Geekvape zeus x mesh

Sziasztok! Tudnátok véleményt mondani nekem a GeekVape Zeus X II Mesh RTA tankról? Válaszotokat előre is köszönöm!

Szia.
Gyorsan és jó nagy gőzöket alkot, ízeket szerintem jól adja, építése kimondottan könnyű, kimondottan igényes anyag használat és minőség. ha pár napnál tovább nem használod és van benne liquid túlszívja magát a vatta és amig le nem “izzitod” róla a felesleget köpköd, bár ez kb mindenre jellemző. Nekem egyszer sem folyt meg Ami. engem zavar hogy a levegő áramlása baromi hangos ( egy Dead Rabit ( V1 )-hez képest. így hirtelen ennyi jutott róla eszembe.

1 kedvelés

Szia!

Osztom Arensis leírását, véleményét. Nekem is van, jól működik, de kipróbáltam Kósa András - Kabak leírása alapján a Mesh lap megfelezését, és meglepően remek, ( 0.20ohm Mesh lap félbe ) 0.40ohm 20-25w, kellemes gőzmennyiség, és remek íz, szó szerint, a teszt: egymás után 6 tank 90vg/10pg RY4, nikotin nélkül :dash: :dash: :dash: :hot_face:, és nem ment el az íz, nem kokszolt, ezt ki fogom próbálni a Vapefly-ba is, az aksi is jobban bírta. :smirk:

1 kedvelés

Szia!

Az alapgondolatot aztán lehet tovább finomítani. Például SS316 mesh lappal és megfelelő moddal érdemes kipróbálni TC-ben is. Kisebb lesz az esély a túlmelegedésre, megégésre. Tapasztalatom szerint megnő a mesh élettartama.

(Steam Crave Aromamiser Plus V2 tankban az OFRF 0,15 ohmos (kb-ra felezve 0,21 ohm) SS316L mesh lapja a SC vattájával 20 W és 200 fok beállítások mellett szinte elnyűhetetlenül időálló).

A levegőzést személyenként kell kikísérletezni és beállítani úgy, hogy az egyéni ízlésnek megfelelő legyen a likvid-levegő keveredési arány.

További szép napot, kellemes gőzölést!

2 kedvelés

Szia!

Köszönöm a gondolataid :slightly_smiling_face:, most a Vandy Vape SS316L 200mesh megfelezve, próbálgatom, 0.22ohm mutat, 30watton, nem rossz, negyedelve elég keskeny lenne

ha 0.40ohm a cél, nem szoktam TC-ni de majd megnézzük abba a verzióban is.
Köszönöm :slightly_smiling_face:
Neked is szép napot kívánok, és sok sok gőzt :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Karcsúsítva :slightly_smiling_face:



A videó, nem a Lucasfilm Ltd. LLC-ben készült :slightly_smiling_face:, bármilyen egyezés csupán a véletlen műve :slightly_smiling_face:

3 kedvelés