Segítség Big mouth aroma

Sziasztok adott egy Big Mouth TroubleGrape aroma, és 50/50 12mgos alap. Ahogy az aromán fel volt tüntetve 50/50 alaphoz 10%ba kell keverni, nos ez megtörtént és 1 hétig hagytam érni. A napokban felis töltöttem a tankot és örültem hogy hú de fasza piros szőlő ízt kapok, hát nem mintha magában a coilt szívnám fémes íz. Előtte más lityóval nem volt semmi baj, és miután töltöttem másik azzal se. Esetleg valakinek valami ötlet? Kevés keverési %? Egyszer már jártam igy ugyanúgy BigMouth aroma, lehet többet nem próbálkozok. Előre is köszi a segítséget vagy a hozzászólást. Ha befolyásol valamit akkor a tank: Digiflavor Siren V4, VandyVape Superfine Fused Clapton coil Ni80.

1 kedvelés

Szia. Én is jártam hasonlóan BigMouth aromával, nekem az az adag a kukában végezte utána próbálkoztam vele még egyszer, de akkor fele annyiban higítottam (70/30 1,5mg) és úgy lett íze, de úgy sem volt az igazi. Alapvetően én nem vagyok oda a BigMouthért de van aki szereti. Hasonló árú aroma a chill pill és a full moon nekem azok jobban bejöttek! =)

2 kedvelés

A Big mouth-ról az egyéni véleményem. Lehet vele egyetérteni vagy sem​:blush: A Big mouth-nak régebben volt 5-6 nagyon jó minőségű aromája. Aztán valami oknál fogva elkezdte hypolni a vaper tömeg, és eljutott odáig, hogy most kb “ezer” fajta közepes vagy vacak minőségű big mouth van már a piacon. Sajnos lehet te is ennek vagy az egyik áldozata.

3 kedvelés

Köszi a választ, most már igy annyira én se vagyok oda, FM-et kevertem én is de nagyon kokszol, és amilyen intenzív íze van olyan hamar el is ment :confused: Egyedül ami bejött és örök a VampireVape akár melyik íz

Köszi a választ, régebben én is kóstoltam haver BM keverését és azért is mertem rendelni, meghát jókat írtak róla, de nem jártam jól pedig csak egy finom piros szőlős aromát keresgéltem és mondom hátha, de nem. :frowning:

Ha elfogadsz tőlem egy javaslatot ( lehet egy kicsit elfogult vagyok) :grin: gyümölcsös vonalom nézz szét a Dinner Lady, PJ Empire, Antimatter körül. Természetesen az izlésünk különböző de lehet egy próbát megér.

3 kedvelés

Megnézem, esetleg valami piros szőlős aroma nem jött veled szembe véletlen amit ajánlanál is ? :smiley:

Sajnos nem :smirk: Nálam most ez megy , ha lehetne vödör mennyiségű…:grin:

4 kedvelés

nem tudom, hogy segítek-e az Infamous Purple Drops-szal… igaz nem piros de szőlő. (kollégáim istenítik) :slight_smile:

2 kedvelés

Egy próbát megér :smiley:

+1 a Dinner Lady és PJ Empire mellett, nagyon finomak! :slight_smile:

Jelenleg ez a kettő van tőlük itthon:


1 kedvelés