Milyen készüléket válasszak elsőre

Ha az van ráírva a porira akkor az az és lehet csak újra kellene tekerni​:thinking: Kangertech mini RBA Plus

2 kedvelés

Hát abban én nem fogok tudni segíteni az tuti, nekem ahhoz nincs idegrendszerem. :sweat_smile:

Meg mondjuk nem is ajánlanám kezdőnek sem, akkor már egy rta.

1 kedvelés

Ötlet a részemről Eleaf T80+ pod,nem olcsó de 3000mah akuval és mtl-dl pod tankal sztem igazi kezdő szett lehet​:thinking:A podtank bármikor ledobható róla,ha késöbb nem lenne megfelelő:thinking:

1 kedvelés

https://eliq.hu/termek/eleaf-istick-t80-elektromos-cigaretta-keszlet-gtl-pod-tankkal/

1 kedvelés

Huh jó sokan írtatok, köszönöm.
Még meg kell rágnom a rámömlött infókat.:slightly_smiling_face:
RBA a jelenlegi, ez páromé amúgy, csak nem volt használva, régen mindig bütykölte.
Az a csúf igazság, hogy 30-40ezret tuti nem költök rá, ugyanis ha mégsem válik be, akkor ne porosodjon a fiókban. Meg sajnos a büdzsé sem engedi.
Tényleg csak egy próbadarabot szeretnék 20K alatt és ha beválik veszek egy komolyabbat. A régi meg jó tartaléknak.:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

https://www.elektronikus-cigaretta.hu/elektronikus-cigaretta/eshop/1-1-E-cigaretta-keszlet/108-3-Klasszikus-e-cigarettak-MTL/5/4950-Black-Aspire-Zelos-Nano-Kit-1600mAh

Esetleg erről vélemény?

Nem ismerem, de az aspire nautilus sorozata a jobbfajta cuccok közé tartozott régen, elég sokfajta pori kapható hozzá, szerintem kezdő szettnek jó lehet. De hátha van aki már használta is.

1 kedvelés

Szia.
Vszont cigire elköltöd azt a 30-40ezret?
Akkor hogy is vagyunk ?
Én ezért tettem le a cigit .
Na meg azért hogy még lássam legalább egy kicsit a gyerekeimet​:heart_eyes::heart_eyes:
El kell határozni vagy 30-40k vape eszközökre vagy a büdös bagóra :wink:
Bocsánat mindenkitől…ilyenkor nem értem miért jobb elkölteni cigire a pénzt…:thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

11 kedvelés

Ha nem válik be, akkor nem költök majd 30-40 ezret cigire, mert valamilyen úton módon lerakom.:slightly_smiling_face:
Ez tényleg egy utolsó kiskapu lenne, hogy az élmény megmaradjon.
De ekkora összeg most tényleg nem fér bele, főleg hogy csak én állnék át.
A kérdésem nem arra vonatkozott, hogy miért nem vapelesre költök x összeget analóg helyett, ez már tényleg magánügy.:woman_shrugging:
Remélem nem bántottalak meg!:grin:

1 kedvelés

Esetleg használtan nézz valamit itt az oldalon.

2 kedvelés

szerintem 20 alatt lehet venni kezdő készletet de akkor inkább a sourcemoron kéne nézelődni ha nem olyan sűrgős​:blush:2 3 hét ott a szállítás.

1 kedvelés

Az meg egy másik hátráltató tényező , ha a párod nem próbálja meg lerakni/váltani…
Azért remélem összejön!

1 kedvelés

Igen így még nehezebb, majd agykontrollozok.:rofl:
Én is remélem, ideje lenne már.

1 kedvelés

Én kérek elnézést,nem bántásnak írtam .
Csak arra próbáltam hatni hogy ha elköltöd cigire…akkor már miért ne költenéd egy olyan
"Eszközre"amitől nem krákogsz vagy esetleg lefekvéskor nem sípol a tüdőd.
Hidd el tudom miről beszélsz !
Mióta abbahagytam a cigit sokkal jobban érzem magam . Azt már el le sem merem írni mennyit költöttem tankokra ,modokra​:joy:
Ha rám hallgatsz el kell döntened az egészséged,vagy a pénztárcád a fontosabb .
Ahogy @Ispy írta coolfire z 80​:wink:porlasztós,olcsó hozzá a pori 6-os leves mtl-ben és AKARAT !
:hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::wink:

7 kedvelés

Ja ! Mi akkor is itt leszünk ha bármiben kell segíteni :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

"Leszokni a világ legkönnyebb dolga, nekem már 16-szor sikerült.":rofl:

Viccet félre téve itt az “adok-veszek” és az “akciók” rovat kuponkódokkal és a Vaperinán minden információ és segítség rendelkezésre áll a kezdéshez.

Itt mindenki Neked szúrkol.

Sokunknak ismerősek a dilemmáid. Nem vagy egyedül.

Hajrá és jó olvasgatást!

5 kedvelés

Na várjál csak…neked egyenlőre egy tank és valami jó leves kellene mivel géped van az megvan tizenpárezerből !már jobb az az összeg​:wink:ha rba van a gépeden akkor "csak"huzal és vatta kell és liquid ,így jóval olcsóbb :crazy_face:meg aki megtekerné klasszul​:grin:onnantól már csak Akarat és jól is vagy :blush:

6 kedvelés

Első körben én azt mondom, hogy lehet ehhez a kazánhoz is porlasztót kapni. Ki kell próbálni egy 1.2 ohm-os OCC porival, mert lehet az RBA már felújítás érett…

4 kedvelés

Ez jó lenne?

3 kedvelés

Így van és látod máris lefaragtuk azt az árat :wink:

3 kedvelés