Készlet kezdőknek 1hónapra ingyen

Arra gondoltam ha segít és valahogy megoldható aki kezdi az e cigit és nem tud egy komplett szettre beruházni annak szívesen felajánlok egy istick picot és egy tankot aksit is adok egy idöre mondjuk 1hónap vagy 2kettő Nem tudom ez kivitelezhető-e???Válaszokat ötleteket szívesen fogadok.Csak nyilvánosan… :slightly_smiling_face:

24 kedvelés

Te egy Úr vagy! :heart_eyes:

7 kedvelés

De édes vagy!!!:heart::heart::heart::heart::heart::heart:Ez nagyon nagylelkű és nagy segítség lenne a kezdőknek​:kissing_heart:

9 kedvelés

Le a kalappal!:ok_hand:

7 kedvelés

Nagyszerű ötlet! Nagyon köszönöm, hogy gondoltál rám, lehet, hogy mondjuk ha van aksid meg töltőd, azt igénybe venném, akkor nem kéne egyszerre megvennem​:blush:

6 kedvelés

Aksi van de töltöm amit kölcsön adnék az nincs de egy egyágyas töltő nem drága de hátha van még itt valaki aki kiegészíti egy töltővel…

6 kedvelés

Köszönöm szépen még egyszer, írni fogok ha szükségem lenne rá! Épp új fejlemény van, árul itt valaki Picot és nagyon olcsón, szóval majd kiderül megvan e még neki​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Én fel tudok ajánlani 2 darab sony akksit, 0 perces, csak azért vettem, hogy legyen ingyenes szállítás, aztán majd kifizetsz, egyszer. :grin:

Nekem marad még vagy 8 akksi így is…

9 kedvelés

Drágák vagytok, szóhoz sem jutok! Nagyon hálás vagyok mindenkinek, régen beszéltem, “találkoztam” ilyen önzetlen kedves emberekkel! Egészen elerzekenyultem​:cry:

9 kedvelés

Jólvan, azért nem kell sírni, majd amikor minden pénzed vape cuccokra költöd, na, majd akkor. :grin:

11 kedvelés

Én bedobom ide még a fekete purity plus tankomat, amit senki sem akar megvenni, ha valaki ki akarja próbálni a tekergetést. Meg tudok adni mellé muji vagy titanium fiber vattát és ss316l húzalt is.

7 kedvelés

:joy::joy::joy::joy::joy:

4 kedvelés

Nekem csak egy csomó car liquidem van​:cry:Azokat nem adom senkinek​:wink:

3 kedvelés

Olyanom nekem is van, felőlem vihetitek a francba. :rofl:

4 kedvelés

Majd kiderül :rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Sziasztok!
Támogatom én is az ötletet! :clap:
Nekem is van egy Nautilus GT kit-em porlasztós, amit feltudok ajánlani kipróbálásra. A használat meglátszik sajnos rajta, de teszi a dolgát.

13 kedvelés

Ez egy igazán fantasztikus megmozdulás! :heart_eyes: Le a kalappal előtted Jani. :smiling_face_with_three_hearts:

8 kedvelés

Szia Kinga!
Arra gondoltam,hogy valami táblázat szerű megoldás lehetne itt az oldalon ahova bekerülhetne ki-mit ajánl fel akár képpel is és,hogy az kinél van és mikor igényelhető másnak ill. mikor kerül vissza az eredeti gazdihoz.Szerintem 2hónap kölcsön adás lenne a legjobb 2havi fizuból kisporolható egy alap készlet…

11 kedvelés

Szia Jani.
Ez egy szuper ötlet. :heart_eyes: Szedjük össze, akkor kinek mi lenne amit kölcsön adna egy kezdőnek és elkészítem a táblázatot. :slightly_smiling_face:

Szerk.: Kitűzöm a témát a főoldalra. Célszerű lenne várnunk pár napot, hátha más is csatlakozna a megmozduláshoz. És utána már max csak becsatlakozik, ha elindult a dolog. :slightly_smiling_face: Ha jó így neked is, természetesen csak akkor. :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Persze minden megoldás jó…Super!!!

6 kedvelés