Hadron vagy Zq?

Szépnapot!

A segítségeteket szeretném kérni!

Szeretném kipróbálni a jelenlegieknél egyel “magasabb” szintet mod-ok terén, így úgy döntöttem, hogy vásárlnék egy DNA chip-es mod-ot.

A kérdésem pedig, hogy a Zq Essent DNA75C-t vagy a SteamCrave Hadron Mini DNA100C-t ajánlanátok inkább?

+infók: jelenleg is aktívan TC-zek, ezért is vonz most kicsit a DNA.

Minden személyes tapasztalatot/fényképet vagy ajánlást nagyon szívesen veszek, természetesen a fenti 2 kivételével is!

Preferenciák:

  • 21700-as mod legyen lehetőleg

  • Fém test (nem igazán tetszenek a mostani 3D nyomtatott mod testek)

  • Szín nem számít

  • SteamCrave-hez, mint márkához volt többször szerencsém, abszolút elégedett vagyok vele, ZQ-t nem ismerem, de sok jót hallottam róla

  • Ár egyelőre legyen nem befolyásoló tényező, de meg kell hagyni, hogy a címben említett alanyok felettébb jó/olcsó áron elérhetőek jelenleg.

  • Nem dolgoztam még DNA-val, így nem feltétlen ragaszkodok hozzá, YiHi és Dani chip-es ajánlásokat is szívesen veszek, ha valaki jobban szereti.

Mégegyszer nagyon köszönöm a segítségeket, további szép napot Nektek!

3 kedvelés

A ZQ cééép, robosztusan hatalmas, masszív, olcsóbb, van is itthon, szeretjük… miért kérdezed? :grin:
Hasonló árban esetleg SxMini SL Class v2 akad, véleményem szerint az ideális választás 1-1db mindkettőből. A Danik árban jóval feljebb mozognak.
Ha TC miatt kell kifejezetten, akkor ZQ​:+1:



SxMini/ZQ Essent az arányok kedvéért

7 kedvelés

Ár/érték arányban a ZQ cc.~90$-ért szállításssal együtt még mindig best buy​:thinking:

3 kedvelés

Ha nem zavar,hogy full fekete,akkor ennyiért ingyen van:

7 kedvelés

Én anno DL RTA felhasználás mellett szerettem volna beszerezni egy SC-et de olvastam, hogy a DNA 100C-nek néha vannak melegedési problémái magasabb teljesítmény használat mellet. Ez később be is bizonyosodott egy Geekvape 100C-nél. De ha MTL mellett használnád szerintem nem jársz vele rosszul.

A webshopjukban 81$-ért megkapod szállítással együtt.

3 kedvelés

Igen, pontosan ezen az oldalon néztem, jelenleg itt a Hadron is “potom” pénzért kapható.

3 kedvelés

Köszönöm a képeket :slight_smile:

Bocsánat, el is felejtettem írni, hogy szinte 100%-ban MTL felhasználásra lenne, DL-hez egyelőre megvannak a gépek :slight_smile: így a plafon 75W sem szűkítő keresztmetszet a 100C-hez képest, csak szimplán nem ismerem/tudok véleményt alkotni a 2 elektronika közti különbségekről, ezért is jöttem Hozzátok :slight_smile:

Én az itteni tapasztalatok alapján azt tudom mondani, hogy szerintem megéri a Dani a felárat. Kimegy a világból és nagyon sok az elégedett felhasználó. Én magam is vennék egyet ha létezne olyan kiadás ami nekem megfelelő lenne :sweat_smile:

3 kedvelés

Egységsugarú felhasználó számára TC szempontjából nincs különbség. Mind a 3(ok DNA75/100 esetén 4) tud jó TC-t. Ha rangsorolni kéne YiHi>DNA>Dicodes.
Én meg ezzel együtt DNA párti vagyok, Danikkal szemben is, nekem többet ér a teljes testreszabhatóság. Ezzel együtt az SxMini a napi igásló, azt viszem mindenhova, nagyon jól eltalált az ergonómia, bőven kárpótol a hülye menürendszerért, nem nyomkodom, szívom​:laughing:
Ha viszont nem vagy árérzékeny, akkor Dani21700, az kb.örök élet(szintén barom menüvel, de hát na…)
DNA-nál nagyon számít a test, amibe rakják, egy Zq-val mondjuk pont át lehet menni agyonütni a kötekedő szomszédot

5 kedvelés

Szia! Ha jól utána nézel akkor szűkül a keret marad a ZQ, sajna a Hadron több sebből vérzik. Vagy nézz körül hátha fellelhető még Odin Mini 75C.

7 kedvelés

Az is jó kis mod, egy alutömb az egész, csak nagyon gyűjti a mocskot​:blush:

3 kedvelés

Nedves törlővel pikk-pakk csili-Villő. Viszont az egyik legjobb szellőzése neki van a piacon ill. ergonómiailag számomra verhetetlen.

3 kedvelés

A100C-t nem ismerem,de van 75C-s modom,és nekem nagyon bejött.

5 kedvelés

Akkor te úgy vagy vele, mint én az Sxminivel. Azt az én kezem mérete után tervezhették…:thinking:

3 kedvelés

Igen igen az még nálam is becsben van tartva! Az egy nagyon megtervezett darab!

3 kedvelés

Ezzel csak egyetérteni tudok. :100:

5 kedvelés

E szempontból is egy véleményen vagyunk. :wink:

5 kedvelés

ZQ már van, lehet benevezek egy Hadronra.! :wink: :thinking: :saluting_face:

Szia!
Dicodes Dani Mini ?

3 kedvelés