Mit rontottam el?

Köszönöm szépen a képeket! :slightly_smiling_face: Az építésed szerintem is nagyon jól sikerült. :slightly_smiling_face:

Elsőre nekem több probléma is feltűnik, és mindben a coil a bűnös. A Kanthal és az SS huzal is lassabban melegszik/hül, mint a NI80.:slightly_smiling_face:
Az ötvözött anyagokból álló huzaloknál elő fordul melegedési különbség, ami okozhat Pl fröcskölést, pattogást.
Tapasztalataim szerint minél több szálból áll egy tekerés, annál lassabban melegyszik, hűl. Én olyan huzalt használok, ami 3 szálból áll (2x36 + 26), ni80 anyagból, és számomra nagyon jól hozza az elvártat.:slightly_smiling_face:
A “kerítés drót” huzaloknál gyakran elő fordul pattogás, fröcskölés, mert a tekeresek között meg tud ülni a liquid, és többször elő fordul, mint a sima claptonoknál.

Véleményem szerint 80-120W már sok 2 db 18650-es akkunak. Ez teljesen szubjektív. Ilyen tartományba szerintem dual 21700-as vagy 3/ 4x18650-es moddal jobban jársz hosszú távon.

Ha írsz boltot, ahonnan vásárolni szoktál huzalt és egyebeket, akkor írok konkrét javaslatot. :slightly_smiling_face: Addig is itt hagyok 2 képet olyan huzalokról, amik szerintem 3-as magon jó ízek mellett 50-80W-on jó ízeket is produkálnak a hatalmas gőzök mellett. :slightly_smiling_face: A gyártó teljesen mindegy, a huzal összetétel fontosabb. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés