Thc tauren vatta.?

Lehetséges az hogy kb 1-orája tekertem meg a kayfun prime ot thc tauren vattat használtam es most nagyon brutal jó az iz.
Az első par slukknal sem volt rossz sőt nagyon jó volt de most valami fenomenális.
Kell neki valamennyi idő hogy kiteljesedjenek az izek?

2 kedvelés

Bocsanat csak simán tauren.

1 kedvelés

Szia! Primenél vatta csak egy plussz! Alapból nagyon jóízű kazán. Nehéz úgy megépíteni hogy rossz ízeket hozzon ki belőle az ember!:+1:

2 kedvelés

Igen, minden vattának más a betörési ideje, van amelyiknek szinte semmi nem kell és van aminek egy tank leves.

5 kedvelés

A betörési időről jutott eszembe. Most kicsit tömörebben vattáztam a Cotton Cloud’s-al, és sokkal több idő kellett, mire hozta a vártat. Eddig 8-10 slukk, most úgy 2ml…

4 kedvelés

Nekem is hasonlók a tapasztalataim vele,az én vattázási szokásomnál is kell vele idő viszont érdekes módon a Sorb előbb hozza az ízeket,de a Vapefly meg a vatta életének közepe tájától jobb ízeket hoz,úgylátszik a végére beerősít​:thinking::slightly_smiling_face:hasonlóak a tapasztalatai a Pro Cottonal is az életük végére nagyon belehúznak​:grinning:

4 kedvelés

Én most bármit csinálok vele alig van íze. :thinking: A Berserkerbe tettem, de már újra is tekertem. És semmi… Más tankokban remekel. És ez volt már a Berserkerben, mikor is teljesen szuper ízeket hozott, szóval teljesen tanácstalan lettem. :flushed:

Lehet,hogy több ideig használtál Sorb-ot és elszoktál a Vapefly-tól,mert valjuk be ha ugyanúgy elő van készítve akkor a Sorb elöbb hoz jó ízeket,viszont előbb kihozha az édességet is ami nekem pl nem annyira jó,ezért használok mindent is kb aroma függvényében​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ebben igazad van, most jó pár hónapja, csak a Sorb ment. Majd még próbálgatom, mert ez a Cotton Cloud’s is jól hozta… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Sztem is jó vatta,mondom nálam aroma függők lettek egy ideje a vatták,amit szánok a tankba ahhoz passzoló vatta is megy bele,lehet betegesnek tűnik,de működik,pl dohányosakhoz Rayon,Sorb,Cotton Couds de aromája vállogatja még a szórást is,desszerthez Vapefly,Cotton Cluds,gyümisnek Vapefly​:slightly_smiling_face:Hisztis vagyok a túl édesekre és remekül igazítani tudom a vattákkal,nekem működik​:smirk:

A kék villamosos liquid, a Vapefly vattával nem hozza az ízt, előtte a Byka-ból szívtam és lehidaltam milyen király. Nagyon intenzív az íze, kéne, hogy érezzem. Még próbálgatom, de egyenlőre a Trio is ízes a Vapefly-al, csak a Berserker nem. Pedig eleinte az volt. Nem is értem. :confused:

2 kedvelés

Hát igen,vatta,tank,és adott íz függvények forognak kockán​:joy:Nálam legalábbis biztosan így működik ezért nem is szeretek tankot újítani már,mert megvan a menetrend amióta kaptam tőletek nem dohányos aromákat azóta desszertre és gyümire is,tank,vatta minden is változik aroma függvényében nálam,beteges…de jó így​:joy:

4 kedvelés

Lewettem a wattot, most van íz. Ez már őrület. :joy:

6 kedvelés

Idő közben az történt, hogy ismét halvány lett az íz, így még tegnap megtekertem a DotMTL-t, Coil Master vattával, majd KTS Black-el locsoltam meg. Finom, de mentolos. És pont emiatt, mert már az ízvakságra is gondoltam. Ma egész nap a DotMTL volt velem a mentolos Black-el. Nemrég hazaérve, rápróbáltam a kék villamososra a Berserkerből, és bár nem olyan erőteljes mint a By-ka-ból, de lett íze. :blush: Azért nem először az ízvakság jutott eszembe, mert nálam ez nagyon ritka. Úgyhogy nem a vatta…

Gondoltam elmesélem. :blush:

5 kedvelés

Úgy látom téged is ér még meglepetés úgy mint profi véper… :grin::dash::dash:

Igen, olykor előfordul. De unalmas is lenne, ha nem lenne meglepetés. :blush:

5 kedvelés

Ebben teljesen igazad van. Mert ilyen ez az rta világ is. Nincs 2 egyforma tekerés sem, vattázás sem… Stb

4 kedvelés