21700 modot keresek

Sziasztok! Biztos tud valaki valami jót ajánlani egy zsebbarát modra(21700).
Keresgéltem, nézegettem a felhozatalt a neten, de nem nagyon tetszik egyik sem.:smile:
Valami olyasmit keresnék, ami egyszerű,jól kinéző és fémből van lehetőleg, gondolom a mechanikus modok is jók lehetne erre a célra bár azokról nem tudok semmit.
Lényeg az akksi méret és egy zsebbarát verzió+ az 510es csati, hogy már a meglévő kazánokat is tudjam vele használni.
Valami hasonlóra gondoltam.
Ja, és persze az sem baj, ha a magyar fizetésekhez van viszonyítva az ára​:joy:.

3 kedvelés

Szia. Lost vape thelema solo.

2 kedvelés

Odin 100

Szia Péter! Azt le kell az elején tisztázni egyik 21700-as mod sem zsebbarát. Akksival mindegyik 200g felett van. Esetleg télen egy jó vastag tollkabátban fordulhat elő, hogy keresgélned kelljen hova tetted. :smile: A bekerülési költség másodlagos. Mert ha jót akarsz hosszútávra, érdemes beruházni. Ha nem kell nagy flikk-flakk csak mindennapos használatra jó választás lehet egy Voopoo Drag X Plus Pro vagy egy Voopoo Argus XT 100W ezek a maguk módján zsebbarátabb készülékek. Ha az érintőkijelző nem probléma akkor jó választás lehet egy épp akciós Asmodus https://www.vaporism.cz/asmodus-amighty-100w-tc-P/ a többi 21700-as kèszülèk 50-100 euro környékén szerintem àr-èrtèk arànyban nem megèrős. Akkor akcióba ki lehet fogni 60-120 dodóért DNA-s készüléket ami mindenképp jobb választás! Ha meg hosszútávra tervezel Dani Box.

1 kedvelés

Szia @Petyusz

Egy Ehpro 101 Pro is jó lehet, bár az 1 gombos használatot tanulni kell. De, még ott van a szintén Ehpro Cold Steel is ami bár nem 21700, de 20700-as akkukat fogad. Kicsit zsebbe nyúlósabb, de minőségben jobb az SX Mini SL Class. Vagy a Dovpo Odin Mini.

6 kedvelés

Ha lenne most másik tartalék mod-om akkor eladnám neked a Pico 21700-at…annál nincs zsebbarátabb…csak 7.5cm magas. Különösen ajánlom ha találsz használtan.

3 kedvelés

Could steel az 21700. Nekem is volt.

Ha a legkisebb 21700 a cél, akkor a hellvape arez jöhet még szóba, ennél kisebb max sbs-ben lesz.

@Deepfreeze -nek van, hátha elmondja megéri-e megvenni.

3 kedvelés

Ha Brunhilde SBS-re gondolsz, akkor megmondom.
Szerintem igen. Szép, használható, de azzal számolni kell, hogy vas van benne, szóval nem zsebbarát.
De ez a legtöbb 21700-esről elmondható. Egyik sem zsebbarát.

1 kedvelés

Jó, hát eleve a 21700-as akksi sem zsebbarát.

jah, maga az akku 7cm…ezért írtam a pico-t ami 7.5cm-es…kár, hogy nem gyártják már.

1 kedvelés

A gyártó is tollpihékkel hírdeti:

  • 21700 akku.
  • aluminium és nem acél, egy tömbből kifaragva, nincs illesztés.
  • a sajátom sokadszori bukfencen van túl december óta. Működik, csak a festése kopott az idők vasfoga nyomán:

3 kedvelés

Nekem a nadrág oldalzsebébe elfér a geekvape l200as. Egy jó övvel zsebbarát. :innocent:

Szinte még az étvágyam is megjött :grinning:

2 kedvelés

Na jah…az sem mindegy mekkora a zseb amivel barátkoznia kell a modnak :grinning: Feszül, nem feszül, nadrág vagy kabát, stb

2 kedvelés

Zsebben hordás: Annyira nem pihe-puha a tűzgomb nyomáspontja, hogy elsőre, kibontás után megijedtem, hogy gyári hibás…aztán megszoktam.

2 kedvelés

Köszönöm a javítást. :hugs: Nagyon erősen 20700 rémlett. :sweat_smile:

3 kedvelés

Semmi baj. Mindenki tevedhet. Meg te is. :grinning:

Én a legtöbbet. :blush::sweat_smile:

2 kedvelés

Szia!
Én is pont így gondolkodtam ahogy leírtad, és erre estet a választásom:


Itt elég jó árban is van:
https://www.vaperstore.eu/hu/termek/geekvape-aegis-max-2-100w-21700-e-cigi-keszlet-2021-zeus-sub-ohm-tankkal

3 kedvelés