Milyen aromát vegyek?

Sziasztok még új vagyok ebben a témában.Van egy Vaporesso Lux XR MAX -om és vettem bele liquidet az egyik ismerősőm aki nagyon ért az ecigikhez a liquidhall-t ajánlotta és onnan a bigmouth aromákat.Kétszer vettem ilyen aromát az elsőnek nagyon de nagyon gyenge íze volt azt hiszem tropical punch.Most lemon ice tea bigmouth aromát használok de ennek tényleg semmi ize sincsen mintha csak az alaplevet szívnám.Tudnátok segiteni hogy milyen aromát vagyek vagy én rontok el valamit?(6mg-os liquidet szívok)

Helló!
Nem említetted hány százalékban kevered.
Esetleg nem lehetséges, hogy sok alapléhez keverted az aromát? Egyébként nekem ezek a Big… aromák nem nagyon tetszenek, de ez csak az én tapasztalatom. Viszont jó helyen jársz, tuti kapsz okos javaslatokat csak várj picit :wink:
Én amúgy sem vagyok jó alany :rofl::rofl:
Alig érzek ízeket, mert ritkán veszek levegőt :joy:

2 kedvelés

én 100ml alapléhez adtam 10 ml aromát mert ez volt ráirva a dobozára és még a boostereket igy jött ki 120 ml.Ennyire csak nem cseszhettem el mer olyan mintha csak alap levet szivnék​:face_with_diagonal_mouth:

2 kedvelés

Szia!

Nem az volt ráírva, hogy 10% a keverési arány? Ez azt jelentené, hogy 90ml alapléhez adod a 10ml aromát, így kapod meg az említett 10%-os keverési arányt. Ha boostert is adsz hozzá, akkor azt is bele kell számítani, tehát 80ml alaplé + 10ml aroma + 10ml booster.
Így most a +20ml-vel túlhigítottad, ami már érezhetően halványítja az ízeket.
Plusz az is számít milyen az alapleved pg/vg aránya. A több vg szintén halványít valamelyest.

A Big Mouth, hát izé… nem az aromavilág csúcsa :sweat_smile:
De ha megosztod velünk milyen ízvilág jön be neked, akkor tudunk ajánlani.

10 kedvelés

A gyártó szerint:

Advised Big Mouth Concentrate dosage:
• With a base 70/30 of PG / VG: 8%
• With a base 50/50 of PG / VG: 10%
• With a base 30/70 of PG / VG: 12%
• With a Full VG base: 15%

8 kedvelés

Pláne a csoki, karamell és egyéb desszert-elképzeléseik… :roll_eyes:

(Ezekből én max. 2 cseppet javaslok 5 literbe :grin:)

4 kedvelés

Ne ez. Tanult kollégánk nem volt rest utánanézni, aminek én igen :grinning:

6 kedvelés

70/30as alaplét használtam.Itt nem az a baj hogy halvány az íze hanem hogy egyáltalán nincs.Illata van de íze nincs.Nekem mindegy hogy milyen ízű csak legyen valamilyen íze​:sob:

2 kedvelés

Érlelés megvolt?

4 kedvelés

Szia @Gergo_Mikolics én anno 12-éve ezzel a hazai márkával kezdtem, Mystic Juice, próbáld ki nem fogsz benne csalódni, a Big Mouth nállam = :face_vomiting: :sweat_smile:

7 kedvelés

2 héten keresztül nem használtam belőle és napi szintrm 1-2x felráztam ha ennyi az érlelés akkor az megvolt.Köszönöm az aroma ajánlást :slight_smile:

5 kedvelés

Követem mert érdekel mi lesz a vége , ráadásul tegnap kevertem be 2 db BigMouth-ot….
Alaplé is “össze ért”? Bár többen mondták, hogy azt nem kell, csak egybe öntöd és kesz. No meg milyen márkájú az alaplé?

2 kedvelés

evapor base-t használtam.Én is ugy tudom hogy vársz 30 percet és jó de nekem 2-3 hét mulva sem jó

2 kedvelés

2 cspp / 5 liter Én még ezen szakadok! TOP comment :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Shake and vape-nél igen. De amire rá van írva mennyi idő azt kell tartani szerintem. Nekem jövőhét szerdára lesz esedékes az 1 hét. Ha addig elfogy az előző megkóstolom. Revolute 30/70 6mg-ot használok jelenleg.

Szeva…Mióta nem cigizel ill. egyáltalán nem cigizel mellette?Mert nekem volt egy időszak amikor a Vape mellett még 5-10 szàl cigi is elment na abban az időszakban a jó kis Pinkmant 30%-ra kevertem és semmi îzt nem éreztem​:flushed:Kb egy hete nem cogiztem amikor is megjöttek az îzek…pontosabban kezdett visszatérni az îz érzékelésem.

8 kedvelés

Sziasztok!
Olvasgatva Titeket, hogy tanuljak, de soha nem tudom úgy zárni napot, hogy most már értem miről beszéltek. Mindig van valami kétely pl. amikor azt látom, hogy a keverés 70/30 a bázisokon meg látom, hogy hol a Pg van elől hol a Vg, akkor most mi van vagy ez az igazi keverés?

Általában a nagy gőz az többlet glicerint igényel (vg)
De mindenki máshogy írja, de általában ugyan az a lényege 30/70, 70/30

@Robertcapa na figyelj, három alaplé van! :index_pointing_at_the_viewer:

  • “ízbajnok” (30%VG-70%PG) alap!
  • “füstbajnok” (70%VG-30%PG) alap!
  • “egyensúly” (50%VG-50%PG) alap!
  • “az aromák” (PG)
8 kedvelés

Én füstbajnokot használok, tehát ha a füstbajnok alappal feltöltöm a Shake and Vape Chubby Gorilla flakont ami 60ml, benne 20ml aroma ami (PG), lesz belőle 60ml isteni mannám, azaz füstbajnok (60%VG-40%PG)

4 kedvelés