Kérlek segítsetek mesh

Sziasztok. Mit rontok el???

2 meshlap …kb kuka… Jól vattàzva … 0.3 Ohm körül… Ezt csinàlja…

Le izítotad elötte a mesh lapot alacsony watton úgy hogy mindenhol izzon ?
Hány vatton perkeled meg elsőre ? Úgy tünik nem párologtat elsőre elég nedves a vatta a közepén ?

10 w körül… Elég nedves igen… Jól beàztattam …:unamused:

1 kedvelés

:thinking: nem egyenletesen indul meg az izzás .
A lap le izzításánal nem volt gond egyenletesen fel izzót ?

Most raktam bele újat… Az igen…
A màsik is új volt de gondolom màr az kuka …

Ha az tartja az Ohm számot és leszed róla kokszit akkor még jó. Izzítás és vattázás után amikor rakod a leves jusson a lapra is :grin:

A PG többlet bizonyos esetekben be tud lobban. Milyen arányú a liquid?

Szerk.: ahol felizzik a mesh, az látszólag is sok energia, erős izzás. Nem tudom jól megfogalmazni. Lefogatást is ellenőrizd.

1 kedvelés

Az ujjaimból vetted ki a kérdést :rofl:. Esetleg még egy dolog lehet csak én szoktam izzítás után leveszem a gépről a tankot és vissza rakom hogy ugyan annyi e az ellenállás.

Én is szoktam olyat, ha nagy az eltérés akkor nincs jól lefogatva.

A lányom tankjában lobbantotam el egy tekerés :rofl: na nem fogott a csavar :joy:

Szia . Ez most 50 50 es az alap …

De nem kiabàlom el úgy tűnik most jó…

Holnap úgyis vennem kell… Tudnàl ajànlani valami jó minőségű mesh lapot ebbe a tankba?:smiling_face:

Köszönöm.

1 kedvelés

Wotofo mesh lapot tudom javasolni, én bár nem használom, de sok jó tapasztalatot olvastam róla. Ha ez is Wotofo, abban az esetben viszont nem tudom. :sweat_smile: Nálam a Vandy Vape termékek vannak porondon, de abból csak spulniban láttam mesht eddig. :thinking:

1 kedvelés

Vandy vape egy láb 0.9 Ohm ss316l 150mesh . Ha levágtad a méretet hosszában ketté vágod kapsz nagyobb ellen állást és úgy is felhő/íz hajhász lesz :+1:. Kaptam kölcsönbe 2 hete kicsit bohóckodtam :joy:. De frankó.
Szerk megjegyezném csak is kizárólag lemez ollóval vágd mert egyszerre eltudod vágni nem roncsolja nem recézi és utána nem akad be úton út félen a vatta

Ez nem hiszem hogy az… Amit kaptam kis ks dobozon az van hogy Zeus mesh lap… De a sràc még nem írta meg milyen…

Geekvape Zeus 2 mesh ? Azok elég alacsony ellen álásúak a ní van ha jól emlékszem 0.17-0.19 körül meg talán van vas kivitel
Szerk.: megnéztem ni80 0.17 ka1 0.2 azt nem tudom mennyi lesz izzítás után

Nem tudom… De ehhez a tankhoz sehol nem talàlok meshlapot. Most 0.25.ohm

Hát nem minden gyártó csinál drótot . Annyi a lényeg nagyon alacsonyról haladja felfelé watt számban amíg eléred azt amit szeretnél én pl.: A 0.15 ös mesh kazánt nem hajtottam 45 felett (az ajánlott volt 60-80 watt :sweat_smile:).
Amit a gyartók ajánlanak az mind arra megy ki hogy hamarabb kinyírd a terméket

Vilàgos. De gondolom szabvànyméret van…:sweat_smile:

Most ha holnap elmegyek egy helyre… Hogy ekkora meshlapot kérek … Tudnak adni nemde?:thinking::sweat_smile:

1 kedvelés

Hát vannak elő vágott 10 db osak . Nem tudom 0.5-1mm lehet hosszban gyartó fügő. De szerintem a tekercsel jobban jarnál .

Az hogy néz ki…? Tudsz küldeni 1 képet? Lehet ez is az mert a sràc a coilokat maga tekerte… Lehet ezt is…