Milyen löttyöt javasolnátok?

Geekvape modom van, Zeus tankkal(annak idején talán Zeus Aegis Kit néven vásároltam).
65-70watton tolom.
Sok lötyivel volt problémám, ezért nem is szívesen kísérletezem, persze néha muszáj. :slight_smile: Arra gondoltam, hátha vannak itt hasonló ízlésűek, akik talán tudnak néhány tippet adni!

Ami nekem nagyon tetszett, az a Witchcraft márkától a Cereal Killer. Ez fahéjas beütésű.

Egy másik kedvencem volt a “danish custard” a Humble Pie-tól. Ezt sajnos amióta hazaköltöztem angliából, nem igazán tudom beszerezni. de valami isteni!

Nekem a Vanillia a kedvencem ízem úgy alapból, de eddig igazán jó vaníliásat a fent említetten kívül nem találtam. az Igazi vanillia íz, nem mittudomén, vanillia+krémes süti, értitek…:smiley:

Szeretem az édeset is, így ez is fontos lenne :smiley: Viszont a klasszikus vegyes gyümölcsös körökön már túl vagyok, azok nekem annyira nem tetszettek.

Illetve fontos, hogy én Nem szeretem a mentolos adalékokat, így egy olyan valamit szeretnék kipróbálni, ami egyáltalán nem mentolos.:slight_smile:

Eddig Liquidhallról rendeltem, viszont most úgy tűnik, hogy kezd bezuhanni az oldal, szóval szívesen rendelnék máshonnan is.

Mint friss tag, várom a tippjeiteket, előre is köszönöm a segítséget, eszmecserét.:slight_smile:

2 kedvelés

Vaníliapuding? Drip Hacks Cremeux 50ml aroma - Liquid-Aroma.hu
Én nem élek aromákon, de mostanában dicsérte valaki itt a csoportban nekem…mint tömény vanília
Angol gyártótól és van 120ml-es is…és van az oldalon más vaníliai is ettől a gyártótól.

4 kedvelés

Sziasztok. Ez tiszta vanilliapuding. Édes, és hasonlít a régi főzött pudinghoz. Kifejezetten finom. Szoktam vele turbózni dohányos aromákat is.

Ő pedig egy fahéjas rizspuding. Dominánsabb a fahéj, de érződik a rizspuding is a háttérben. Nekem inkább fahéjas tejberizs íze van.

5 kedvelés

3tippből kettő ugyanarról az oldalról jött, szóval szerintem onnan fogok csemegézni, a liquid aromáról.:slight_smile:

Annyit mondjatok meg nekem légyszi;

  • mi a különbség alaplé és alaplé közt? Mi alapján döntsem el azt hogy mivel keverjem fel?

  • hasonló érdekelne a nikotinshotokkal kapcsolatban is, én már hallottam olyanról, hogy 'sós" csak érteni nem értettem.xd

1 kedvelés
2 kedvelés

Az alaplé pedig növényi glicerin (vg) és propilén glikol (pg) tetszőleges keveréke + nikotin.
A vg sűrűbb, édesebb magában és több gőzt ad, a pg hígabb, jobban átadja az aromák ízét de magában nem annyira édes.
A pg egyeseknél túladagolva allergiás reakciót okozhat de nem gyakori.
50-50% gyakori, vagy nyáron 70vg-30pg mert úgy a melegben kevésbé folyik.
A nikotinról meg a linken tudsz olvasni :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szerintem azért lehet szó olyasmiről hogy jó meg rossz alaplé mert minden hozzávalójának van lejárata és ráadásul a nikotin melegben elkezd lebomlani, és néhány helyen voltak már rossz tapasztalatok az alaplé minőségével kapcsolatban (sárga, büdös stb).
Egyébként nyáron érdemes hűtőben tartani.

2 kedvelés