Milyen modot ajánlanátok MTL tankhoz?

Egy pár tapasztalat, ha valaki betéved ide:

  • vaporesso swag 2: jó cucc, könnyű, zsebbarát, jó elektronika. Silány a kupak fényezés, könnyen sérül, kopik, csak az ezüstöt vedd, ha ez zavar. A kupak nem jár valami finoman, elég silány anyagból van a menetes rész.
  • innokin kroma r: jó fogás, van benne anyag, szeretném szeretni, de a tűz gomb silány 20-ból egyszer nem müködik nálam, pedig nincsen agyonhasználva. Szarul bánik szerintem az akksival.
  • aspire paradox: a nehézfiú. Szó szerint. Ezt nem fogod nyáron a vászongatya zsebébe rakni, mert leszedi rólad. De minőségi anyagból van. Hátránya, hogy nem látod a kijelzőt, ha az akksira vagy kivi, akkor le kell kapni a tűzgombot. Ami egyébként nem a legjobb, rövid lett a gomb útja, szokni kell, nem bolondbiztos. Az aksifedőnek kevés menete van, nehézkes a visszarakása, ezért már jártam úgy, hogy végigkaristoltam vele az akksi alját és ezért szikrázott.
  • asmodus colossal: ennek is van súlya, a tűzgombja az egyik legjobb, amivel eddig találkoztam, a kijelző pazar, de az érintő képernyő feloldása közben egy párszor le fogod kaparni az arcod.
  • ambition mod akira: perfect, 5 csillag. Kényelmes nagyon a fogása, nem fém, tehát nem hideg, nagyon jó a müanyag rész, kellemes érzés kézbe venni, könnyű és kompakt. Jól bánnik az akkuval. Ha nagyon bele akarok kötni, akkor a tűzgomb lehetne nagyobb és a seggébe van az usb, ha valaki arra fanyalodna, hogy a modban akarja tölteni az akksit. Akarok is venni még egyet, csak még gyözködöm magam, hogy miért is kell még egy mod 18k-ért a többi 10 mellé
6 kedvelés