Mit csináljak a nem ízlő liquidekkel?

Szia, én mindenképpen elszívom. De kicsit szoktam csalni, beviszem melóba és kínálgatom is… :smiley:

5 kedvelés

Sajna nem ecigiznek a bunkó munkatársaim … :roll_eyes:

6 kedvelés

Ezek szerint nem vagyok …ci ?
Simán ,szívfájdalom nélkül kiborítom​:smiling_face:

3 kedvelés

Nekem ez olyan mint ha rossz méretű pólót vagy nadrágot vennék,ti azt is hordjátok ? :thinking:

5 kedvelés

A nagyobbat könnyebben :grin:

3 kedvelés

Jó,de egy xs mérettel nem boldogulok :man_shrugging:akkor az kuka.
Vettem már (rendeltem :grin:) ruhából is elvileg jó méretet,de mire ideért kicsi volt,így azt nem hordtam.
Aromából se szívok el mindent :man_shrugging:

3 kedvelés

Az enyémet nem. De volt már rá példa hogy a fiam nadrágját vittem el fuvarba, aki ráadásul simán egy fejjel nagyobb mint én vagyok… látnod kellett volna benne…:rofl::rofl::rofl: b@szki, mint Chaplin :rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Rám se jönne :joy:én fiam is egy fejjel magasabb mint én,aki látott az tudja,de :thinking:a körméretünk hogy is mondjam nem egyforma :joy:

6 kedvelés

Még szerencse hogy kevesen ismernek németben…:rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Nálunk ilyen gond szerencsére nincs. Most vagyunk egy méretben ( ő 15 éves, én 47), amit megun, azt én elhordom. Egész jó cuccai vannak, magamnak nem vennék ilyen drága ruhákat… :joy:

7 kedvelés

Dettó… igy legalább én is viselhetek márkás cuccokat…:rofl:
Mert, azert, 25 év alatt sokat változott a divat is…

3 kedvelés

Nincs, amit ne szívhatnál el egy kis koolada-val :smiley: (mondta egy kollégám)

4 kedvelés

Liter Coolada, néhány csepp a nem ízlő levesből, összeráz, állni hagy 4 hétig, közben elkészül az életbiztosítási szerződés is, majd MTL 40 Watton rákóstol, amikor újra levegőt kap, hitetlenkedik hogy ekkora ocsmányságot lehet már készíteni Homemade is, utána a lehetséges megajándékozottak listája összeír… :joy:
Plusz unszimpatikus random netes csoportokban halálra magasztalni a receptet​:+1:

8 kedvelés

Ezt aztán te jól körbe írtad…:rofl:

1 kedvelés