Milyen DNA/YiHi MOD-ot vegyek?

Nekem az SL-ek soha nem tetszettek, az odin meg nagy a picike programozó kezembe. :sweat_smile:

ZQ nem tetszik, minden más meg drágább, mint egy dani kábé, szóval elég keskeny a kínálat.

Penon és arti bf60 viszont király.

Zsák meg már majdnem csőmod, gagya az akksi fedél, béna a sülyesztett kijelző, hjaj.

1 kedvelés

Ugye a Wicketek lennének jók mind dicodba, mind dnaba csak az áruk ami Dani fölött van és nem kicsivel!

Na, erre gondoltam lecsapok én is.
Viszont 3-szor próbáltam fizetni kártyával (mindhárom metódust egyszer próbáltam), mindháromszor elutasította :man_shrugging:

2 kedvelés

Pityu @vapetron kollégának sikerült még behúznia!

Nálam se készlethiányra hivatkozott, hanem valamiért nem teljesült a fizetés. Na mindegy, úgysem voltam biztos benne, hogy akarom, inkább csak olyan miért ne szitu volt :joy:

2 kedvelés

Én bevállaltam egy ilyen ZQ - t.
Lehet, hogy régi a 75c, de teszi a dolgát.
Ez a gépen lehet matatni dolog meg olyan, ha vki akarja, hajrá. Minimalista a kezdő felület, kitettem még azokat az infókat, amiket látni szeretek, felraktam rá a még pár huzalt és azóta csak használom.

7 kedvelés

Igen, úgy néz ki sikerült nekem, arra várok, hogy feladják.
Kínai jüanban terhel, nem tudom, ez elvileg egyik banknál sem kéne, hogy gond legyen.
Annyi, hogy szerintem a drága szállítással célszerű kérni, mivel abban benne vannak az adók(Áfa).
Illetve amennyit levont az alapján euróban van az ár, nem korrekt, de kb. 2000Ft a különbség a dollárhoz képest ilyen összegnél.
Még 90€ is korrekt ár érte.

3 kedvelés

Melyiket választottad?

2 kedvelés

A ZQ Essentet, már csak full fekete volt, de ennyi kompromisszum belefért.
Odin Mini azért megint nagyobb ugrás árban, azt 150€ alatt nem láttam, az már sok, bár jobban tetszik, biztos minőségi, Topsideom volt.

Szép mod, olyan pasis :wink::blush:

3 kedvelés

Mondjuk én inkább a kisebb modokat szeretem, de ez még bele fog férni méretben.

Nem is tudom kitől van :blush:

7 kedvelés

Odin mini +1 :+1: az egyik legelpusztíthatatlanabb modház. Apró hátránya, hogy a kijelző a régebbi, kevésbé kontrasztos és fényes verzió.

2 kedvelés

ZQ-nak se a kijelző a legerősebb pontja…

Fény jön belőle dögivel(témafüggő), a betekintési szög nem acélos. Élhető azért​:grin:

3 kedvelés

4-és fényerő a 10-ből! Bőven sok!

7 kedvelés

Ebben már az újabb van. Kontrasztosabb is. A Lost Vape DNA-kban van még ilyen (a kicsit szebb).

2 kedvelés

Telefon fólia van a kijelzőn azt még ha leszámoljuk szerintem teljesen jó!

Hát én nem bírom a színes kijelzőket, brrrr, csak a monochrome. :rofl:

én sem…a Riva-é még pont elmegy, nem búcsus

Csinálhatsz nem színes témát rá!

2 kedvelés