Kezdő íránykeresések az ízek birodalmában

Sziasztok!

Most, hogy 4 hét alatt bevásároltam 2 modot (2 db GeekVape Aegis Legend 2) és két MTL RTA tankot (VandyVape Berserker V2 és Innokin Ares 2) és eszközöket, vattát, ráálltam a NI80 clapton coilra illetve tanulom a vattázást továbbá van 8-9 ízem is ideje pár konkrét íz beszerzésének amikre most vágyom.

Most legközelebb a Liquid City-től tervezem a rendelést mert ott vannak egyéb olyan kiegészítők amik kellenek (csipesz, barna LG 18650 stb.) tehát most az lenne a kérdés a LC-nél vannak-e az alábbiaknak megfelelő ízek.
Ha valakinek van tapasztalata szívesen fogadnám a tanácsát.

  1. Enyhén fűszeres dohány (lehet keleti vagy amerikai perique is) ami jócskán ízesítve van valamilyen vaníliával vagy sütis-karamelles-édes netán csokis desszert ízzel. De nem csak nyomokban tartalmazza hanem jó az egyensúly, nem csak a dohány ízét érezni, nem nyomokban tartalmaz csak desszertes ízeket. Lehet szintetikus, nem baj ha nem méregdrága dohány kivonat. Vagy ha ilyen nincs akkor mit keverjek be mivel, hogy ilyet kapjak? Anno pipáztam és volt olyan szír latakia svájcból ami étcsokis volt. Vagy a villager szivarka ami mézes tejes szivaríz volt. Ilyen ínyencséget szeretnék beszerezni de nem Latakiát, azt most hagyjuk!

  2. Madártej. De lehet, hogy ez magyar recept így nem is lesz ilyen liquid, de akkor mi hasonlít rá legjobban? Sajnos a Cat Club Vanilla Siam nem. Jó az is de nem madártej.

  3. Egy olyan keksz ami TÉNYLEG friss keksz íz, nem csak egy egy egyenédes vacak hanem tényleg ropogós keksz íze van. De persze nem háztartási keksz hanem valamilyen édes minőségi akár amerikai keksz.

Nos ezeket kutatom. Most a Liquid City-nél, aztán majd a Maximum Smoke-nál (ott több a sütis folyadék).

Dohányosból meg inkább nem hardcore dohányízt keresek hanem ilyen “női desszert dohányt” ami minőségi és inkább ilyen bevezetés a dohánylevelek közé típus, ahol kb 50-50%-ban van jelen a desszert és a finom friss dohányíz.

Köszönöm szépen előre is a segítségeteket, tanácsotokat!

EF-C-EB

6 kedvelés

Nekem van egy nagy kedvencem: Five Pawns - Magnus. Ez ugyan nem dohányíz, de nekem valamiért mégis a pipadohány jutott róla az eszembe. Egyébként zöldalma karamell. Sajnos már nem gyártják, bár vape42-nél még van SnV verzió. Arról viszont nem tudok nyilatkozni, nekem shortfillem volt, nem biztos, hogy hozza azt a szintet.
Ami viszont még van az szintén a Five Pawns-tól a Black Flag Risen. Ez olyan csokis kávés dohányos (bár szerintem az inkább csak nyomokban), de egy kellemesen édeskés-dark-desszert ízvilág.
Nekik egyébként elég gourmet ízeik vannak és sajnos drága is, de egy próbát szerintem megér.

3 kedvelés

Szia. Én nem igazodom ki ezen a Liquid City weboldalon, ezek csak gyártó szerint sorolják fel az alapanyagokat. Én az http://eliquidvg.eu/aromak -ról szoktam rendelni, ott kategorizálva van, (dohány ízű, gyümölcsös, édes, mentolos, stb.) csak azok meg épp a gyártót nem árulják el. Ők mindent a saját flakonjukba mérnek ki, csak a liquid neve, cikkszám, és találd ki, ki gyártotta, viszont olcsók. Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, azért ide én is belesek, mert én is kíváncsi vagyok, még máshol milyen kínálat lehetséges? Meg aztán mások is ajánlgatnak mindent, csak éppen azt nem írják oda soha, kedves fórumozó társaink, hogy azt honnan szerzik be? Pedig nem ártana, odaírni: Hol kapható, és milyen árban van?

4 kedvelés

Szia!
Eliquidvg.eu érdemes rápróbállnod a Desert Blend nevű aromára kb 3-4% ba keverve 3hét érés után egész jó ízeket produkáll,én is szoktam onnan rendelni ez egy ideje bekerül a kosárba,mert finom dohányszerű cuccos,ha esetleg nem próbálltad ajánlom figyelmedbe,meg a Cherry Cigart is az Inawera szintén 3-4% os keveréssel​:v:Sajna a kérdezőnek ezesetben nem tudtam érdemben hozzászolni,tőle elnézést​:+1:

2 kedvelés

Szia!Nem tudom hogy náluk van-e,de ha nagyon desszertes dohányt szeretnél nézz rá a ladybug chicana aromájára.A fő ízvilág vanília és mogyoró .Eléggé egybe van simulva a két íz ,engem mindig emlékeztetett a kinder buenora bár annál sokkal vaníliásabb.Nálam ez olyan túl finom kategória ,nem tudom tankszámra gőzölni mert hamar besokalok tőle .Most kicsit meghazudtolom magam,tegnap reggeltől estig ezt pöfékeltem ,a kéthónapos keverésem most nagyon szépen elkezdte adni a dohányt is ami eddig a háttérben volt.

6 kedvelés

Az egyik énem ezeket imadja. De jobbára itthoni pöfékelésre. Tényleg rá lehet kattanni :roll_eyes::grin:

Most jó ár-érték arányú, csokis-karamellás-pisztáciás-spirtszeletes-vaníliás-kapucineres-nutellás irányban is leskelődök. Mint pl. a Villamosos, és a Tabak Royal Gold. (Bár ez utóbbi se olcsó, mert nem 120, hanem csak 60 ml…

Emlékszik még valami a Puncs Furé cukorkára? Azt is élném…
Vagy egy jó Snickers :stuck_out_tongue: