Melyik Mod legyen!

Sziasztok :vaperina:, akkor dobok én is egy témát, melyik mod-ot vegyem még meg?
Ha ezt megveszem megérkeztem, már csak Drip tip- re költök ahogy itt mindenki! :joy: :rofl:
A szavazás elindult csak ezek a játékosok! :wink: :facepunch:

  1. DOVPO COLLEGE DNA 60
  2. ZQ ESSENT DNA 75c


    UI: - A szavazás végén ami a jövő hónapi fizetésig tart, értékes tárgynyereményeket sorsolunk ki! :joy: :rofl: :joy:
4 kedvelés

Csak ezekből lehet választani? :rofl:

Mindnek más a funkciója 60 jó chip a 75c nem olyan jó de színes szagos így mind kettő… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Én a ZQ-ra szavazok,nekem jobban tetszik​:grin:

4 kedvelés

Tamás! Mi ez a gyönyörű dovpo? Sbs? Dna? Jól hangzik és jól néz ki​:heart_eyes:
Pedig már azt hittem utálom az sbs-t :rofl:

1 kedvelés

+1 a zq-ra

7 kedvelés

Hát építeni rajta nem egy leányálom az tuti. :grin:

Nem kell rajta építeni :laughing: az enyémnek a fogása nem jó, azert nem használom :sweat_smile: de ez a dovpo eléggé kézre álló úgy tűnik

Szia Tamás! 2 mod közül mindenképp a ZQ. Sajna a Dovpo nem jó érzékkel nyúlt a DNA 60-hoz. Több sebből is vérzik a “Kolléga”:grin:

2 kedvelés

Hát olyat kell választani ami szépen belesimul a kezedbe. :rofl:

A convertert én is ezért adtam el egyébként, de a gmod aviator az bejött.

És most van úton egy stratum balance…

Kicsi a kezem, szóval… Nehéz megfelelőt találni, de most nem veszek semmit​:rofl:

1 kedvelés

Na majd elviszem neked a stratumot, megfoghatod, ennél kisebb már nem nagyon van. :grin:

1 kedvelés

Oké István, majd letesztelem :laughing:

nekem a zq jobban tetszik az is tervben van​:sweat_smile::joy::grinning:úgy,hogy ne nagyon osztogassatok itt tippeket​:joy:

2 kedvelés

Komoly tankokhoz ZQ kell, nem vitás…
…és még nagyon szép is.
:+1:

3 kedvelés

Mindkettő, és minden színben? Szerintem nyertem!
Egy hangszórót? :roll_eyes:
Abból sose elég :rofl:

Akármi is lesz, ezüst!

Komolyra fordítva: én SBS párti vagyok :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Vagy a másik lehetőség @Janos_Groszeibl Jani, megveszem a Dovpo-t esetleg és belerakod nekem a Dicodes BF60 chip-et :grinning:, belemegy ugye vagy nem? :thinking:

1 kedvelés

Limelight…az olyan kis kecses szerintem :grin:és d :blush:

Belemegy igen… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés


Ez?
https://www.fasttech.com/products/0/10082522/9754474-5avape-lazy-master-lighter-styled-60w-tc-vw-box#ProductDetails
https://www.fasttech.com/products/0/10081965/9753739-5avape-art-mod-styled-limitless-60w-tc-vw-box-mod