Házi Liquid keverés ízetlen

Sziasztok!

250 ml PG és kb 150 ml VG-t beleküldtem egy flakonba, valamint dohányboltban kapható 2 x 10 ml nicotin shotot kevertem még mellé (ez 70% VG 18 mg nikotinos, sok értelme nem volt az 500 milihez mert kb 0 nikotin erősséget kaptam, de benéztem:D)

Felráztam majd 5 db 110 ml-es flakonba beletöltöttem 5 különböző aromát.

Boss Vape - Cash Man - Mangó és Menta
Jungle Hit - Sparkling Lemonade - Limonádé koktél
Big Mouth Classic - Beast - Zöldalmás energiaital
Big Mouth Classic - Watermelon Sour Rings - Görögdinnyés gumicukor
Solub - Demon in the Dark - Epres, áfonyás rágógumi

A modom egy vaporesso, tankom egy smok tank.

A probléma egyszerű: Minden likvid ízetlen illetve majdnem ugyan olyan semleges íze van…
0.18 ohmos porlasztóm (smok V8 baby mesh) van, hol lehet a probléma?
Ilyen rég kevertem, hogy valamit benéztem? Rendeljek még aromát? Cseréljek porlasztót: (mármint típust, a pori cseerén túl vagyok)

Kóstoltam a likvideket egyesével, ha belenyalok akkor érzem az ízeket ezért arra tudok tippelni hogy a 0.18-as porlasztó lesz a ludas…

Ki mit javasol?

2 kedvelés

Arányok, érlelési idő?
Ahogy olvasgatom, ezek az aromák többnyire 10 százalékosan vannak alkalmazva, DL csoportokban kegalábbis.
De kell 2-3 nap meg rázogatás minimum…gyüminek is.

4 kedvelés

Kivártad a kb 2 hét érlelési időt ?
A kb ajánlott %-on keverted az aromákat ?
A porlasztóval semmi gond,ha jó teljesítményen hajtod és beázik rendesen.

7 kedvelés

Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is az időre tippelnék és nem a porlasztóra. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Egyelőre az érlelési idő kb 15 perc :smiley: az arányokat írtam, 10 ml aromához ment 100 mili alaplé minden esetben. Pár nap múlva akkor kierül, lehet tényleg az érlelgetésen múlik :o

5 kedvelés

Ok, arány nem volt egyértelmű. Van 5 ml meg 30 ml aromám is :slightly_smiling_face: muszáj kicsit érnie, kioldódni.
Még egy jó pörköltet is pihentetünk :grin:

5 kedvelés

Gyümölcs átlag 2hét …10ml aroma 90ml alap így próbáld legközelebb mert kb ez a 10% arány ha a gyártó azt írja​:blush:

6 kedvelés

A tickle me pinket meddig hagytad állni mielőtt azt írtad, hogy nagyon finom?

4 kedvelés

:thinking:olyan 2-3 hét azt hiszem :grin:Én 18%ban kevertem :grin:

4 kedvelés

Én 20-ban. Akkor még van ideje :roll_eyes::blush:

2 kedvelés

Azért rájártam közben is :grin:

6 kedvelés

Én a gyümölcsös finomságokat olyan sokáig azért nem szoktam hagyni ( mert nem bírom kívárni ), az átlag egy hét meg szokott lenni, és igyekszem mindig a gyártó által ajánlott minimum %-ra keverni. :smiley:

5 kedvelés

Én nem fogok :roll_eyes:
Egyelőre nekem annyira nem okés, de még kap időt :blush:

6 kedvelés

Köszönöm mindenkinek! Tényleg. A tickle me pink sem az igazi, de sokkal jobb mint a többi.
Mind az 5 aromából 10 mili ment 100 milihez és egyik sem pihent 1 óránál többet eddig (mivel most kevertem mindet és mondom akkor ideje kipróbálni őket)

4 kedvelés

Nagyon gyümölcs :blush:az autóban is szóltak a fiúk hogy :fújjad mááá:rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Hát…nem tudom mit érzek benne :joy::joy:
Lehet a guava, mert azt még nem ettem, nem tudom milyen :joy:

4 kedvelés

A gyártó oldalán van keverési arány ,amit én maxon szoktam keverni,ha megvan az idő és túl erős ízben akkor még tudod hígítani​:stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Kóstoltam Guavat, enyhe édes semmi íze nem volt. Szerintem nem az :grin:

1 kedvelés

De, valami ilyesmi :thinking::flushed:
Na adok még neki időt, mert a 20% tuti nem kevés :blush:

1 kedvelés

Tedd hátra a polcon :blush:remélem bejön neked is​:blush:
Esetleg tunék ajánlani egy dohány mogyorókrém kombót addig míg érik​:blush:

2 kedvelés