Megmaradt régebbi levesek hasznosítása

Sziasztok! Amint a címben is láthatjátok van pár darab régebbi keverésem még akkoriból amikor vaper lettem de elég tanácstalan voltam hogy mégis milyen aromát vegyek és inkább spórolni akartam ezért vettem többet az olcsóbb fajtákból persze azóta kitapasztaltam hogy ezek annyira nem is olyan jók. Kiönteni nem szeretném ha már pénzt meg időt áldoztam rá de mivel vannak jobb leveseim amiket gyakran szívok nem tudom hogy a többivel mit kezdhetnék. Szeretném már azokat a flaskákat végre üresen látni. Nem mondom hogy rosszak csak van már sokkal jobb is. Van gyümölcsös meg desszert íz, egy kis Heisenberg de az önmagában nekem túl mentolos. Egyszer megfordult a fejemben egy olyan hülye ötlet hogy az egészet egybe öntöm aztán lesz ami lesz legvégső esetben, max tényleg kiöntöm :smiley:
Ha valaki járt már így vagy esetleg van ötlete mit érdemes ilyenkor tenni az ne fogja vissza magát a válasszal. Előre is köszönöm ha veszed a fáradtságot :slight_smile:

2 kedvelés

A gyümölcsös cuccokat mentollal vagy kis csokival fel lehet dobni. Van sweetener, amivel a fanyar cuccokat édessé teheted, van milky is amivel krémessé lehet varázsolni dolgokat. Na meg a jó öreg chili aroma, ami nagyot karcol. :grinning: Sweetenert majdnem biztosra mondom, hogy láttam a Liquidhallon. :thinking: Utána kell nézni, nem tudom most pontosan hol lehet ezeket kapni. De az egymással passzoló dolgokat simán össze lehetne önteni. :slightly_smiling_face: Attól is függ mid van. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

De jó hogy említetted mert teljesen kiment a fejemből :smiley: Szerintem erre gondolsz :slight_smile: https://liquidhall.com/tpa-sweetener-10ml

Egyszer próbálkoztam ezzel az összeöntögetéssel kis mennyiségben de semmi jó nem sült ki belőle, vagy az egyik íz volt erősebb vagy a másik és túl sok van ahhoz képest hogy már annyira nem fogynak :smiley: Ha esetleg eszedbe jutna az a krémes cucc és linkelni is tudnál annak örülnék de bármi egyéb ötlet is jöhet még. Az édesítővel biztos teszek majd egy próbát :slight_smile:

1 kedvelés

Milyenek vannak egészen pontosan? :slightly_smiling_face:

Erre gondolok én is, hogy ezzel nem nagyon lehet mellényúlni. Szerintem a mentol csak jobban kihozza a gyümölcs ízeket. :slightly_smiling_face:

Én annyira nem szeretem a csokis dolgokat, nekem túlságosan mű bár az is lehet, hogy nem a jó fajta csokis aromákat próbáltam.

Tessék. :blush: Rossz helyen kerestem. :thinking:

https://e-liquid-eliquid.com/milk-tpa-aroma

Köszönöm, nem gondoltam volna hogy ilyen is van bár már önmagában ez a 3 szó fura egymás mellett hogy tej e-cigaretta aroma :smiley: Annyi pénzért teszek egy próbát vele is majd :slightly_smiling_face:

Donát hova lett a hsz? Most akartam rá válaszolni :roll_eyes:

Szerintem véletlen törölhettem hajnalban :thinking: :smiley: visszaállítottam :point_up:

1 kedvelés

Ezzel én is így vagyok. Egy másik posztnál már ugye említettem a két csokisat ezeken kívűl van banán, görögdinnye, cherry coke, szilva, heisenberg. De azt vettem észre mintha gyengültek volna ízben. Az lehetséges?

1 kedvelés

Hát ez necces :confused: mentolt ezek közül egyikhez sem tudok elképzelni. Meg egyik sem passzol a másikhoz. :thinking: Akkor valami harmadik összetevőt kell becsempészni azok közül amiket Kinga ajánlott.

Pl.: a krémesség ez a tejes beütés passzolhat a banánhoz meg talán a szilvához

A görögdinnye meg a cherry coke nagyon magának való szerintem.

Erre lehet @Vaperina_Kinga jobban tudja a választ nekem nem nagyon maradt régebbi liquidem. Általában amit bekeverek azt el is szívom. :slightly_smiling_face:

De szerintem lehetséges és ez gondolom a tárolástól is függhet.

1 kedvelés

A görögdinnye volt a legelső nálam de annak a gyümölcsnek eleve nincs nagyon íze én hülye meg azt gondoltam majd milyen fasza lesz :smiley:
Szekrényben tárolom őket aztán ennyi. Nem foglalkoztam azzal hogy babusgatni kell őket meg szellőztetni meg kivinni sétálni :smiley: Biztos nem hagyom őket veszni de még egyelőre jól el vannak ott maguknak

Oh most jut eszembe én régebben próbáltam görögdinnye + eper kombót ott tisztán kivehető volt a görögdinnye. Az finom aroma. :slightly_smiling_face:

Dampflion Red Lion

https://liquidhall.com/dampflion-red-lion-20ml

2 kedvelés

Azé nincsen neki ize, me occsó aroma vót. :slightly_smiling_face:

Viccen kívül. A minőségi aromáknak jót tesz az idő, az olcsóbbak meg inkább csak “lazábbak” lesznek. :thinking: A Solubbal jártam ugyanígy.

2 kedvelés

Elfogyott :frowning: Na de igen…ennek az árának a töredékéért vettem :smiley:

Tapasztaltam. Akkor megfogadtam hogy soha többet az olcsóból :slight_smile:

1 kedvelés

Egy fahéjas-almás aromát kevertem be “ezer éve” 10 százalékban, de max 5-ben kellett volna.
Erre akkor jöttem rá, amikor már teljesen összeért. Vagyis ez már igy marad.
Csip mint a jalapeno :sob:
Nemtudom, mi lesz a sorsa, próbálok csepegtetni belőle édesebb liquidbe, de már csak a tankba, össze nem vegyitem semmivel nagy mennyiségben, kitudja milyen sz@r lesz.
Sosem fogy el szerintem :pleading_face:

1 kedvelés

Igazad van ez így nem teljesen igaz hogy az olcsó mindig rossz de én nem találkoztam olyan olcsóbb fajtával amire azt mondta hogy többször vennék belőle vagy nem unnám meg sosem :slight_smile:

1 kedvelés

Együtt érzek :smiley: Nálam a csokis olyan hogy még rágondolni sem merek szívesen. Próbáltam több VG hozzá adásával javítani hátha enyhül az a gagyi csokimikulás íz de nem igazán vált be az ötlet

1 kedvelés

Már késő, teljesen összeért

1 kedvelés

Mit használtál hozzá? Nekem is van olyan ami túl édes