Napi Vape! 🙂

Ez igen! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

3 kedvelés

Ikertonyok :smiley:

Majdnem.

3 kedvelés

Már megint szar az idƑ, ideje valami vidám setupot elƑvenni.

10 kedvelés

14 kedvelés

10 kedvelés

Azt hiszem ideje szögre akasztani az aliexpresszt :rofl: :sweat_smile:

12 kedvelés

Az eut is odaakasztom az ali mellé. :sweat_smile:

KĂŒlönben gyors halĂĄlt fogok halni fiatalon az asszony keze ĂĄltal. :crazy_face:

5 kedvelés

Låtom senki nem szereti fényképezni a szettjét, na mindegy, én igen. :sweat_smile:

A håttérben finoman felsejlik a szikkasztógödör sziluettje, ejj, de szép is ez (a karom beszart a sok åsåstól).

12 kedvelés

Na mehetĂŒnk reggel melĂłzni, feltöltve!

12 kedvelés

Pici DL így estére. :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Napi vape mĂĄs tollaival Ă©keskedve :wink: A vasĂĄrnap csendes nyugalmĂĄba hasĂ­tott bele a Kedves döntĂ©se, Ƒ is vapelni fog! :heart_eyes: :heart_eyes: ElƑször a döbbenet ĂŒlt ki az arcomra, majd könnyezve-zokogva vettem tudomĂĄsul, hogy kinĂ©zte magĂĄnak az Arest, aztĂĄn a Dvarwot (felsĂ­rtam amikor közölte, ez lesz neki a legjobb)
 :wink: :rofl: VĂ©gĂŒl több prĂłba, kĂ©szĂŒlĂ©k Ă©s tankteszt utĂĄn emellett döntött:

Így aztĂĄn neki ez lesz a mai szett, sajĂĄt felĂŒgyelete alĂĄ vonta a Drag X-et.

Én meg Ășjabb nyƱgöt kaptam a nyakamba, de mily Ă©des teher is ez! :heart_eyes: :heart_eyes:

Aki szeretne segĂ­teni nyomorult helyzetemen, hiszen immĂĄr csalĂĄdilag leszĂŒnk “vapehĂŒlyĂ©k” :rofl: nyugodtan tĂĄmogathatja a sajĂĄt magam megsegĂ­tĂ©sĂ©re lĂ©trehozott alapĂ­tvĂĄnyom! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

13 kedvelés

Szia @Viktor_Hajdu kérhetnék véleményt az ELF citromosåról? Nézegettem de még nem tudtam dönteni, egy igazån jó tiszta citromos ízt szeretnék a nyårra! Köszi

2 kedvelés

Nehari, de ez egy ritkaszar kép, azt hittem eddig, hogy csak én tudok ilyet csinålni. :rofl:

Mondjuk ha az volt a cĂ©l, hogy a csĂșcsok lĂĄtszodjanak, akkor nem szĂłltam. :sweat_smile:

1 kedvelés

Nemhari, hajnali hĂĄromkor örĂŒlök, hogy egyĂĄltalĂĄn bĂĄrmilyen kĂ©p elkĂ©szĂŒl. :rofl:

3 kedvelés

Szia ZolI!
SzĂĄmomra citromos-tĂșrĂłs sĂŒti Ă­z. Kellemes, Ă©deskĂ©s, hozza a citromot is, de nem igazĂĄn az, amit Ă©n kerestem. A többieknek nagyon Ă­zlik, Ă©s Ă©n sem tudom azt mondani hogy rossz, nekem nem elĂ©g gyĂŒmölcsös Ă©s friss, Ă©s nem elĂ©g savanyĂș.

3 kedvelés

Köszi szĂ©pen, sajnos Ă©n is kimondottan citromos aromĂĄr keresek de eddig sajna nem talĂĄltam meg az igazit, de mivel a citromot Ă©s a tĂșrĂłt is szeretem lehet teszek egy prĂłbĂĄt vele! Ha nem jön be akkor is elfogy 60ml, nem gĂĄz! :handshake:

2 kedvelés

SzĂ­vesen! El fog fogyni az biztos! 10-15ml maradt a flaksziban, arra Anya lecsapott azonnal. Ha esetleg menet közben talĂĄlsz igazi citromos cuccot nyĂĄrra, gondolj rĂĄm egy ĂŒzenet erejĂ©ig lĂ©cci! Én is azt keresek esti “limonĂĄdĂ©zĂĄs” mellĂ©. :wink:

4 kedvelés

Rendben, mĂ©g szĂ©p, hogy ĂŒzenek mert keresni fogom! Nem adom fel! :grinning:

3 kedvelés

Én is keresem​:wink:Vettem az e-liquidbolt.cc-tƑl sajĂĄt Ă©s nĂ©met liquidet.A sajĂĄt citromjuk nem rossz,de a többi car,amiket vettem.Eddig a Dinner Lady:Lemon sherbets Ă­zlik a legjobban,de csak a hƱsĂ­tƑset prĂłbĂĄltam,az fini.

3 kedvelés

Ha mĂĄr szĂłba kerĂŒlt a fĂ©nykard,itt vĂ­rĂ­t nĂĄlam is egy​:slightly_smiling_face:

9 kedvelés