Milyen alaplevet keverjek?

Sziasztok! Tudnátok segíteni a legelső keverésemben? Vampire vape pinkman és catapultot néztem aromának. Hozzá milyen arányban keverjem az alaplevet, ha az ízbajnok 6mg nikotinos kaparja a torkomat és nem esik olyan jól. Mi a különbség az egyensúly és a füstbajnok között? 3mg nikotinnal akarom keverni

1 kedvelés

Szia! Milyen kazánba szeretnéd használni?

2 kedvelés

Pnp-vm6 60-80W de vm1re fogom cserélni(32-40w)

2 kedvelés

Szia, üdv köztünk. :hugs:
A kaparás a sok nikotin miatt van. A 3mg-ot már nem fogod kaparósnak érezni. :slightly_smiling_face: Az egyensúlyban fele-fele arányban (50/50) van PG és VG egyaránt. A füstbajnok VG többletű alaplé, általában 70VG/30VG arányban.

5 kedvelés

Kinga tökéletesen megírta a tutit! Ha esetleg nem jön be a 70/30 told feljebb 80/20 és ha ott is gond van akkor tiszta vg.

3 kedvelés

Szia, köszönöm szépen!
A pg/vg lényegét értem, csak hogy akkor a füstbajnok mivel kedvezőbb? Csak több gőz?
Hallottam olyat is, hogy a pg kaparná a torkomat, de nem hiszem, mert ugyan ilyen liquid más aromával nem kaparta (az is 6mg nikotin)

1 kedvelés

De semmi baj nem lehet abbol ha tul sok vg-t hasznalok? Gondolok itt íztelenség vagy egyéb

2 kedvelés

24 bejegyzés egyesült egy létező témába: Gőz lecsapódás ! :frowning:

A PG szokott olyat, igen, de nem ennyire. Szerintem csak annyi van, hogy hamar telítődhetett a szervezeted, olyankor így jelez, hogy kevesebb kéne. Vagy a másik verzió, hogy amit előtte szívtál 6ost, az nem volt tele gázokkal, a mostani pedig igen. Ezeket a gázokat amik érés során a nikotin miatt keletkeznek, a liquid szellőztetésével könnyen kiűzheted. :slightly_smiling_face: A füstbajnok több gőzzel jár, így igaz. :slightly_smiling_face: De, ha olyat szeretnél szívni, akkor több aroma is kell bele. Mert a VG a gőzért felel, a PG pedig az ízért. Ha utóbbiból kevesebb van, akkor 2%-al több aromát szoktunk ajánlani bele. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

És ki honnan ajánl alaplét aromát és milyet

2 kedvelés

100vg-t nem tudsz keverni hacsak nem naturalba nyomod. Aroma pg és azért, hogy legyen ízed többet kell adnod neki a gyári ajánlásnál. Akik pg allergiával küzdenek így használják!

3 kedvelés

Alaplét én liquidhall.com-ról vettem régen, azzal sosem volt bajom a 3 év alatt, mostmár külön veszem a pgt és vgt, eddig 1x vettem kumulusvape.fr-ről. De meg tudod venni külön a floravita.hu-n is, a gyógyszertári minőségűt szabad csak.

Aroma sok helyen van, első körben aromaparadise.hu, oda van vaperinás kuponkód. Hogy milyet? Az a millió forintos kérdés. :rofl:

7 kedvelés

És az aromaparadise-ról mennyire ajánlod az alaplevet? Vagy vaperstore.hu?

2 kedvelés

Passz, nem ismerem őket. Én csak ismert nagy áruházból veszek alapot. De apról szerintem itt vannak páran akik vesznek.

2 kedvelés

Alaplevet régen a liquidhall.com -ról rendeltem, soha nem volt vele baj. Nemrég találtam egy másik áruházat, oxygain.sk . Itt előre vannak keverve az alaplevek. Kicsit félve rendeltem meg, de semmi baj nincs vele. :slight_smile:

Aromákat még mindig a liquidhall -ról rendelem hozzá, 10% -ban szoktam keverni mindent, egyedül a witch craft aromáit keverem 20% -ban.

A kaparás valóban lehet a sok nikotin miatt, de az alaplé is lehet ludas. Úgymond “csípős” az alaplé. Szerintem ember válogatja, kinek mi a jó. Ha megfogadod a tanácsom, először csak kevés alaplevet rendelj, amíg találsz egy neked megfelelőt. :slight_smile:

6 kedvelés