Mihez mi illik? Mi passzol?

Részemről a K Flavour Company Ira-ja az ami bor mellé megfelel. Lehetne édesebb, talán úgy jobban passzolnak. De nem “vesznek össze”, az a lényeg. :blush:

2 kedvelés

Köszi a tippet! Válaszod elzárom a Kedves kíváncsi tekintete elől, mert ha elolvassa, újabb vagyonok indulnak majd vándorútra a családi kincstárból. :grinning: :wink: :heart_eyes: Csak az a gond, hogy engem is felcsigáztál :wink:.

2 kedvelés

A K Flavour cuccok mind kiváló portéka. :blush: Volt is egy tesztem a longfill sorozatról. Az I DIECI aroma sorozathoz sajnos még nem hozott közelebb semmi, de rengeteg jót olvastam róla. Illetve most jött ki a K longfillek újabb íze, a Gina. Az is kecsegtető. :blush:

Ja igen, itt a teszt. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Óóó mily gonosz is tud lenni a finom női lélek! :wink: :grinning: :kissing_heart: (Bocsánat!!!). Eddig is szemeztünk a “holmival” de ezek után, ahogy elnézem a felcsillanó szemeket, Ira és Garrison “shopás” leend hamarost, feltéve ha elérhetők. :wink: :grinning:.

4 kedvelés

Örülök, hogy (a magam fura módján) segítettem. :smiling_face_with_three_hearts: Biztos vagyok benne, hogy nem bánjátok meg. A teszt óta csak ezeket szívom. Letehetetlen! :wink::blush:

2 kedvelés

Nem túlzok, engem lenyűgözött mind. :blush:

5 kedvelés

Én csak dohányos ízeket szívok és annyi, de annyi sz*rt fogtam már ki! Mindig megfogadom, hogy maradok a beváltaknál, aztán csak azért is benyalom az aroma leírást. :smiley:

4 kedvelés

Én már egy vesével, egy lábbal és kézzel, fél tüdővel és szemmel létezem :wink: Ennek egy része a családi költségvetési viták hevében vált feleslegessé :smiley: :smile: :grin: :rofl:

7 kedvelés

Nekem, borhoz leginkább a dohányos lötyik, azon belül is a csonthéjasok passzolnak!

2 kedvelés

Idő közben (hála az AromaParadise által tesztelésre küldött longfilleknek) meglett a borhoz passzoló liquid, ami a K Flavor Company Ira-ja lett. Mivel whiskey-s vonalon mozog maga az aroma, így visszaköszön ízben az alkohol, ami pedig a borhoz szerintem jobban illik mint más egyéb liquidem, próbáltam mandulásat, de valahogy az túl száraznak tűnt a borhoz képest. :slight_smile: Az Ira nem édes, így inkább egy száraz borhoz lenne való. De az édes vörössel is teljesen jól kijön. :blush:

3 kedvelés

Én csak a Grece Secret-et kóstoltam, de az nagyon nem jött be! :frowning: Iszogatásoknál inkább az egyszerű aromák jönnek be! Ezek a több ízű, összetettek már kevésbé! De persze kinek mi! Ez is rettenetesen szubjektív dolog!

2 kedvelés

Ebben tökéletesen egyet értek. :blush: Nekem amúgy a Grace’s Secret bejött. :slight_smile:

1 kedvelés

Big Mouth Beast-el volt dolgom. A fiatalabb generációnak bejött, ez az energiaitalos világ neki-nekik ízlik. Sajnos ehhez én öreg vagyok, nekem túl édes és túl “redbullos”, ráadásként túl almás(?) is. A redbullos jelzőért anno majdnem levágták a fejem, mert a szakértőim megesküdtek rá, hogy ez Monster. Én elfogadtam, mert hát ugye ki akar megdögleni egy ilyen dolog miatt? :wink: Nem ma volt a kóstolás, de úgy emlékszem, 8-10% körül kevertem be.

2 kedvelés

Két hétig érlelődött a nedű használat előtt.

2 kedvelés

Szia. Az Energy tutti frutti. Én nem hivan energia italnak, csak simán tutti frutti ízesítés. :slightly_smiling_face: Finom, édes… :wink: Nekem bejött egyébként.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Régi dilemma, tutti-frutti vagy energiaital íz? Az utóbbi olyan fancy :grinning: :wink:… De nekem már egyet jelent. Sajnos vagy szerencsére? Ha bejön ez az íz, akkor nagyon nem lőhetsz mellé vele, mert azt hozza stabilan és erőteljesen.

3 kedvelés

Ah, most jutott eszembe, ha már ez az ízvilág… Magamhoz ragadtam a két hónappal ezelőtt tévedésnek minősíttett Umamit. Lehet, megkövezel érte, de számomra hasonló ízvilág. Mégis imádom. Engem bosszant a legjobban, hogy nem tudom miért. Édes, furcsán fűszeres, kicsit mű (szerintem ez lehet a drága alapanyag :grinning:) könnyed és mégis nehéz. Tavaszra-nyárra biztosan lesz még keverve belőle.

2 kedvelés

Imádtam!!! Rosszullétig zabáltam, sokszor a ráragadt belső fehér csomagolással együtt :wink: De ez az íz, nem az az íz. Vagy csak az idő változtatta meg az emlékeket és az ízlésemet. Fene a jódolgom!

3 kedvelés

Ez volt a bűnös…XD
aroma-umami

2 kedvelés

Irtó nagy kedvenc az After Eight a családban. Tojunk rá, hogy sokan gasztronómiai terrortámadásnak tartják. Ki kell próbálni a recepted!!!:raised_hands::wink:

1 kedvelés