Aromákat keresek

Sziasztok

Vásárlás elött állok lassacskán mert fogyóban van a lötyim.

Érdekelne hogy milyen aromák jöttek be nektek eddig,mit ajánlotok.
Amit eddig próbáltam és bejött:

Vampire vape:
-Pinkman
-Heisenberg

Big mouth:
One million berries ice hit
Ice hit wild wolf

Leginkább a gyümölcsös izvilàg jön be illetve a mentholos ice dolgok.

Szia ez egy nagyon nehéz dolog :slight_smile: mert ami nekem finom az neked lehet hogy nem ízlik majd . Vampire vape Heisenberg, nos igen ezt szerintem a vaper ek 90 % kóstolta és sokan meg is untuk már . De erre a kérdésre tényleg nehéz választ adni. Annyira sok a változó .Függ a gépedtől .A tankodtól. Porlasztós vagy építős tank. Meg még egy csomó dolog alap coil vatta stb stb. Teszek neked egy példát :yum:
Most ért be egy dohányos vanília karamella mix em . Ki próbáltam ez egyik tankomba . A dohány vanília szépen érződőt. Ki porbáltam egy másikban na ott már volt karamella is. A dl mtl kérdésről meg inkább ne is beszéljünk :slight_smile: Szóval biztos válasz szerintem nincs . De majd jőnek a többiek és lehet többet mondanak neked .

4 kedvelés

+1 @Maszat -nak

De… én beajánlom neked a tj red astairt, ánizsos piros bogyesz és a pj empire mango bangot, mangó és hűsítő.

Ezeket próbáltam, ha nem is esel hasra tőle esetleg, akkor is el fog fogyni.

5 kedvelés

2 hónapja vapelek,igazából még csak botorkálok a sötétben hogy mi jó mi nem,amiket irtam fentebb ezeket is úgy találtam neten hogy ezek jó aromák. :grinning:

Amúgy,egy Aegis legend 2-öm van,Zeus sub ohm tank-al.

1 kedvelés

Köszi,megnézem őket! :smile:

2 kedvelés

Sajnos ez ennek a vépelésnek az achilles sarka, sok aromát kell pörgetni és ha mákod van 10-ből 3 fog tetszeni, 2-t elhasználsz, 1 lemegy nehezen, a maradék meg lefolyó.

Én már az új ízekből csak 10ml keverek be, aztán ha nem jön be akkor az aroma mehet csereberére.

Mondjuk így is vannak híresen szar aromák, amik csak vándorolnak egyik vépertől a másikhoz, de sosem fogynak el. :rofl: Ott van @Zolika dohányos epre, meg @Zoli76 banánja. :grin:

4 kedvelés

Szia , tényleg azt látom itt mindenki igazi gyűjtővé válik az idő során . A puding próbája az evés, én vettem olyan aromát amit nagyon lehúzott az értékelése , de ma épp az utolsó nyolc milit bírtam ki facsarni az üvegből mert nekem be jön . Ki kell próbálni ami csak tetszik, aztán majd elválik melyik marad a kedvenc .
Ősszel tényleg kéne egy aroma csere bere találkozó :joy:

7 kedvelés

Ha használnátok az excelt lehetne most is. :+1:t4: Én már túl vagyok 2 sikeres bizniszen a csajokkal.

4 kedvelés

Az Excel maga az ördög :rofl:
Majd ha tél lesz elkezdem ìrni :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Sok aroma az arányokon, százalékokon, pihentetési időn csúszik el.
A snv persze ki van porciózva, de ott sem mindegy az érési idő. Én mindig! 1 hónapot adok nekik.
Az aromáknál már nem az ajánlott mennyiséggel dolgozom, mindig kicsivel alatta.
Az íz választás persze szubjektív, de volt olyan lehúzott, 1 csillagos aroma, amit balhéból raktam kosárba és nem bántam meg.

Csak annyit szerettem volna a fentiekkel mondani, hogy ha van egy íz amit szeretsz, pl szölö, akkor a “borászon” is sok múlik mit hoz ki belőle.

Persze, annyi ember nem tévethet alapon, vannak sokszor kipróbált, népszerű ízek, aromák.
Ajánlanám a " Ki mit rendelt, ki mit kevert" rovatot!
Sok vélemény elhangzik és kedvcsinálónak sem utolsó.

5 kedvelés

Én már rájöttem, hogy aromát ajánlani olyan, mint ételt ajánlani. Megvan az őszinteség, megvan a jószándék, és akkor azt mondja az ajánló csillogó szemmel, hogy: TÖKFŐZELÉK! :rofl:
Tényleg, sajnos, kiszámíthatatlan a dolog. Ezért jók a csereberék (csak nehéz megszervezni), mert csak azért megvenni a drága SnV-t, hogy aztán 2 milit elszívj belőle, a többi meg lefolyó… Hát ez tényleg luxus, de nem tudsz mit tenni.
De hogy konstruktív is legyek picit: nálam most a kedvenc a Dampflion Pink Lionja. De nem merném ajánlani csak úgy a vakvilágba senkinek. (Őszibarack, kaktusz, uborka, mentol és vanília. Igen, uborka :sweat_smile:)
Ámde viszont, közben a sokak által sokat dicsért Red Astairből meg egy tank is nehezen fogyott el. Szóval így.

7 kedvelés

Szia!
Kettő számomra abszolút bevált, így állandó ízek:

  • Dampflion: White King

  • Dinner Lady: Strawberry Bikini ICE

3 kedvelés

Ezt az aromát néztem hogy jó lehetne,rendeltem is előtte belöle mielött megláttam a válaszod.:slightly_smiling_face: Remélem bevállik.(DL White king)

Egyet nem értek,írják az oldalon hogy ajánlott keverési arány 7-9% az mit takar? Eddig ugy kevertem lötyit mindig hogy 120mls flaskába beleöntöttem 90 ml 50/50 6mg nikotinos alaplevet meg ugye elötte a 10ml aromát,igy jött ki hogy van 100ml levesem…
De ezt amit ír nem értem,hülye vagyok esküszöm!:grinning:

2 kedvelés

Ha 90 ml alaphoz adsz 10ml aromát, akkor az 10%-os keverési arány.
Tehát ha 7%-ost ír, akkor a 100 ml a teljes, annak a 7%-a 7ml aroma, és 93ml alap

2 kedvelés

Jaaa igy már világos,köszi!:sweat_smile:

1 kedvelés

Attól eltérően amit írnak lehet keverni vagy nem érdemes? Ezt a white kinget bekeverném 90-10be ugyan úgy mint minden mást eddig​:sweat_smile: de ugye 7-9%os arányt írnak rá

1 kedvelés

Én eme White King-et úgy szoktam, hogy aroma bele az óriás flakonba, majd cetli tetejéig megy az alap, nekem így abszolút finom. :slight_smile:

2 kedvelés

Lehet, csak nem biztos, hogy érdemes :slightly_smiling_face:
A kevergetést csak nemrég kezdtem, előtte csak long/short filleket használtam.
Most kicsit mindent túl aromázok, és van aminek kifejezetten nem tett jót, megy a lefolyóba valószínűleg.
Szerintem ne 100 ml-es keveréssel kezdj, csak 10-el

3 kedvelés

Én is igyekszem a gyártó által ajánlott alsó értékre keverni a finomságokat. Egy időben túltoltam a dolgokat, hát annyira nem lett jó vége. :slight_smile:

1 kedvelés

Jézusom White King :slight_smile: Nem mondom hogy rossz szerintem az volt az egyetlen snv amiből nekem 200 ml liter lett .Basszus felnőttem 4 nap múlva mondom rá nézzek akkor még csak dl eztem . Nekem az olyan szinten hideg volt lefagyot a torkom . Mondom megnézem szétszedtem 2* 75 ml re adtam neki egy kevés szőlőt. 3 nap várakozás megint megnézem még mindig sok mondom mi van már :rofl: felvertem 200 ra na nekem akkor volt szívható. Nekem az már a nagyon kemény kategória.

2 kedvelés