Mod és akkumulátor melyiket válasszam

Sziasztok!

Kíváncsi lennék a véleményetekre, szeretnék majd rendelni mod-ot.
Azt még nem döntöttem el hogy mtl vagy dl! De szerintem Dl lesz, mert nem szeretem a tömény ízeket. Szóval mindenképp olyat szeretnék, ami mindegyik tankhoz, jó, hogy cserélni tudjam. Ezzel a kettővel szimpatizálok​:slightly_smiling_face:

A Piconál szeretném megtudni, hogy
18650 akkumulátornak mindegy melyik változatát veszem bele, vagy ott is vannak eltérések?

Fogok még kérdezni, az egész családot át akarom szoktatni​:laughing:

Előre is köszönöm a segítséget!

9 kedvelés

Szia Ivett! Üdv közöttünk! Ha Dl-re szeretnéd én nagyobb teljesítményű modot javasolnék! Vagy solo 21700 akksival vagy dual 18650!

7 kedvelés

Szia! Köszi szépen, igen ezt sejtettem, hogy a dl-hez kell a kakaó :slightly_smiling_face: Hát akkor ezen még rágódok picit. :grinning: Lehet marad kezdésnek a mtl, kevesebb aromával!
Nekem elég nehéz lesz ízt választanom​:slightly_smiling_face:
Majd kialakul menet közben.

6 kedvelés

Ha dl, akkor mondjuk pico mega, abba mehet 21700.

De a dl nem kevésbbé ízes, cserébe sokkal többet eszik és sokkal több a gőz is, csak hogy tud. Nem a cigire hajaz, inkább vizipipa.

10 kedvelés

Hello.
Szerintem ez mod és tank függő is, mert pl. nekem van több smok és geekvape modom ami mind a 2 márka kb 30-40 % aksival elmegy 1 nap . De ha átrakom a Vismec modra annál minimum 60-70% per nap és ugyan az a tank (Geekvape Zeus 0.5-0.7 ohm, 30-40w dupla aksis 18650-es modok)

5 kedvelés

Köszi, igen utána már gondolkoztam, hogy csak a füst :blush: nem baj legalább okosabb leszek, hogy melyiket válasszam

2 kedvelés

2Hónapja keresem… :joy:

4 kedvelés

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

4 kedvelés

Szia!
Ezekkel a modokkal (Pico) kapcsolatban még egy kérdésem lenne, a benne lévő akkut, csak külön töltővel lehet tölteni, vagy a készülékhez kapott usb-vel is?

Köszi

1 kedvelés

Szia!
Köszi a választ, akkor belekalkulálom​:slightly_smiling_face:
Még egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy meg van adva ugye 18650-as akku kell bele, ezek egységesek vagy vannak különbségek, hogy melyik készülékben milyen kell?

1 kedvelés

Egységesek, bármilyen 18650 jó, amit egy vape shopban találsz. Egyéni preferencia kérdése, hogy ki melyik márkát preferálja.

2 kedvelés

Nagyszerű! Köszönöm a segítséget :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Azért annyira illik figyelni, hogy mennyi amper, 20A alá ne menj, a mAh meg azt mondja meg mennyi kraft fér bele (2500-3500).

Jellemzően akkuból pár típus van, ami közkedvelt:

  • LG HG2
  • Sony VTC5a
  • Sony VTC6
  • Samsung 30Q

Persze vannak még más típusok is, ezekkel nem nagyon hibázol.

Töltőből valamelyik xtar jó választás lehet.

8 kedvelés

Köszönöm, hát most már vacilálok, mert osztottam, szoroztam és együtt az egész eléggé drága. Az a sok kis 2000-eske :laughing:
A kezdő szettes, amit írtak sokan vaporesso gtx one (elgondolkodtató), mennyi idő múlva nyiffan ki? Ezért is vacilálok a cserélhetős akkus modokon :thinking:

2 kedvelés

Igen a Sony-at néztem én is.
Köszönöm, jó ezt tudni!

1 kedvelés

Szia Ivett!
Nagyon örülök hogy felteted ezt a témát.
Én is a napokban rendeltem meg a GTX One készüléket, előte egy Eleaf Amnis 2 volt nagyon szerettem de nem vigyáztam rá eléggé, még szerencse hogy van itthon vészhelyzetre egy Istick Pico, de nem szeretem szegényt vagy is ha nincs ló jó a szamár is alapon használom most.
Nekem fent áll az esélye hogy a megrendelt GTX One nem lesz ez majd csak 21.én derül ki addig is tűkön ülök és izgatottan várok, nagyon nem tudom mit legyen ha az nem lesz

3 kedvelés

Szia!
Mi a baj a Pico-val? Csak kíváncsi lennék a tapasztalatokra :slightly_smiling_face:
Én néztem a gtx-et a vaporism oldalon (ott van) és készülékek terén szerintem ez viszi a prímet (árban is).
Lehet ezt fogom választani végül, csak kíváncsi lennék kb meddig lehet használni.

Ohh csak nem a szívem csücske, egyszerűen nem áll úgy a kezemre, de nagyon hállas kis szerkezet már 3 éve bírja velem, mindig kihúz a bajból hiszen most is itt van velem hogy tönkre ment az Amnis2 ő a vésztartalék. Én évek óta úgy vagyok vele minél egyszerűbb annál jobb nekem legalább is :grin::grin::grin:
Sokat pihent mikor megvettem akkor várandós lettem azért nem használtam mindig mire kicsit bele mélyülnék az e-cigibe jönn egy kis manó.
De amiért össze teszem a 2 kezem hogy az analóg cigit nem bírom már a kezembe venni és elszívni meg végképp nem bírom , úgy hogy így őszintén nincs panasz rá.

3 kedvelés

Ah értem, hát nagyon beleszerettem így látásra ebbe a Pico-ba (amit linkeltem képet). De ez magasabb összeg, mint amit szántam rá. Úgyhogy megfontolom. Az az igazság, a tapasztalat, hogy mindig az első gondolat a nyerő vásárlásnál :joy::joy:

A Pico mindenre jó :grin:

1 kedvelés