Kutyulgatás

Sziasztok !
Rendeltem 0 bázisu pg-t és vg-t hozzá aromákat 10ml kiszerelésben . Az aromák többsége Big Mouth, külön rendeltem nikotin boostereket Le Petitről (francia cég), ezek 20mg nikotinosak 10ml-ben ,50/50 lében. Vannak 110ml flakonjaim és mikor össze kevertem őket akkor 40ml pg-t és 40ml vg-t ,10ml aroma és 10 ml nikotin boostert raktam össze ami összesen 100ml . Ez így nem pont 3 % nikotin keverési arány mert még 5 ml nikotin booster hiányzik belölle. Viszont az lenne a kérdésem hogyha erősebb íz világot szeretnék adjam hozzá azt a maradék 5 ml nikotint is ? Jó pár évvel ezelőtt mikor így kevergettem megvettem a 3% alaplevet es hozzá a heisenberg aromát aztán keverés után rögtön tudtam szívni és intenzív íze volt ergo kb rögtön használhattam persze az idő elteltével csak jobb lett az íze.Ezek az aromák amiket rendeltem aroma koncentrátumok.Kint élek finneknél így nikotinos alapot nem is tudok rendelni mert le vámolják . Viszont így hogy kb minden hozzá valót külön külön adtam hozzá az alap lötyihez így az érlelési idő is sokkalta több lesz ? Mert tudom hogy várni kell vele és egy napja kevertem be de alig van valami ízük. Volt egy másik blood sukka vampire vapetől amit 40/40 arányban kevertem be plusz ugye az aroma nikotin nélkül mert akkor meg nem jöttek meg a boosterek majd rá 3 napra hozzá adtam meg annyi vg -t meg pg-t plusz 10 ml 20mg nikotint hogy 100ml-t kapjak majd ossze kevertem de alig van íze. A készülékem egy kis alap joytech ego aio mert nem akarok hatalmas gőzöket nyomni egyszerűen csak élvezném az ízeket.Valamit nagyon rosszul csináltam vagy mi a véleményetek erről? Még több nikotint adjak a lötyihez vagy a készülékem se az igazi és tényleg ilyen sokat kell várni hogy kb minden hozzávaló rendesen össze álljon a palackban? Napi kétszer vagy többszőr rázogatom őket és szellőztetem .Bocsánat ha kicsit hosszúra sikeredett és ha butaságokat írtam de minnél részletesebben le akartam írni ami tőlem telt e téren. :smiling_face:

2 kedvelés

Szia​:smiling_face:erősebb ízvilágon mit értesz?
BM arománál az ajánlott a 6-12 nap érlelés,a készüléked egy alap gép attól ne várj sokat,sokan panaszkodtak rá ízre és folyásra is .

Ha ez még a BF coilos aio (amit már 5 éve be kellett volna tiltani) csoda,hogy van íze. Az a coil +2-3%-os túlaromázást simán elbír. Én kidobnám,nem szenvednék.

1 kedvelés

A készüléked is pár éves? Mert akkor már nem fogja hozni a megfelelő teljesítményt. Új korában nem volt rossz, de vannak jobbak már. Ahogy olvasom 10%-ban keverték, annak jónak kell lennie pedig. :thinking:

2 kedvelés

Néhány alapfogalmat tisztáznék első körben.
A nikotin booster hozzáadásától nem lesz ízesebb a liquided, sőt, az aroma százalék csökken, mivel több lesz a liquid, az aroma mennyiség meg marad.
Valamint a nikotint nem százalékban mérjük, hanem mg/ml-ben.
Ha több ízt szeretnél, próbálj pg többletes végeredményű liquidet keverni, és picit nagyobb százalékban legyen az aroma.
A VampireVape aroma koncentrátumok (amiket én próbáltam) valóban a keverést követően szívhatóak, és van ízük. De ez nem minden gyártóra igaz. Hagyj neki 4-5 napot legalább érni, néha rázogasd. Bár amit én próbáltam BigMouth, egyik se győzött meg,

3 kedvelés

Azért vettem ezt mert a bemutatós videókban nagyon dícsérték de szerintem tényleg egy kaka az egész meg nem akartam ilyen orkán füst okádó gépeket. Viszont van egy vaporesso target pm80-om csak kazánt kell bele venni szerintem azzal folytatom tovább . És igen ezek a coilok amik ebbe az ego aioban vannak bf coliok​:smiling_face_with_tear:.Megpróbálom a több pg arányt is még van ket boosterem .Köszönöm mindenkinek a válaszokat :wink:.

4 kedvelés

Heisenberget ne hasonlítsd azokhoz az aromákhoz mert az azonnal szívható,
50-50 arány pg-vg elég lesz az ,ha kivárod az érést.
A vaporessoba tudsz a sourcemore-n venni ha az szállít finnbe azt sajnos nem tudom

2 kedvelés