Liquid kóstoló találkozó

Sziasztok!

Nekem egy olyan ötletem támadt, hogy lehetne rendezni egy kóstoló találkozót. Miután mindenki belefut jó és nem izlő aromákba és sokszor nehéz a választás, ezzel megkönnyitenénk a vásárlást, és mindenki kiprobálhatná melyik íz áll közelebb hozzá. Úgy képzelem el, hogy mindenki elhozná ami szerinte nagyon szuper és muszáj megkostolnia mindenkinek, vagy a felesleges aromát és mondjuk lehetne csere-berélni.

4 kedvelés

Köszi megnézem, mert nézegetem az aromákat, de fogalmam sincs mit vegyek​:grinning:

1 kedvelés

Hát mindenképp keverni fogom! És kiprobálom a nic sós keverést, mert évekkel ezelőtt szívtam a sima nikotinosat, de nekem az nagyon kaparta a torkom és köhögtem tőle. Szóval elment a kedvem az egésztől. Mondjuk egy joyetech eGo-val szívtam. (szerintem az se volt jó) Ezért a komolyabb készülék választás is :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Vagyok-vagyok mint arc és “régi” is, bár inkább csak öreg… :roll_eyes:

8 kedvelés

Szia!
Ha adsz egy ízvilágot vagy egy irányt, szerintem közelebb juthatsz a megoldáshoz, mert nagyon nagy a szórás aromák terén is…
Desszert, dohányos, desszertdohányos, sütis, gyümölcsös, nyárízű (ezen azóta röhögök mióta láttam) stb stb… :wink:

6 kedvelés

Attila említette a Pocsék Áruk Fórumát, ott a gyomorforgató ízek eszközök szerepelnek ahogy írta is, természetesen szubjektív értékeléssel. Ahogy látod, ott is nagy a szórás. Hiszen ki ezt, ki azt kedveli vagy épp utálja.

Annyiban tudok segíteni, hogy ha gondolod, pár bekevert arománkat elküldöm Neked kóstolóként… 50/50 PG/VG 3mg nikotin.

7 kedvelés

Szerettem volna a dohányos vonalat, de úgy tudom, hogy mindegyik csak dióféléket kever, hát azt nem nagyon kedvelem. Szóval inkább a gyümölcsös felé hajlanék, abból is a savanykásabb felé. Nem szeretem a tömény, émelyítő ízeket​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Igen láttam, csak azt nem tudom, melyik ami nem túl édes, inkább természetesebb ízű

1 kedvelés

Kicsit félve nyitok új témát, mert lehet hogy volt már :slightly_smiling_face:

Nyugodtan nyiss egyet, legfeljebb törlöd…
De akad itt pár ebben a témában, itt az egyik:

3 kedvelés

Oké :blush:

1 kedvelés

Köszönöm a tippet, megnézem :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

secondo érik primo keverésre vár

3 kedvelés

Az a baj az aromákkal, hogy annyira szubjektív, hogy teljesen. :grin:

Nekem pölö a k flavourttól 2 íz volt, de nem jött be. Komplex volt, finom is, de nekem túl parfümös, még elmagyarázni sem tudom mi volt vele a bajom. Szóval ha már mindenki átesett az aktuális kovid mutánson, akkor támogatnám a live eventet. :+1:

5 kedvelés

Juteszembe hová tűnt a másik régi arc,Tibor?Bár ez off topic,de tudta pörgetni az oldalt​:sunglasses:

3 kedvelés

Nyissátok gyorsan!!!Adohànyforevör​:heart_eyes:

4 kedvelés

Szia @Ivett
Én még ott leragadtam,hogy vape eszközt keresel,akkor ezekszerint találtál,hogy máris belemélyedtél az aromák bűbályos világába?

4 kedvelés

Szia! Megvan a vape eszköz csak idő kérdése hogy a kezemben legyen :grinning:
Alaplevem az van, csak aroma kell valami jóféle! Meg majd a sót akarom vele rendelni.

3 kedvelés

Ha valami kellemes nem túl édes desszert dohány ízt szeretnél, akkot javaslom nagypapi krémjét vagy a kék villamost. Árban is elég jó., 120/20-as, azaz 100ml alappal kell felönteni.

https://www.aromaparadise.hu/journey-classic-grampas-cream-24ml-aroma

https://www.aromaparadise.hu/journey-shake-jedanaestica-24ml-aroma?keyword=jeda

Aromaparadisera van kupon is…mindjárt kikeresem.

HVAPERS

-8%

6 kedvelés

Nagyon köszönöm a tippet :pray::slightly_smiling_face:

3 kedvelés