Aromák, ízek

Sziasztok
Ajánlásokat szeretnék kérni a nagyoktol akik már tapasztaltak aroma ügyben. Az új készülékem freemax maxus solo-zeusz tank al nagyon bevált az itthon levő izekkel de fogytán a készlet és kiprobálnék más vagy több márkát is maradva a gyümi vonalon, savanyú iz, hűsitővel vagy mentollal de a mentolnál csak a rendes mentol jöhet szoba a többi hasonló sajna nem nyerte el a tetszést előre is köszönöm az ajálásokat válaszokat

4 kedvelés

Szia nem is tudom megint sajnos csak a szokásosát tudom írni neked bocs lehet van olyan hogy nekem nagyon bejön de te borítod a wc be :slight_smile: HEISENBERG talán amit szerintem minden tapasztalt vaper kóstolót, és sokan mégis untuk . PINKMAN még talán . VAMPIRE VAPE vonalat nézegesd talán ott lehet találsz valami jót. Amit még tanácsolni tudok hogy ne rögtön 100 ml keverj inkább 10 ml kóstold meg és ha jó keverd be a többit. FULL MOON ami még talán jó lehet de az kicsit hűsebb vonal . COPY CAT még jó lehet . De szerintem 100 % os reci nincs sajnos . Ezt az utat neked is végig kell járni mint mindenki másnak .
UI: Bocs a nagy betűkért egy nagyon régi rendelésből vadásztam össze őket neked .
De majd jönnek a többiek és lehet ők is adnak ötleteket neked .

5 kedvelés

szia, én is inkább a gyümölcsös ízeket szeretem :slight_smile: ez sajnos olyan hogy mindenkinek másabb íz tetszik így kisérletezni kell hogy megtaláld a kedvenceket :slight_smile: néha találni elég érdekes ízvilágot :smiley: velem uborkás liquidet kostóltattak. hát nem tudom én inkább eszem az ubisalit de gőz formában nem jött be :sweat_smile: ha jól emlékszem akkor egy big mouth volt a költő


nekem most ezek vannak és mindegyik nagyon kellemes bár a PinkMan véletlen került hozzám Blood Sukka akrt lenni de téveset küldtek ki. én ánizs mentholt (negró) vadászok egy ideje :smiley:

5 kedvelés

Üdv!
Csak egy kérdés. Hátha…
Szivarka jellegű aromavilág létezik?! :slight_smile:
Ami ha nem is egyezik meg azzal, de legalább jellegében nagyon hasonlít?!

4 kedvelés

Azhad’s Elixir 1000, Azhad’s Elixir Old Times, Blendfeel Habanos (bár ez ízesebb), illetve még merem ajánlani a Black Note Kentucky aromát, ezekbe tetszés szerint, ha kell füstösség, kezdetben hangyaf@sznyi Azhad’s Elixir Latakia mehet.
Ez szubjektív ajánlatom, hét éve már kék West szivarkát szívtam főleg.

Még talán idefér, bár ízlés dolga ez us, a Journey Parliament aromája is.

A hangsúly a “jelleg”, ugyanolyan ízt teljesen nem kapsz. De én ezekkel találtam meg a pót ízvilágot.

Amikor olyanom van, ezek x arányú keverékét is használom.

Amúgy feltételezem, MTL-ezel. DL tanácsom nincs, az nem “dohányzó stílus” nekem. Nem vált be, nem ismerem, ott nem éreztem nagyon ízeket, sem th-t :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Jól feltételezed. Mtl lenne.
Nyilván szivarka és szivarka között is baromi nagy differencia lehet, így azért nehéz behatárolni, de mindenesetre eddig ami ilyen “dohányos” jellegű aromát illatoltam azoknak kb 0 közük nem volt semmihez.
Ezeket jegyzem, aztán majd valamikor lehet rápróbálok az egyikre. :slight_smile: Köszi.

1 kedvelés