Intenzív aromát keresek pod készülékbe

Szia, üdv.

A Steam trainnek jött ki új, podhoz való aromái 60 ml kiszerelésben, valamelyik nap próbáltuk ki a kiwi-eper kombinációjét és azt hiszem valamilyen piros bogyós ízű liquidet, hát azt kell mondjam, hozza a 10ml-s niksós liquidek ízerősségét. (És igen azokban is van gyengébb, mert nekünk pl nem volt olyan nagy szám az Elfliq Blue Razz, mint a Kiwi Passion Fruit Guava. Az utóbbi valami brutálisan finom.)

Vagy még annyit tudsz csinálni hogy ha sima 10 vagy 30 ml aromákat veszel akkor megcélzod a felső határértéket keverésben, mondjuk ha 15-20% a gyártói ajánlás, akkor a 20% minimum (szerintem, nem tudom pontosan még nem próbáltam ilyet, de több helyen is ezt olvastam, hátha van aki meg tudja ezt erősíteni mert én is gondolkozok egy ilyen keverésen),
vagy ha nem akarsz számolással túlságosan bíbelődni, akkor pl egy 120-as longfillt mondjuk 80ra kevered csak, egy 10ml aromát meg lehetne 60ml-re keverni is akár. Az a lényeg, hogy mivel kis porlasztási rendszer, ezért minél nagyobb koncentrációban legyen jelen az aroma, akkor lesznek jó ízek podban is, ha jól sejtem.

Semmiképpen se add fel!

2 kedvelés