Milyen (tág) MTL RTA-t vegyek?

@Ispy küzdjön csak tovább (hátha eljutsz 15 slukkig!! :smiley: ), én már megvettem, alá meg egy Thelemát, mert nem tudok ellenállni a Lost Vape eleganciájának… hétfőn itt lesz, majd délután jelzek, mit sikerült alkotni vele :slight_smile:

2 kedvelés

Hinnye! Várjuk! :blush:

3 kedvelés

Barbi!
Nekem nem volt még sok tankom de az alábbiakat tudom mondani:

Innokin Ares 2 - hajlamos folyni, ízek nem az igaziak, tompák, nehéz szerelni a decket, pedig mechanikailag nagyon jól összerakott cucc. Mégsem az igazi a fentiek miatt. Nekem pihen.

Vandy Vape Berserker 2 - szinte kifogástalan, jól szerelhető deck, jó szellőzés, közepesen levegős de el lehet távolítani az AFC-t akkor nagyon levegős, ízek majdnem hibátlanok, túlmelegszik nagyon hamar, és a sapkája könnyen letekeredik mert nem teljes menetes hanem csak negyedet kell kb. tekerni rajta szóval zsebbe nem annyira phasza.

Digiflavor Siren v4 - nagyon jó kinézet, nagyon jól össze van rakva, kicsi, aranyos, pöpec, szerelése közepesen bonyolult, kis tartály sajnos de az ízek azok nálam 9/10-esek. Túlmelegedni nem hajlamos csak a szipka de az sem vészes. a kupakja a lehető legjobban zár. Ilyen kellene mindenhol. Kis tartálytól eltekintve szinte tökéletes. Levegőzése pont jó. A gyári két féle szipka iszonyú vékony, és az 510-es menetes szipkaaljzata nem teljes mélységű, nem minden pattan be oda de a legtöbb resin szipka igen azt érdemes kicserélni. a gyári szipka melegszik. Nagyon jó ízhatás, eddigi legjobb, pláne ha lassabban szívod.

Precisio Pro 24 (BD Vape) - 24-es, de rohadt jól néz ki. Közepes űrtartalom 4ml körül. Nagyon jó ízek. 8-9/10. Levegőzés brutális. Olyan szelek mint az óceánon. Leviszi a fejed. Néha túlmelegszik a kazán. Folyás nem volt. Ennél egy dolog nem tetszik, a kupak csúsztatós de le is lehet tekerni még arról ami viszont könnyen enged. Ennek a gyári szipkája iszonyú fain. Jól is néz ki. Összességében ez egy brutál jó tankom, ez a dolgozós. Kicsit drága de én használtan vettem féláron.

Remélem segítettem (akár másnak is) bár ez csupán egy vélemény a sokból.

9 kedvelés

Köszi szépen, ez igen hasznos!

Örülök, hogy az Aresról gyorsan lebeszéltetek, lehet, hogy a csukott ablakon repült volna ki. :smiley: A Sirenek sajnos nem tetszenek, de akkor a Bersin is megérte pörögni egypár kört, fejben listán hagyom! :slight_smile:

A Precisión is sokat filóztam amúgy, azzal a legnagyobb bajom egyébként az volt, hogy jelenleg csak ezüst/SS színben kapható (vagy 10x-es áron damaszkolt acél. Remélem, egyszer nagyon boldog szülinapom lesz… :smiley: )

Végül a Neekóra esett a választásom, ha mást nem, legfeljebb jövő ilyenkor visszalapozok erre a posztra, és megveszem a Precisiót :)))

2 kedvelés

A Berserker V2 szűkebb lesz mint a Neeko. Csak úgy megjegyeztem. Max 2mm a levegőzője. Kisebb lehet, nagyobb nem.

2 kedvelés

Járt már nálam Themis is, ahhoz a háromtüdős alkalmatossághoz képest már a Brünhilde huzata is csak repedésben fütyülő szél :rofl:

1 kedvelés

Ismerem a Themist. Próbáltam, 1 slukk, vissza is adtam. :grin:

1 kedvelés

Én BF alkalmából megleptem magam egy Ripley RDTA-val, Le Petit-ről ma kaptam meg. Mivel Galaxies RDTA-t használok a dohányos desszert ízekre, kérdés sem volt, hogy Bishop vagy Ripley legyen. Ha bejön, rendelek majd egy Bishopot is, csak hogy teljes legyen az Alien csapat :laughing:

Még nem tekertem meg, szerintem holnap sort kerítek rá, jövök majd a tapasztalataimmal.

3 kedvelés

Nagyon varom azt a beszamolot.Szeptember ota nezegetem,de mostanaban nagyon spur vagyok​:grin:

2 kedvelés

Én is elég sokáig nézegettem, de a múltkor BF-en volt rá 20% kedvezmény, gondoltam, ilyen olcsó úgyse lesz egy darabig, meg úgyis lassan itt a karácsony :laughing:

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.