Sziasztok! Letenném a cigit segítséget kérnék ,hogy milyen készüléket vegyek ! Köszönöm

Szeretnék elkezdeni E-cigizni és így lerakni a sima bagót :slight_smile: kinéztem egy nekem “tetsző” készüléket ami a Voopoo Drag X lett volna de annyi kritikát látok így nem merem meg venni ezért is fordulnék hozzátok segítség miatt ,hogy milyen készülék legyen az ami meg bízható és nem folyik”föcsög” .

Előre is köszönöm a segítségeteket !!

Szia! Miért nem inkább mod és tank?

1 kedvelés

Szia ! Mert még nem tudom mi az :frowning:
Egy kis segítséget ha kaphatnék azt nagyon meg köszönném ! :slight_smile:

Szia @Bazsi92 üdv köztünk! :hugs:

Amit kinéztél az egy POD, sok variációs lehetőség nincs benne. Csak a saját POD fejével tudod használni, olyan “stílusban” ahogy a gyártó kialakitotta a drip tip (szipka) részét. Ellenben egy mod és tank kombóban több a lehetőség. Igazából olyan modot választasz ami neked tetszik. Lehet egy vagy két akkus, kisebb vagy nagyobb teljesítményű, a kinézetéről is Te döntesz, hisz annyi féle van, mint égen a csillag. A tankoknál is nagyjából ez a helyzet. Van eleve szűkebb kialakítású ami megfelel a cigizés élményének (ezt nevezzük MTL-nek), meg van olyan is aminek a tág levegőzése olyan felhasználást kíván mintha azon vennéd a levegőt (ezt nevezzük DL-nek). A Voopoo manapság már nem olyan király mint anno volt, sokat vesztettek a készülékek megbízhatóságukból. Konkrétan készüléket egyenlőre nem tudok ajánlani, mert meg kéne tudni milyen felhasználással lenne használva. Hogy szívtad a cigit? Hányás nikotinnal? Mi az ami szerinted tetszene? Könnyed legyen, vagy nem gond, ha kicsit robosztus? Ez csak pár apróság… :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Azt tanácsolom még, olvasgassál sok topicot itt, nagyon sok minden igen alaposan ki van tárgyalva.

4 kedvelés

Szia nagyon szépen köszönöm hogy ilyen hosszan és tömören leírtad ezt nekem így már tudom neked mondani hogy DL lennék azt már néztem ha keverném a liqvidet 3mg nikotin elég lenne ha a Pod nem király akkor ha jól néztem

Lost Vape Thelema Solo Quest 100W TC Box MOD vagy valami hasonló készülék és ehez kéne egy tank őt viszont nem tudom de viszont talán így el tudunk indulni
Egy akksis készülék elég lenne 21700 zal.

1 kedvelés

Szuper. Ezen már el lehet indulni. :slightly_smiling_face: A Thelema nem rossz választás. Ha porlasztós DL-ben gondolkodsz, akkor talán egy GeekVape Zeus Z max is jó lehet, vagy egy Vaporesso iTank, de az Uwel Crown 5 is szuper. Ha még lehetne találni Vaporesso Cascade tankot azt írnám az első helyre, de nem gondolnám, hogy lehet még kapni, elég régi típus, viszont olyan íze van, hogy jajj… :grin: A Voopoo tankok is jók, azokkal nincs baj szerintem, csak a modjai bajosak. Illetve még az Innokin háza táján is lehet szuper produktokat találni. A 3mg szerintem DL-ben pont jó. Én azt szoktam javasolni, nézd meg a tankok képeit, ott látszik mekkora a drip tip és a levegőbeömlő. Sajnos már volt rá példa, hogy mikor megérkezett a tank akkor eszmélt rá az illető, hogy hát ez kissé sok a jóból. Egyébként személy szerint GeekVape-et, Vaporesso-t és Innokin-t néznek. Bár mondjuk a Smok modokra is sok a panasz, de ennek a márkának a tankjai is rendben vannak. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés