Milyen aromát ajánlotok?

Sziasztok én még mondhatni kezdő vagyok és eddig csak bigmouth aromákra beszéltek rá amiket sírva szívtem el.Esetleg tudtok olyan aromákat ajánlani amiknek erős íze van és még finom is?Vaporesso Lux XR Maxot használok ha ez befolyásol valamit.Előre is köszi a válaszokat

4 kedvelés

Szia!
Milyen ízvilág, irányvonal? Rengeteg aromás topic van, keresővel is próbálkozhatsz. Illetve aromatesztek vannak az oldalon :wink:számtalan…
Big Mouth helyett szinte bármit, amúgy… :roll_eyes:

8 kedvelés

köszi a választ nézegettem aroma ajánlokat.1 fix dohányosat nem akarok mert nem akarom a cigi sovárgást erősiteni vagy lehet pont az lenne a jó?:sweat_smile:leginkább gyümölcsös iz világ ami érdegel ha esetleg tudtok valami hasonlo izvilágot az elfbarehoz hasonlot?mert amikor meg pár éve szivtam nagyon tetszett

4 kedvelés

Keresőzz bátran, stb. :wink: Pl:

6 kedvelés

Szerintem még anyit érdemes leirnom hogy a gandalf liquidről fogok rendelni szerintem mert a liquid cityt lekapcsolta a nav ha jól tudom​:sweat_smile:

4 kedvelés

Köszi a segitséget​:grin::grin:

4 kedvelés

A desszert dohányokban nem fogsz kifejezetten dohány ízeket érezni, inkább csak olyan-szerű feeling lesz. Ha kifejezetten akarod a dohányt akkor kivonatos dohány kell. Az sem cigi, de az tényleg tud dohány ízű lenni.

5 kedvelés

masterofvape az uj nevuk a liquid citynek már régóta orvosolva a probléma

3 kedvelés