott a szeretett Vapefly vattám.

2 kedvelés

Jókat röhögtél mi,a kirohanásaimon​:joy:

2 kedvelés

Néztem a komplett szetteket, de az eleif összes akkus modhoz csak dl tankot adnak. Különben az istic pico plus boxot néztem ki.

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
Én még most is röhögök​:joy::joy::joy:
Pedig akkor nem röhögtem,max.kínomba​:joy::joy::joy:
De majd 1x felhívlak megint közben,hogy tudod…némán nem jó szenvedniiii

3 kedvelés

Értem akkor a méretet is nézni fogom​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Igen, a méret fontos. :grin:

2 kedvelés

Ez a túllogó perem elég sután néz ki, szvsz.

2 kedvelés

Rozsaaranyat eltalaltad​:grinning: Nem vagyok különben olyan csajszis, de tetszik ez a szín, utálom a feketét :joy::joy::joy: köszi az Aspire-t már néztem, de megnézem itt a franciáknál is

1 kedvelés

Azt hiszem nekem is ez jön le, de a cél szentesíti az eszközt :grinning:

Értem. Nekem jobban tetszik ez a forma, jobban kézre áll, mint a hosszúkás :rofl::rofl::see_no_evil:

2 kedvelés

Igen, nekem az is fontos, hogy kis helyen elferjen, mert sokmindent cipelek magammal ha úton vagyok :slightly_smiling_face:
Nagyon köszönöm a segítséget!
Jó éjt mindenkinek! :kissing_heart:

3 kedvelés

Pedig jó a hosszúkás is, az is jól áll a kézben. :grin:

Persze a vastag sem rossz, arra meg jól rá lehet markolni.

Nekem van hosszúkás is és vastag is. :rofl:

Mondjuk a hosszúkás hátránya, hogy nehezebben áll meg, könnyebben eldől. Viszont kevesebb hely kell neki (táskában).

3 kedvelés

:scream::ok_hand::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Megmutatom neked :rofl:

2 kedvelés