Égett íz zeus x mesh tank + vaporesso luxe

Szia! Nálam is üzemel pár hónapja ez a tank de meg vagyok vele elégedve. A vattázáson múlik minden de ha azt sikerül jól eltalálnod szerintem nem lesz vele gondod neked sem, én pl. nagyon szeretem. Első használatnál nem ritkítottam meg eléggé a vattát ezért lassabban tudta vinni a levest és ha túl erősen, gyorsan szívtam akkor nekem is kicsit égett volt. Második alkalommal mikor megvoltam a vattázással de még nem locsoltam be, véletlenül megnyomtam a tűzgombot és kicsit megégettem utána persze az íze is olyan lett :smiley: Már csak annyit csinálok vele, hogy ferdén vágom a vattát aztán picit megszedem és tökéletes. Hamar rá lehet jönni, nem egy bonyolult tank ez. A lapot pedig mindig ütközésig tolom le, néha kicsit furának tűnik, mintha túlságosan lent lenne de legalább rendesen leszorítja a vattát. A lap miatt még sosem aggódtam hogy rossz lesz. Legyen jó vastag a vatta hogy mindenhol megfelelően érje a lap és akkor tuti lesz.
Itt már beszélgettünk erről korábban Minden ami MESH - #10 Killadelphia által illetve itt is Szárazat kaptam megosztottam egy nem túl kellemes tapasztalatom vele kapcsolatban :smiley:
Remélem tudtam én is segíteni

2 kedvelés