Minden ami MESH

Kissebb watton jó ízek,tovább használható a lap mint pl a Vandy Vape.0.2ohm pl 27,5watton nagyon szuper íz és sürű gőz.

Vattából is a Wotofo vattát használom a 6mm-est.nekem teljesen jól muzsikál, nincs vatta íz az elején sem.

Köszi a segítséget. Azt hiszem tartanom kellesz egy Wotofo bevásárlást már :slight_smile:

2 kedvelés

Valóban az lehet a titka ha mindent jól csinálsz meghálálja :smiley:

4 kedvelés

Én rendeltem wotofo lapot s aza baj hogy szélesebb, és a zeus x meshnek a leszorítója, u alakű ezért nem fér bele…:frowning:

Hát vágd le méretre.Nem bonyolult.egy olló kell hozzá csak

Te méretre vágtad? Csak mert úgy írtad a korábbi hozzászólásokban, hogy azt használod. Azért kérdezem mert ez egy zárt hálós rendszer és szerintem ha megvágom akkor már nem úgy működik… HA te mégis megvágtad, tudnál egy képet felrakni róla?

Most dolgozom de délurán küldök.Nyugodtan méretre vághatod,picit változik az ellenállás de működni fog rendesen.

2 kedvelés

Ez pl egy Vandy Vape mesh.Látod hogy sokkal nagyobb.Levágtam méretre és mehet is bele.!Én ugyan nem Zeust használok de a tank midegy milyen,a mesh lapot méretre vághatod.

3 kedvelés

Csatlakoznék az elöttem szolohoz régebben is volt meshlapos tank mielött a lapka modot ki hozták volna és mindenki maga szabogatta én most is szoktam igy csinálni

6 kedvelés

Szia, Zeushoz én az eredeti Geek Vape micro mesh lapokat (kanthal)és vattát használom . 2 db lap+ 2 vatta vmi 1,2 dollár volt akcióban. Ezzel is jó és ameddig nem fogy el, nem is veszek mást. Egyszer volt véletlenül vandy vape mesh tekercsem, de akkor nem volt mesh tankom, így eladtam. Emiatt összehasonlítási alapom nincs. Pacsi.

2 kedvelés

Szia!
Én most vettem egy Zeus X mesh-t, viszont annyi probléma van vele, hogy néha dry hit-et ad…
Lehet sok a vatta, vagy éppen hogy kevés?
Tudnál esetleg segíteni?
Köszönöm szépen!

2 kedvelés

Szia! Mechlyfe mesh lapokat honnan szerzed be? Wotofo profile unity-vel is próbáltad?

2 kedvelés

Szia, segítenél annyiban, hogy meg tudnád mondani a profile unity pontosan milyen mesh lappal kompatibilis? Mert annyiféle s fajta van, hogy képtelenség kiválasztani azt amelyik tényleg jó is bele. Mivel környező boltokban túl drágának találtam az árakat, muszáj voltam megrendelni aliexpresszen s persze úgy, hogy 10 meshlappal együtt, de még szeretnék hozzá venni kb 50 darabot. Ezért lenne fontos tudnom, milyen is kellene valójában. Válaszodat előre is köszönöm :metal::metal::metal::metal:

Szia, ha méretre gondolsz, akkor kb mindegy, mert ha nagyobb akkor méretre vághatod, ha kisebb, akkor pedig befér és semmi gond. Ha az alapanyagra gondolsz, akkor nálam nem volt különbség Ni80 és A1 kanthal között, de simán mehet az SS is. Ezt neked kellene kitapasztalnod,ezért nem is ajánlom, hogy ekkora mennyiséget megvegyél előre. Én a Wotofo 16x6,8 mm 0,18 ohm-os kanthal-t vettem. Ebből bármibe tudok vágni. 10 db kb egy évre elég, ha nem túl koxos aromákkal szívod és ezt is le lehet égetni, mint a sima coilt. Égetésnél vigyázz hogy vedd le a teljesítményt 10-15w-ra, mert szárazon azonnal elpattan. Szóval sztem vegyél többféle alapanyagú nagy méretűt és találj rá arra az alapanyagra, ami neked a legjobb.