Mitől lehet ízetlen minden ízem?

Nem is az ízlést vitattam, hanem, hogy én szeretem. :blush:

4 kedvelés

Csak most ugye az a kérdés miért nincs íz, és most ülönk az opelban, tapossuk a gázt, miközben egy mercivel is mehetnénk, nem állítom, hogy ez a megoldás, de azért a tripodod viszonylag nehéz elvattázni.

Bishop nem rossz…ha az árat is nézzük, akkor meg nagyon jó…

2 kedvelés

Nehogy azt hidd… :joy:

Igen, de nem ez volt a kérdés, ha tesztelünk, teszteljünk a jobbal, ha azzal sincs íz, akkor más a gond, legalább is online ennél jobb ötletem nincs.

1 kedvelés

Van ott neki diplomat is ha jól emlékszem…

Én is csak tippelgetek. Látni kéne a buildot is, mert lehet az Opel is tudna úgy futni, ha lesz chiptuning. :sweat_smile:

Volt ott byka v6, arcana, tripod, ebben a sorrendben meg kell építeni mindent és indulhat a teszt, másképp nem megy, és spec a bishoptól nem voltam oda meg vissza, igaz nem is küzdöttem vele, mert már a gőz állaga sem tetszett, mondjuk ízre nem emlékszem, hogy gond lett volna vele.

3 kedvelés

Egyébként egy kis túlvattázás is érezhető ízvesztést tud okozni, főleg a sok vatta, az kinyírja az ízeket azonnal és csak a vatta íz marad.

Szerintem:az alapvető hiba amit gondolom mindenki elkövet tömör a vatta…mert félünk,hogy megfolyik…

5 kedvelés

Vannak jó dolgaid az írásod alapján,ha minden lehetőséget kivesézted belőlük akkor a vatta is lehet,igaza van Kingának is.
Volt olyan (van ) amibe többet kellett tennem mint ajánlottak mert folyt.
De a kevesebb több a jelszavam nekem is :smiling_face:

5 kedvelés

Pontosan. Ezt én is tapasztaltam, miután rájöttem a okos agyammal mi a bibi, meg is írtam, hogy kell jól csinálni kevesebbel. Érdekes módon azóta még a minimális vatta íz is eltűnt és néhány vattának már nincs is betörési ideje. :blush:

6 kedvelés

Pontosan, a rossz vattázást onnan lehet felismerni, hogy a vatta íz dominál, ha jó, akkor egy markáns liquidnél minimális, igaz én kemény vagyok és elszívom úgy is, tudod ki fogja szétszedni mégegyszer. :rofl:

Én meg inkább törölgetem, ha úgy van. :sweat_smile: Millenium és Dram hajlamos rá… :confused:

1 kedvelés

Ezért jó a liquid kontroll, mert elzárod, szárazra szívod és csak kicsit nyitod vissza, lifehack. :sweat_smile:

Na tessék, miközben itt okoskodok a dvarw elkezdett finoman dryhitet adagolni, szóval inkább kussolok. :joy:

Pedig félig a tank. :neutral_face:

Nekem ez hozta el a megoldást miután be vattáztam szarrá szúrkálom és jó…

6 kedvelés

A Milleniumot nem igazán lehet jól elzárni. Ott a palást mellett is kiszökik, ha megmozdítom. Lehet nem egy jó fajta klón, nem tudom, de ezért nem ment aukcióra, nagyon nagy szívás. Ha 3/4-nél tovább töltöm meg szörcsög, tökmindegy mennyi vatta van benne. :woman_shrugging: A Dram meg, ha elzárom is megfolyik, ott a vatta nagyon fontos, sok legyen és kész. :sweat_smile: Egyébként nem nagyon használok liquid controllt azokon amelyeken van. Valahogy így alakult, hogy abba kellett bele tanulnom, hogy ne follyon, nem pedig abba, hogy azon aggódjak mikor folyhat meg. :thinking:

6 kedvelés

Pontosan ugyanígy​:joy:idegesített hogy elzárom és töltés után kinyitom és “szürcsög” attól agybajt kaptam :joy:a dramot pedig mindenki tudja :grin:
Egyik olyat se zárom el estére,és bevallom ha lefekszek,elalszok és dudálhatnak a fülembe hogy ‘vedd ki az akksit,zárd el a …’ :joy:

6 kedvelés

:thinking:nem használsz túl sok vattát bele ? :joy:jó,csak kérdezem​:joy::joy:

2 kedvelés